Новости

Калькулятор золота World of Tanks

  1. У WOT представлений однаковий для всіх учасників гри курс обміну і прив'язаний він до долара США
  2. Така перевага може бути придбано на один день, а може - на один рік

Золото в грі World of Tanks має велику вагу, адже з його допомогою гравець отримує перевагу і зростання можливостей. За рахунок золота можна в прискореному темпі вивчати різні гілки розвитку танків, вдосконалити машини, посилити удар.

Такий бонус не може залишити байдужим нікого. Що ж собою являє золото в грі? Це звичайні гроші, якими можна розпоряджатися на свій розсуд, адже ми купуємо золото за абсолютно реальні гроші. А калькулятор золота World of Tanks допоможе підрахувати, скільки золота необхідно на ту чи іншу покупку.

Курс золота в грі

У WOT представлений однаковий для всіх учасників гри курс обміну і прив'язаний він до долара США

Вклавши 1 американський долар в гру, можна отримати 200 золотих монет. На скільки вистачить такої кількості золотих? Можна прикинути приблизний необхідну кількість. Місяць ігрового преміум - аккаунта можна придбати за 2500 ігрових монет - це найпопулярніша покупка геймерів. Адже преміум дає приріст досвіду і кредитів, що дозволяє швидше прокачувати техніку, економити час і нерви.

Переваги преміум - аккаунта:

• на 1/2 більше досвіду за бій;
• в половину вище чистий заробіток в грі;
• чистий і широкий ангар;
• екіпаж швидше набирає досвід.

Така перевага може бути придбано на один день, а може - на один рік

Можна використовувати калькулятор золота World of Tanks, щоб підрахувати необхідне для покупки снарядів і спорядження кількість монет. Є ряд різних снарядів, які мають кращу Пробіваємость броні, великим радіусом розльоту осколків та інше, адже в грі є безліч танків з дуже міцною бронею, які так складно перемагати. Існує так само покупне спорядження, здатне швидше виправити неполадку в машині і зцілити членів екіпажу.

За золото можна купити преміумний танк, швидше прокачати екіпаж, нанести на техніку захисний камуфляж, різні написи і відмінні емблеми. Камуфляжі підбираються під місцевість бою, на кожну машину їх може бути лише 3: пустельний, зимовий і літній варіант.

За допомогою золотих монет можна розширити місце в ангарі і казармі.

Всього у кожного гравця є 7 вільних слотів, в яких потрібно помістити лише найулюбленіші види танків. Число покупних слотів необмежено, ціна кожного 300 золотих, це необхідно для того, щоб не продавати вже полюбилися танки заради покупки ще одного. Ще однією з платних функцій є зміна никнейма. Нік на офіційному сайті змінюється за 2500.

Що ж собою являє золото в грі?
На скільки вистачить такої кількості золотих?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: