Новости

Як купити ж / д квитки через Інтернет в Україні: наш досвід, порівняння цін і корисні рекомендації

 1. Як купити ж / д квитки через Інтернет в Україні: наш досвід, порівняння цін і корисні рекомендації...
 2. Де можна купити онлайн з / д квитки в Україні і як підібрати вигідний варіант
 3. Як виглядають квитки на поїзд, куплені через Інтернет, і як їх пред'являти?
 4. Що робити, якщо не приходить смс підтвердження на телефон з сайту "Укрзалізниці"?
 5. Чи потрібно підходити в касу на ж / д вокзалі, щоб отримати посадковий талон або можна йти прямо на...
 6. Чому вигідно купувати квитки через Інтернет, а не в касі - моя особиста думка
 7. Лайки і коментарі вітаються :)
 8. Історія покупки ж / д квитків через інтернет в Україні і про наших страхах
 9. Де можна купити онлайн з / д квитки в Україні і як підібрати вигідний варіант
 10. Як виглядають квитки на поїзд, куплені через Інтернет, і як їх пред'являти?
 11. Що робити, якщо не приходить смс підтвердження на телефон з сайту "Укрзалізниці"?
 12. Чи потрібно підходити в касу на ж / д вокзалі, щоб отримати посадковий талон або можна йти прямо на...
 13. Чому вигідно купувати квитки через Інтернет, а не в касі - моя особиста думка

Як купити ж / д квитки через Інтернет в Україні: наш досвід, порівняння цін і корисні рекомендації

Автор: Світлана Білецька

У сьогоднішньому пості я хочу поділитися інформацією про те, як купити через інтернет ж / д квитки в Україні, про наш досвід, порівняно покупки в різних місцях, а також корисними рекомендаціями та іншими моментами У сьогоднішньому пості я хочу поділитися інформацією про те, як купити через інтернет ж / д квитки в Україні, про наш досвід, порівняно покупки в різних місцях, а також корисними рекомендаціями та іншими моментами.

Для зручності я традиційно розбила цю тему з питань, щоб Ви могли почитати те питання, яке Вам цікавий або ж весь пост, можна і від "корочки до корочки" :)

Адже в цьому пості буде не тільки інформація де і як купити квитки, а й історія нашої покупки цих квитків, а також інші ситуації з цим пов'язані.

Натиснувши на посилання питання, Ви відразу перейдете до його читання.

Отже, сьогодні я поділюся:

Історія покупки ж / д квитків через інтернет в Україні і про наших страхах

У січні 2015 року, ми вперше купували квиток на поїзд через Інтернет.

А ще ми вже багато років не їздили на потягах, десь більше 7, і подорожували на машині. Цю зиму нас дуже гостинно запрошувала в гості до себе моя рідна сестричка Людочка в Івано-Франківськ. Ми не знали, чи поїдемо.

Ми не знали, чи поїдемо

Хотілося, але було багато питань, пов'язаних з поїздкою - починаючи від фінансових і закінчуючи тимчасовими. І тут в один тихий сімейний вечір ми зайшли просто подивитися, можна сказати, "краєм ока" поглянути, а по чому, взагалі, зараз квитки і які є варіанти на покупку квитків на поїзди через Інтернет.

Почали моніторити ціни, вільні квитки і різні можливості.

Виявилося, що на цей період знайти хороші пропозиції, щоб недорого і всім разом, не так легко. І тут нам попадається на очі один варіант, самий бюджетний в вагоні-купе (виявляється, що вагони купе є різної вартості) в якій є повністю вільне купе.

На банківській картці у нас була якраз сума, якої впритул вистачало на квитки в одну сторону. І тут ми приймаємо рішення - їдемо. За 10 днів закриємо питання, які потрібно вирішити.

Це було, мабуть, найшвидше рішення про поїздку, при відсутності багатьох ресурсів. Благо, що у нас був уже досвід фрілансу і ми розуміли, що можемо хоч мінімальну суму заробити навіть в процесі поїздки. Ну, гаразд, мова не про це.

Повертаємося до історії покупки. Тут ми дуже здивувалися. Прям дуже, виявилася, що для нас було дуже страшно купувати квитки через Інтернет.

Ні, я не жартую і це правда, сама була в шоці. Ми ніби як досить просунуті користувачі Інтернету і робимо багато різних покупок через інтернет вже багато років. Але квитки ... було незрозуміло і страшно. Виникало стільки питань - а як їх купити, а що з ним робити, а чи пустять нас з такими квитками в вагон?

У нас реально було багато страхів. Так що якщо Ви теж вперше будете це робити, не переживайте - не все так страшно, як здається. Забігаючи вперед, скажу, що з'їздили ми вдало і все з квитками було добре.

Де можна купити онлайн з / д квитки в Україні і як підібрати вигідний варіант

Коли ми почали вивчати це питання, то побачили, що квитки можна купити в різних місцях і вартість їх трохи відрізняється. Здивувалася, коли знайшла квитки навіть на "Розетці" - іноді здається, що тут дійсно є все.

З варіантів покупки квитків через Інтернет, які я знайшла, найдешевше було купувати через ПриватБанк і на сайті "Укрзалізниці". При цьому, останній варіант був найдешевший. Між ними різниця всього в пару гривень.

Ми купували квитки на сайті "Укрзалізниці".

Головною причиною такого вибору була не економія в пару гривень - це не істотна сума, щоб бути причиною для вибору, а тим, що у них було чітко вказано вік для дитячих квитків. А оскільки ми купували два дорослих квитка та два дитячих, то для нас цей момент був важливий.

Кому цікава інформація по дитячих квитках на поїзди в Україні, візьміть до відома:

 • дитячі квитки діють для дітей у віці до 14 років
 • при посадці на поїзд потрібно обов'язково пред'являти свідоцтво про народження
 • дитина повинна їхати в супроводі дорослого
 • вартість квитка становить 75% від вартості дорослого.

І ще, якщо Ви будете купувати квитки через "Укрзалізницю" і захочете зареєструватися, а Вам не прийде на мобільний телефон смс, то читайте те, що потрібно робити в таких ситуаціях нижче. У нас теж була така ситуація і ми поділилися інформацією про те, чому так сталося. Хоча реєстрація на сайті для покупки квитків не потрібна.

Після оплати білетів на залізничний транспорт Ви бачите таке повідомлення. Самі квитки приходять Вам на електронну пошту, яку Ви вказали під час покупки.

Самі квитки приходять Вам на електронну пошту, яку Ви вказали під час покупки

Якщо Ви хочете підібрати варіант, найбільш бюджетний під ваші вимоги, загляньте в різні вагони з одного й того ж типу. Ціна в різних вагонах купе може відрізнятись, навіть дуже суттєво. У нашому випадку, різниця була в більш 50 грн на одному квитку. Це також стосується і плацкарта.

Як виявилося, що вагони купе теж можуть бути фірмовими і звичайними, відповідно, з різними умовами і цінами. У нас був самий бюджетний варіант вагона купе. На 4-х квитках вже виходила істотна різниця і це було вельми до речі, так як бюджет на цю поїздку був вельми скромний.

Вагон був без наворотів, простий, але чистий. І класно що у нас було окреме купе на сім'ю.

Ми насолоджувалися поїздкою, попиваючи чайок і спілкуючись з дітьми.

Ми насолоджувалися поїздкою, попиваючи чайок і спілкуючись з дітьми

Як виглядають квитки на поїзд, куплені через Інтернет, і як їх пред'являти?

Після оплати квитків, їх Вам висилають на вказаний при покупці e-mail.

Далі Ви їх роздруковуєте і пред'являєте при посадці на поїзд. Все дуже просто.

Для наочності - це наші квитки, які прийшли нам пошту.

Що робити, якщо не приходить смс підтвердження на телефон з сайту "Укрзалізниці"?

Ось і я з такою ситуацією зіткнулася. Почекала смс, не дочекалася і купила квитки.

А після цього вирішила все-таки зареєструватися, хіба мало. Може, будемо ще їздити і, цілком можливо, що можуть бути якісь переваги для постійних клієнтів. Спробувала по-різному вводити телефон і з "+" і без, з "8 і без - нічого не спрацьовувало. Мій телефон підозріло мовчав.

Чи не дочекалася смс і написала в службу підтримки - так, мовляв і так, хочу зареєструватися, але не приходить повідомлення. У відповідь отримала інформацію про те, що потрібно вводити телефон в правильному форматі. Після цього я перейшла на сайт і "о! - еврика" - я побачила те, чого просто не надала значення.

Дійсно, код потрібно було вводити в дужках. І адже в прикладі написано, ну що тут незрозумілого - є зразок і заповнюй його.

І адже в прикладі написано, ну що тут незрозумілого - є зразок і заповнюй його

Я просто ніколи не стикалася з таким введенням номера телефону. Якщо і були дужки в якихось формах, то вони стояли вже там автоматично.

Не думайте, що я одна така "блондинка". На різних форумах теж траплялися запитання в ключі "допоможіть, що робити, не приходить смс для реєстрації на" Укрзалізниці ".

А все, виявилося простіше простого - потрібно уважно дивитися зразок.

Чи потрібно підходити в касу на ж / д вокзалі, щоб отримати посадковий талон або можна йти прямо на поїзд з распечать квитками?

Інформацію з цього приводу знаходили різну і суперечливу - одні говорили, що потрібно, а інші - що немає.

Тепер я розумію, що потрібно дивитися інформацію в квитку. У нас чорним по білому було написано - що не потрібно.

У нас чорним по білому було написано - що не потрібно

На вокзалі на всякий випадок Ігор вирішив сходити в касу для перестраховки. А то хіба мало, не хочеться потім бігати з речами, дітьми і по морозу туди-сюди.

Виявилося, що дійсно досить роздрукований квитків і ніяких зайвих дій робити не потрібно.

Чому вигідно купувати квитки через Інтернет, а не в касі - моя особиста думка

Після того, як відбувся наш перший досвід покупки квитків на поїзд в Україні, я можу з упевненістю сказати - це страшно тільки на перший погляд. Насправді - все просто і легко. І, що ще важливіше, в такому способі є істотні переваги.

Для мене найважливіші такі:

 • Економія часу - квиток можна купити в кілька кліків і не потрібно витрачати час на дорогу, стояння в черзі, спілкування з касиром (особливо в ситуаціях, коли вам потрібно буде вибирати з різних варіантів)
 • Більше вибору - це можливість вибрати найбільш вигідний варіант. Тут Ви швиденько можете прикинути ціни, подивитися сусідні дати, різні вагони і місця. Вибрати той варіант, який Вам підійде. Особливо це актуально в тих ситуаціях, коли ви їдете не власними. З одним квитком багато питань набагато простіше.

Підібрати і купити ж / д квитки через Інтернет в Україні можна ТУТ.

Чи купуєте Ви квитки на потяги через Інтернет?

Чи було страшно в перший раз і чи подобається Вам такий спосіб покупки?

На сьогодні все.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на "Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей"

До швидких зустрічей на сторінках нашого блогу про подорожі та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:


Лайки і коментарі вітаються :)

Додати коментар

Як купити ж / д квитки через Інтернет в Україні: наш досвід, порівняння цін і корисні рекомендації

Автор: Світлана Білецька

У сьогоднішньому пості я хочу поділитися інформацією про те, як купити через інтернет ж / д квитки в Україні, про наш досвід, порівняно покупки в різних місцях, а також корисними рекомендаціями та іншими моментами У сьогоднішньому пості я хочу поділитися інформацією про те, як купити через інтернет ж / д квитки в Україні, про наш досвід, порівняно покупки в різних місцях, а також корисними рекомендаціями та іншими моментами.

Для зручності я традиційно розбила цю тему з питань, щоб Ви могли почитати те питання, яке Вам цікавий або ж весь пост, можна і від "корочки до корочки" :)

Адже в цьому пості буде не тільки інформація де і як купити квитки, а й історія нашої покупки цих квитків, а також інші ситуації з цим пов'язані.

Натиснувши на посилання питання, Ви відразу перейдете до його читання.

Отже, сьогодні я поділюся:

Історія покупки ж / д квитків через інтернет в Україні і про наших страхах

У січні 2015 року, ми вперше купували квиток на поїзд через Інтернет.

А ще ми вже багато років не їздили на потягах, десь більше 7, і подорожували на машині. Цю зиму нас дуже гостинно запрошувала в гості до себе моя рідна сестричка Людочка в Івано-Франківськ. Ми не знали, чи поїдемо.

Ми не знали, чи поїдемо

Хотілося, але було багато питань, пов'язаних з поїздкою - починаючи від фінансових і закінчуючи тимчасовими. І тут в один тихий сімейний вечір ми зайшли просто подивитися, можна сказати, "краєм ока" поглянути, а по чому, взагалі, зараз квитки і які є варіанти на покупку квитків на поїзди через Інтернет.

Почали моніторити ціни, вільні квитки і різні можливості.

Виявилося, що на цей період знайти хороші пропозиції, щоб недорого і всім разом, не так легко. І тут нам попадається на очі один варіант, самий бюджетний в вагоні-купе (виявляється, що вагони купе є різної вартості) в якій є повністю вільне купе.

На банківській картці у нас була якраз сума, якої впритул вистачало на квитки в одну сторону. І тут ми приймаємо рішення - їдемо. За 10 днів закриємо питання, які потрібно вирішити.

Це було, мабуть, найшвидше рішення про поїздку, при відсутності багатьох ресурсів. Благо, що у нас був уже досвід фрілансу і ми розуміли, що можемо хоч мінімальну суму заробити навіть в процесі поїздки. Ну, гаразд, мова не про це.

Повертаємося до історії покупки. Тут ми дуже здивувалися. Прям дуже, виявилася, що для нас було дуже страшно купувати квитки через Інтернет.

Ні, я не жартую і це правда, сама була в шоці. Ми ніби як досить просунуті користувачі Інтернету і робимо багато різних покупок через інтернет вже багато років. Але квитки ... було незрозуміло і страшно. Виникало стільки питань - а як їх купити, а що з ним робити, а чи пустять нас з такими квитками в вагон?

У нас реально було багато страхів. Так що якщо Ви теж вперше будете це робити, не переживайте - не все так страшно, як здається. Забігаючи вперед, скажу, що з'їздили ми вдало і все з квитками було добре.

Де можна купити онлайн з / д квитки в Україні і як підібрати вигідний варіант

Коли ми почали вивчати це питання, то побачили, що квитки можна купити в різних місцях і вартість їх трохи відрізняється. Здивувалася, коли знайшла квитки навіть на "Розетці" - іноді здається, що тут дійсно є все.

З варіантів покупки квитків через Інтернет, які я знайшла, найдешевше було купувати через ПриватБанк і на сайті "Укрзалізниці". При цьому, останній варіант був найдешевший. Між ними різниця всього в пару гривень.

Ми купували квитки на сайті "Укрзалізниці".

Головною причиною такого вибору була не економія в пару гривень - це не істотна сума, щоб бути причиною для вибору, а тим, що у них було чітко вказано вік для дитячих квитків. А оскільки ми купували два дорослих квитка та два дитячих, то для нас цей момент був важливий.

Кому цікава інформація по дитячих квитках на поїзди в Україні, візьміть до відома:

 • дитячі квитки діють для дітей у віці до 14 років
 • при посадці на поїзд потрібно обов'язково пред'являти свідоцтво про народження
 • дитина повинна їхати в супроводі дорослого
 • вартість квитка становить 75% від вартості дорослого.

І ще, якщо Ви будете купувати квитки через "Укрзалізницю" і захочете зареєструватися, а Вам не прийде на мобільний телефон смс, то читайте те, що потрібно робити в таких ситуаціях нижче. У нас теж була така ситуація і ми поділилися інформацією про те, чому так сталося. Хоча реєстрація на сайті для покупки квитків не потрібна.

Після оплати білетів на залізничний транспорт Ви бачите таке повідомлення. Самі квитки приходять Вам на електронну пошту, яку Ви вказали під час покупки.

Самі квитки приходять Вам на електронну пошту, яку Ви вказали під час покупки

Якщо Ви хочете підібрати варіант, найбільш бюджетний під ваші вимоги, загляньте в різні вагони з одного й того ж типу. Ціна в різних вагонах купе може відрізнятись, навіть дуже суттєво. У нашому випадку, різниця була в більш 50 грн на одному квитку. Це також стосується і плацкарта.

Як виявилося, що вагони купе теж можуть бути фірмовими і звичайними, відповідно, з різними умовами і цінами. У нас був самий бюджетний варіант вагона купе. На 4-х квитках вже виходила істотна різниця і це було вельми до речі, так як бюджет на цю поїздку був вельми скромний.

Вагон був без наворотів, простий, але чистий. І класно що у нас було окреме купе на сім'ю.

Ми насолоджувалися поїздкою, попиваючи чайок і спілкуючись з дітьми.

Ми насолоджувалися поїздкою, попиваючи чайок і спілкуючись з дітьми

Як виглядають квитки на поїзд, куплені через Інтернет, і як їх пред'являти?

Після оплати квитків, їх Вам висилають на вказаний при покупці e-mail.

Далі Ви їх роздруковуєте і пред'являєте при посадці на поїзд. Все дуже просто.

Для наочності - це наші квитки, які прийшли нам пошту.

Що робити, якщо не приходить смс підтвердження на телефон з сайту "Укрзалізниці"?

Ось і я з такою ситуацією зіткнулася. Почекала смс, не дочекалася і купила квитки.

А після цього вирішила все-таки зареєструватися, хіба мало. Може, будемо ще їздити і, цілком можливо, що можуть бути якісь переваги для постійних клієнтів. Спробувала по-різному вводити телефон і з "+" і без, з "8 і без - нічого не спрацьовувало. Мій телефон підозріло мовчав.

Чи не дочекалася смс і написала в службу підтримки - так, мовляв і так, хочу зареєструватися, але не приходить повідомлення. У відповідь отримала інформацію про те, що потрібно вводити телефон в правильному форматі. Після цього я перейшла на сайт і "о! - еврика" - я побачила те, чого просто не надала значення.

Дійсно, код потрібно було вводити в дужках. І адже в прикладі написано, ну що тут незрозумілого - є зразок і заповнюй його.

І адже в прикладі написано, ну що тут незрозумілого - є зразок і заповнюй його

Я просто ніколи не стикалася з таким введенням номера телефону. Якщо і були дужки в якихось формах, то вони стояли вже там автоматично.

Не думайте, що я одна така "блондинка". На різних форумах теж траплялися запитання в ключі "допоможіть, що робити, не приходить смс для реєстрації на" Укрзалізниці ".

А все, виявилося простіше простого - потрібно уважно дивитися зразок.

Чи потрібно підходити в касу на ж / д вокзалі, щоб отримати посадковий талон або можна йти прямо на поїзд з распечать квитками?

Інформацію з цього приводу знаходили різну і суперечливу - одні говорили, що потрібно, а інші - що немає.

Тепер я розумію, що потрібно дивитися інформацію в квитку. У нас чорним по білому було написано - що не потрібно.

У нас чорним по білому було написано - що не потрібно

На вокзалі на всякий випадок Ігор вирішив сходити в касу для перестраховки. А то хіба мало, не хочеться потім бігати з речами, дітьми і по морозу туди-сюди.

Виявилося, що дійсно досить роздрукований квитків і ніяких зайвих дій робити не потрібно.

Чому вигідно купувати квитки через Інтернет, а не в касі - моя особиста думка

Після того, як відбувся наш перший досвід покупки квитків на поїзд в Україні, я можу з упевненістю сказати - це страшно тільки на перший погляд. Насправді - все просто і легко. І, що ще важливіше, в такому способі є істотні переваги.

Для мене найважливіші такі:

 • Економія часу - квиток можна купити в кілька кліків і не потрібно витрачати час на дорогу, стояння в черзі, спілкування з касиром (особливо в ситуаціях, коли вам потрібно буде вибирати з різних варіантів)
 • Більше вибору - це можливість вибрати найбільш вигідний варіант. Тут Ви швиденько можете прикинути ціни, подивитися сусідні дати, різні вагони і місця. Вибрати той варіант, який Вам підійде. Особливо це актуально в тих ситуаціях, коли ви їдете не власними. З одним квитком багато питань набагато простіше.

Підібрати і купити ж / д квитки через Інтернет в Україні можна ТУТ.

Чи купуєте Ви квитки на потяги через Інтернет?

Чи було страшно в перший раз і чи подобається Вам такий спосіб покупки?

На сьогодні все.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на "Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей"

До швидких зустрічей на сторінках нашого блогу про подорожі та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:


Лайки і коментарі вітаються :)

Додати коментар

Що робити, якщо не приходить смс підтвердження на телефон з сайту "Укрзалізниці"?
Що робити, якщо не приходить смс підтвердження на телефон з сайту "Укрзалізниці"?
Виникало стільки питань - а як їх купити, а що з ним робити, а чи пустять нас з такими квитками в вагон?
Як виглядають квитки на поїзд, куплені через Інтернет, і як їх пред'являти?
Що робити, якщо не приходить смс підтвердження на телефон з сайту "Укрзалізниці"?
Чи потрібно підходити в касу на ж / д вокзалі, щоб отримати посадковий талон або можна йти прямо на поїзд з распечать квитками?
Чи купуєте Ви квитки на потяги через Інтернет?
Чи було страшно в перший раз і чи подобається Вам такий спосіб покупки?
Виникало стільки питань - а як їх купити, а що з ним робити, а чи пустять нас з такими квитками в вагон?
Як виглядають квитки на поїзд, куплені через Інтернет, і як їх пред'являти?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: