Тестовий сервер World of Tanks

Автор: sw_a

Автор: sw_a

Хорошим тоном будь-якого доповнення багатокористувацької гри є попередня налагодження в вузькому колі людей - супертестеров або їм подібних. Проект World of Tanks пішов трохи іншим шляхом - перед випуском будь-якого оновлення його досить тривалий час тестують на окремому сервері, потрапити на який може будь-хто. Так що сьогодні ми з вами розглянемо, що таке тестовий сервер World of Tanks і які особливості слід враховувати при грі на ньому.

Про відкриття тестового сервера повідомляють за кілька тижнів після анонса того чи іншого оновлення. Після відкриття будь-який бажаючий може скачати клієнт world of tanks (Саме тестовий клієнт) і встановити його. Увага - тестовий і робочий клієнти гри є абсолютно незалежними додатками і необхідно встановлювати їх в різні папки. Чи не вийде при скачуванні тестового клієнта залити тільки файли патча - потрібна вся гра повністю, так що будьте готові надати необхідне місце на вінчестері. Після того, як тестовий клієнт встановлений, можна його запустити і почати тест World of Tanks на предмет новинок. Що потрібно знати в першу чергу - пошкодуйте свої нерви і час, не намагайтеся зайти на тестовий сервер в перші кілька днів після його відкриття. Місце в черзі у другому десятку тисяч і кілька годин очікування вам гарантовані (за умови, що знову не викинуть в кінець черги). На третій-четвертий день вже можна спокійно заходити і грати.

Заходити слід під своїми персональними даними - заводити новий аккаунт не потрібно. Відповідно, в грі збережеться і ваш нік, тільки з надбавкою невеликого префікса, який повідомляє про те, що ви на тестовому сервері. Основна «фішка» цього сервера полягає в тому, що крім можливості ознайомлення з новинками гри тестовий сервер World of

Tanks дає можливість покататися практично на будь-якій машині. У момент першого входу на ваш тестовий аккаунт перераховують:

100 000 000 срібла;
100 000 000 вільного досвіду;
20 000 золота.

Відповідно, вирішили ви прокачувати радянські середні танки, а чого чекати на топових машинах не знаєте (форум і VOD -и справа хороша, але хочеться і самому помацати). Заходьте на тестовий сервер, відкриваєте за вільний досвід всі необхідні вам танки, викуповуєте їх і спокійно тестируете той чи інший зразок. Інша ситуація - покупка прем-танка - викладати реальні гроші за кота в мішку нікому не охота. Тестовий сервер дозволяє оцінити той чи інший преміумний апарат, після чого вибрати машину буде набагато легше.
Другий важливий момент, який треба враховувати - 100 мільйонів срібла джгут кишені всім, тому на тестовому сервері в бій ідуть повністю досліджені топові конфігурації машин, до брів накачані найдорожчими расходниками і боєприпасами. «Голда» на тестовому сервері стріляють все, так що це потрібно враховувати при оцінці тієї чи іншої моделі танка.

Наступний момент - більшість гравців рветься грати на топової техніці, так що з пошуком партнерів на 5-7 рівні можуть бути проблеми. Тестовий сервер World of Tanks інтернаціональний - можна зустріти представників усіх кластерів від європейського до азіатського.
Через якийсь час буде доступна друга версія тестового сервера - першу можна сміливо видаляти і приступати до завантаження нової. Зазвичай це відбувається за пару тижнів до релізу оновлення. Якщо воно контентне (нові танки або карти), то зазвичай вистачає двох етапів, в інших випадках (як було при введенні фізики) є і третій етап тестування.
Після випуску офіційного поновлення тестовий сервер не закривається автоматично, а продовжує існувати порядку тижні. Новина про його закриття зазвичай з'являється на порталі і в лончер клієнта гри.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: