В Україні почалася нова хвиля кібератак - Держспецзв'язку

Ілюстрація REUTERS

Команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України повідомляє про початок нової хвилі кібератак на інформаційні ресурси України.

Про це повідомляє CERT-UA - спеціалізований структурний підрозділ Державного центру кіберзахисту і протидії кіберзагрозам (ГЦКЗ) Держспецзв'язку.

Читайте також кіберполіції заспокоїла: глобальної кібератаки в Україні не спостерігається

У відомстві попросили власників інформаційно-телекомунікаційних систем, інших інформаційних ресурсів, в першу чергу транспортної інфраструктури, а також рядових інтернет-користувачів дотримуватися посилені вимоги кібербезпеки (в т.ч. викладені раніше).

Додаткову інформацію CERT-UA надасть найближчим часом.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні міжнародний аеропорт «Одеса» заявив про хакерську атаку на свою інформаційну систему.

Також в КП "Київський метрополітен" заявили, що через кібератаки заблоковані банківські сервіси підприємства (оплата безконтактними банківськими картками на жовтому турнікеті або MasterPass).

Крім того, в зв'язку з загрозою кібератаки не працює сайт Міністерства інфраструктури.

Раніше Держспецзв'язку та СБУ попереджали про загрозу кібератаки, подібної поширенню вірусу Petya.A, з 13 по 17 жовтня 2017 року.

Як повідомляв УНІАН, 27 червня, напередодні Дня Конституції України, українські банки, енергетичні компанії, державні інтернет-ресурси і локальні мережі, а також ряд медіа піддалися найбільшій хакерській атаці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: