Новости

Як встановити шкурки на World of Tanks

  1. Зараз ми вам спробуємо пояснити максимально доступно, як встановити шкурки на World of Tanks
  2. Є ще один спосіб як встановити шкурки на World of Tanks, він підійде більше для новачків

У грі World of Tanks є можливість змінити зовнішній вигляд танка. Тут воно називається «скіни» або серед гравців поширене слово «шкурки». Вони дозволяють прикрасити ваш танк в цікаві кольори і камуфляж, таким чином, ви будете виділятися серед інших стандартних розмальовок. Шкурки - це теж своєрідна різновид модифікації, яку потрібно завантажити в окрему папку з модами в грі.

Зараз ми вам спробуємо пояснити максимально доступно, як встановити шкурки на World of Tanks

Для початку потрібно зайти на один із сайтів, який пропонує різні збірки модифікацій, там повинен бути розділ зі шкіркою для WoT, викачуємо потрібну нам шкурку, разархивируем її в папку res_mods \ vehicles, і спробувати запустити гру. Майте на увазі що кожна шкурка призначена для окремої моделі танка, і тому стежте уважно за назвою вашої моделі, так як скачавши не ту модель, шкурка працювати не буде. Можливість модернізувати зовнішній вигляд танка з'явилася з поновлення 9.15, з тих пір з'явилася величезна кількість розфарбувати для всієї військової техніки в грі.

Кожну шкурку треба встановлювати в окрему підпапку, яка відповідає нації. Припустимо, для радянської техніки потрібно створити папку «\ russian», для британської «\ british» і туди скидати весь вміст, папку з моделлю танка.

Є ще один спосіб як встановити шкурки на World of Tanks, він підійде більше для новачків

Можна завантажити набори шкурок для певної нації або гілки танків. Поширюються вони, як правило архівами або в складі мод збірок, які оновлюються постійно з виходом нової версії. А зараз розглянемо, яку користь приносять установка шкурок, конкретно для гравця.

Переваги. В першу чергу це зміна зовнішнього вигляду, замість стандартного брутального розфарбувати під хакі, ви отримуєте цікаву забарвлення. Шкурки працездатні для всіх моделей танків, для всіх націй і категорій техніки. Деякі шкурки також здатні вказувати на зону пробиття, що допомагає новачкам знати, які місця найбільш уразливі для вашої бойової машини. Установка шкурок практично не впливає на маскування.

Недоліки. Найголовніший недолік, це, мабуть те, що бачити шкурку можете тільки ви, а не інші гравці. Так як шкурку може створити кожен бажаючий, то на сайтах поширені «підробки» не зовсім високої якості промальовування через що модель танка буде виглядати негарно.

У підсумку можна сказати, що установка шкурок - це ще одна приємна особливість модифікації гри, яка допоможе вам відрізнятися зовні від інших.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: