Новости

Що таке RAW (файлова система)

тип файлової системи, зазначеної як зіпсована. Технічно, коли операційна система не може визначити файлову систему, вона відзначає її як RAW.

Часто, можна побачити в Windows флешку, карту пам'яті або жорсткий диск з даної відміткою. Причини можуть бути різні - як апаратні пошкодження, так і програмні помилки, пов'язані з руйнуванням завантажувального області або таблиці MFT (в NTFS ).

Що ж робити? Дуже важливо знати, що таку файлову систему не відновити стандартної перевіркою диска (chkdsk - ми просто отримаємо мообщеніе «CHKDSK неприпустимий для дисків RAW»), а якщо бути відвертими, процес усунення даної проблеми без форматування дуже складний. Щоб не втратити дані, необхідно відкрити RAW за допомогою програми відновлення даних (наприклад, RStudio), відновити дані на інший диск і відформатувати несправний носій.

Властивості носія RAW виглядає так
Властивості носія RAW виглядає так.

Детальніше на Вікіпедії про файлової системи RAW

Що ж робити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: