Новости

Як відновити видалені дані на Mac і PC з EaseUS Data Recovery Wizard

Буває, ми випадково видаляємо навіть найважливіші файли і папки, пошкоджує накопичувачі або випадково форматіруем флешки і карти пам'яті з якими ні в якому разі не можна було так робити

Буває, ми випадково видаляємо навіть найважливіші файли і папки, пошкоджує накопичувачі або випадково форматіруем флешки і карти пам'яті з якими ні в якому разі не можна було так робити. Щоб не залишитися без найважливіших даних, не втратити великий обсяг виконаної роботи або не позбутися пам'ятних фотографій і відео, розробники пропонують утиліти для відновлення видаленої інформації з будь-яких носіїв. ми радимо EaseUS Data Recovery Wizard - потужна програма для відновлення видалених файлів і папок з зрозумілим і доброзичливим інтерфейсом.


Додаток EaseUS Data Recovery Wizard можна спробувати перед покупкою, причому доступні дві версії: безкоштовна з обмеженням на відновлення 2 ГБ файлів або повнофункціональна, яка буде працювати 14 днів і після цього потребують ліцензію. Ключ обійдеться в $ 89.95 для персонального використання, що досить дорого з урахуванням поточного курсу, але може з лишком окупитися при відновленні дуже важливих файлів, які були випадково видалені або знаходяться на пошкодженому носії. Це можуть бути документи, єдині копії великих обсягів тексту, пам'ятні фотографії - та що завгодно. Факт залишається фактом, що багато даних мають реальну цінність або дуже важливі для нас в цілому, так що при необхідності відновлення не встає питання про гроші. Як би там не було, розробник дає можливість спочатку спробувати роботу програми Data Recovery Wizard в справі і оцінити можливість відновлення даних і тільки потім витрачати гроші на покупку ліцензії. До речі, всі подальші оновлення вже входять у вартість і будуть безкоштовними.


EaseUS Data Recovery Wizard дозволяє відновлювати видалені дані, відформатовані накопичувачі або диски і флешки, дані на яких з якихось причин недоступні. Додаток підтримує різні типи файлів: фотографії, документи, відео, аудіо, електронну пошту, архіви та багато іншого. Таким чином, у вас практично не буде шансів, що Data Recovery Wizard не зможе відновити якісь дані. Що стосується пристроїв, утиліта працює з будь-якими комп'ютерами Mac під управлінням OS X, включаючи сервери Mac, підтримує SSD-накопичувачі, жорсткі диски, USB-накопичувачі, SD і інші типи карт пам'яті, а також дані в пам'яті цифрових камер. Крім того, EaseUS Data Recovery Wizard працює навіть з рідкісними зараз дискетами. А ще є версія для користувачів Windows. Функціонально вона не відрізняється від програми для OS X, але на момент публікації продається дешевше - ліцензія коштує $ 69.95.

Як працює додаток EaseUS Data Recovery Wizard

Як працює додаток EaseUS Data Recovery Wizard

В першу чергу потрібно вибрати один або кілька типів файлів, які потрібно відновити. Це буде корисно в тому випадку, коли вам потрібно лише частина вилученої інформації - не доведеться після відновлення переглядати зайві файли в пошуках потрібних. Наприклад, на карті пам'яті було три важливих презентації та кілька тисяч фотографій, які є у вас на іншому носії. В цьому випадку потрібно буде поставити галочку тільки навпаки Documents. Якщо ж потрібно відновити взагалі всі файли - відзначайте всі пункти без винятку.


На другому кроці додаток запропонує вибрати накопичувач, який містить видалені файли. Як я вже говорив, це може бути жорсткий диск, карта пам'яті, флешка і так далі. Кнопка Scan запускає процес сканування, а якщо результати виявляться не задовільними - можна натиснути Deep Scan для більш ретельного вивчення накопичувач. Але в цьому випадку доведеться довше чекати закінчення процесу. Ніяких додаткових опцій і установок немає, що дуже зручно для непідготовлених користувачів. Незважаючи на потужні інструменти пошуку та відновлення видалених файлів «під капотом» додатка, EaseUS Data Recovery Wizard вийшло дуже простим у використанні.


Після закінчення сканування ви побачите список файлів, які можуть бути відновлені, а якщо їх дуже багато - скористатися пошуком або сортуванням. Як тільки ви визначитеся з даними для відновлення і відзначите все потрібне, залишиться лише вибрати місце для збереження даних. Потрібно врахувати, що відновити їх на той же носій, з якого файли і папки були видалені, не вийде. Доведеться вибирати якийсь інший пункт призначення.


В результаті EaseUS Data Recovery Wizard дозволяє швидко і якісно відновити випадково видалені дані, а також інформацію з відформатованих носіїв. Користуватися додатком легко, а процес відновлення відбувається буквально в кілька натискань. А головне - додаток спершу можна спробувати перед покупкою, і тільки потім приймати рішення про необхідність наявності цього інструменту на вашому PC або Mac.

Завантажити для OS X

Завантажити для Windows

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: