Новости

Відгуки про сайтах-лохотрони від гри World of Tanks (ВоТ). wotplanets.net - чит на золото? golden-shop-wot.ru, premium-wot.ru, nagibacc.ru, statisttankist.ru і інші кидали

Коли вже придумають чит на лохотрони? )) Всім любителям гри World of Tanks (читай школярам) присвячується. А вірніше - любителям " халяви ". Тут ви знайдете відгуки про сайтах-лохотрони від гри World of Tanks (ВоТ), тобто сайтах," продають "танки, gold, акаунти. Хочете дешево купити преміумні танки, акаунти і золото (Gold) і подарувати шахраям свої гроші? До ваших послуг nagibacc.ru, statisttankist.ru, random-wot.ru і інші кидали

1. У січні 2016 року з'явилася в мережі інша фішка - сайт wotplanet.net (вже є варіант wotplanets.net) пропонує придбати так званий "чит на золото". Що це таке? Як вони стверджують, варто придбати у них спеціальну програму (до речі "всього" за 5000 руб. - як вам це?), Як ви відразу зможете за допомогою неї генерувати на свій аккаунт скільки завгодно WoT-івської голди, Ось цитата з сайту:

Як працює програма:

Програма працює через візуальну оплату в ігровому магазині за допомогою віртуальної карти банку, якій навіть не існує і виробляє візуальний платіж за допомогою відправки html коду на сервера Wargaming, дані коду повністю зашифровані і збігаються з вигляду з аналогічними поповненнями інших гравців, тому адміністрація не може їх ніяк зафіксувати або заблокувати платіж і у них на сервері автоматично проводиться виплата золота на ваш аккаунт.

Щоб не мучити вас обтяжливим очікуванням, скажемо відразу - написаний повний БРЕД, розрахований на школярів 5-го класу. Таке неможливо! Платіжні системи (хоч ВІЗА, хоч Мастеркард, хоч будь-яка інша) НЕ МОЖНА обійти таким дитячим способом, як описано у них на сайті. Так що будьте впевнені - сайт wotplanet.net - черговий рівень шахрайства! Розлучення, лохотрон і кидалово. Гаразд би хлопці сказали, що вони зламали якусь конкретну платіжну систему (що теж неможливо робити масово), але ж вони пишуть, що від платіжної системи взагалі нічого не залежить! Коротше розрахований цей "чудо-хак" на лохів які не досягли 10-річного віку (хоча їх і лохами то не можна називати - це просто діти наші) і на безграмотних неосвічених бомжів-п'яничок.

2. У листопаді 2014 р випадково натрапив на оголошення в Яндекс.Директі про можливість придбати за 450 руб. китайський преміумний танк восьмого рівня "Тип 59". Якщо хто не в темі, то цей апарат неможливо просто взяти за золото в ангарі або в преміум магазині, так як він акційний і давно знятий з продажу в грі. Так ось якісь умільці зляпати типо-сайт на домені nagibshop.ru і барижат преміумного технікою "Ворлд оф Тенкс" (Світ танків якщо по-російськи), пропонуючи заплатити їм справжнє дзвінке бабло, а вони вам замість нібито дадуть в ваш ангар жаданий вами танковий агрегат.

(Подібні ж оголошення зустрічаються і на інші сайти - wotkod.ru, worldof-tanks.ucoz.com, shopoftanks.ru, rushcenter.ru, wgtanki.ru, steamnow.ru, wot-shoping.com і інші подібні до них. Знайте - це все одне і те ж! Далі читайте на прикладі Нагіб шопа. до речі, є й інша тема, з'явилася десь в 2015 році - з продажу акаунтів (!) в грі - як ви розумієте, акаунти з охрененно статистикою. Так ось знайте , такі сайти - теж лохотрони !!! Про один з таких сайтів дивіться нижче відгук від 29.11.2015 р - сайт nagibacc.ru теж лохотрон, домен зареєстрований 30.06.2015 р, а самі пишуть що вже з 2013р. працюють)) ). Увага! 10.12.15 попалося на очі ще одне оголошення. Шахраї 3-го типу - нібито розігрують випадкові подарунки (випадковим чином). Сайт називається random-wot.ru. Так ось, ви купуєте на їхньому сайті якийсь "скриню" з подарунком, і при відкритті цієї скрині там виявляється випадковий подарунок - танк або Голда для Світу танків. Думаю, не потрібно писати, що ніякого подарунка від них ви не отримаєте !!! random-wot.ru - чергові кидали і шахраї! Будьте пильні і обережні!)

Ще одна тема - послуги з (увага, барабанний дріб !!!) прокачування акаунтів. Хлопці прокачають вам акк, піднімуть статки, нафармят срібла, ... і ще багато чого, тільки попросіть))). Мені відразу згадався мультик, де "двоє зі скриньки" за Ванюшку все робили; Ванюшка запитує їх - "А ви що, і є за мене будете", на що вони радісно відповідають - "Ага-а-а !!!". Так що дивіться самі - і розжують вам, і проковтнуть за вас))). Тільки в чому оли тоді сенс від гри буде для вас самих? Ах так, мало не забув - вони адже ще ненароком і ваш аккаунт поведуть ... Дивіться нижче - будемо у доменів (сайтів) робити таку приписку - прокачування акаунтів.

Ну і так ось я стверджую, що даний сайт Нагіб шоп є ні що інше як лохотрон! І всі інші їм подібні сайти (відгуки про worldof-tanks.ucoz.com, wotkod.ru, WoTok.ru, WoTBest.ru, vipcarder.ru, shopwar.ru, warmarket.ru, shopoftanks.ru) - теж лохотрони, разводилово і кидалово! Такий ось вам відгук на nagibshop.ru і все інше йому подібне. На підставі чого ж я так заявляю? Вони на своєму сайті пишуть, що за 4 тижні (домен nagibshop.ru зареєстрований 14.10.14г.) Зробили аж понад 120 тис. Продажів цього самого танка !!! Ось це ледве не пиз ** ж? Сто пудів! Тільки уявіть по 4000 з гаком одиниць техніки в день! І це звідки ж вони стільки набрали саме цих танків? Чи не з комірчини чи тата Карло? Воістину - поле чудес в країні дурнів ... Тільки з цього вже зрозуміло що сайт nagibshop.ru - лохотрон і разводилово на 100% Не ведіться! Шукайте відгуки в інтернеті!

Ну а якщо ви все-таки попалися в тенета цих шахраїв, то зробіть добру справу - напишіть нам і опишіть вашу ситуацію, надішліть нам лист ось на цій сторінці , А ми обов'язково опублікуємо і вашу історію тут, в цьому відкликання, який ви зараз і читаєте. Удачі вам! І не ведіться на підступи шахраїв від інтернету!

Читайте відгуки реально ошуканих людей по цим посиланням (Людей, хто купував танки на інших сайтах). Ми вдячні цим людям за те, що вони не побоялися і не посоромилися зізнатися в досконалої помилку, і нехай їх історії може бути комусь допоможуть уникнути вивертів цих шахраїв.

PS Поки писалися ці рядки, з'ясувалося цікава деталь - якщо ви просто перезавантажте на цьому сайті сторінку, на якій щось продається, то побачите як прямо на очах росте кількість продажів - ось вам і ще один доказ того, що це є ні що інше як банальний розлучення школоти на гроші їх батьків, бо нормальний дорослий чоловік перш ніж зважитися на подібну авантюру, як покупка преміумного техніки або голди на сторонньому ресурсі, обов'язково пошукає в мережі відгуки про Нагіб шопі, і звичайно ж потрапить сюди до нас, де у нього і от криються очі на цих безсоромних шахраїв.

Ще. На сторінці "Гарантії" вони пишуть (дослівно): "nagibshop.ru був відкритий досить недавно трохи більше року, це наш новий проект." Ось скріншот (Наведіть курсор на картинку справа і натисніть мишкою - повнорозмірне зображення відкриється в новому вікні, і ви зможете розгледіти всі деталі).

А як я вже сказав трохи вище, домен зареган менше місяця назад. Так що вирішувати вам! Ну і не забувайте, злегка перефразувавши відому мудрість, де буває халявний сир ...

Нда ... Такої ганьби я ще не бачив ...

Продовжуємо викриття. На сторінці "Правил користування" (посилання на нього ви знайдете в самому низу сайту nagibshop.ru, в "підвалі") чорним по білому написано (знову дослівно):

Адміністрація сайту nagibshop.ru не несе відповідальності за продавану інформацію на сайті. Купуючи платний бонус код або підписку, Ви самі вирішуєте, використовувати Вам його (її) чи ні.
Бонус код - код який був знайде у відкритому доступі, ми тільки шукаємо для вас ці бонус коди на різний сайтах, форуму та ін. Ми не створюємо бонус коди. Працездатність бонус кодів ми не гарантуємо, бонус код міг бути раніше активований або недійсний.

Сервіс нікому не обіцяє, що бонус коди які ми знайшли працюватимуть на 100%. Скарги і невдоволення з цього приводу не приймаються. Також Вам на пошту яку ви вказали може не прийти бонус код, так як наш сервіс (сайт) може не коректно працювати. Також можуть бути різні помилки. Прохання Свої не достатку залишити при собі. Ми нікого не змушуємо користуватися нашим сервісом. Користування нашим ресурсом - виключно ваш вибір. Продукція, логіни і паролі від акаунтів World of Tanks так само шукаються в автоматичному режимі по інших сайтах, адміністрація не може гарантувати правильність паролів або логінів. Так само на акаунті може не виявитися заявлених танків або відрізнятися% перемог, кількість боїв і тд. Це пов'язано з тим, що можливо на цьому акаунті хтось грає і показники можуть змінюватися.

Адміністрація не несе відповідальності за отримання або не отримання подарунка користувачем. Пам'ятайте, що Wargaming може заблокувати ваш подарунок і ви його не отримаєте. Всі покупки на сайті ви робите на свій страх і ризик. Максимальний термін виконання замовлення 7 днів з моменту оплати.

Загальні умови

 1. Ця Угода з усіма додатками до нього для стислості надалі іменується Угодою. Всі додатки до Угоди є її невід'ємною частиною і є обов'язковими до виконання сторонами. Додатки до Угоди розміщуються Адміністрацією на Сайті і включають в себе Правила системи.
 2. Сайт nagibshop.ru залишає за собою право, у випадку якщо купленого вами товару у нас немає в наявності, вислати вам ігровий аккаунт в якості заміни.
Якщо ви не згодні з цими правилами прохання покинути даний сайт!

Якщо в разі оплати наш менеджер з Вами не зв'язався то прохання написати на [email protected]

Адже всі операції проводяться в ручну нашими менеджерами.

Дякую за розуміння!

Купуйте золото і техніку для гри тільки на офіційному сайті World of Tanks .
Всі інші покупку вчинені поза ігровим магазину відбуваються на ваш страх і ризик, ви повинні це розуміти.

Як можна помітити, навіть текст на своєму сайті вони пишуть з помилками. Школярі? Або просто двієчники? А можливо просто прикидаються такими, щоб їх ніхто не шукав і не покарав за такий безсовісний розлучення і грабіж серед білого дня. І взагалі, пишуть ми вам нічого не гарантуємо, ви головне нам грошики переводите, а вже отримаєте ви в замін то, що хочете чи ні - ми за це не відповідаємо, це кагбе ваші проблеми вже, раз ви такі лохи - як би ось так вони прямо і говорять, прямо в обличчя фактично називаючи своїх покупців лохами і лузерами.

Такі ось пироги, як то кажуть. Якщо у вас є зайві і непотрібні гроші, які ви жадаєте просто втратити, то сміливо можете подарувати їх цим відморозків, і вони вам навіть спасибі за це не скажуть, бо за їхніми ж словами - ви самі винні, оскільки не купуєте танки і Голд на офіційному сайті гри, а все продовжуєте шукати халяву ...

UPD (12.11.14). Окремим пунктом захотілося виділити ще одних умільців - відгук про сайт wotshoping.ru - розлучення і кидалово такі ж, а ось реалізація трохи вдосконалена. Ці товариші вирішили застосувати тактику "тримай злодія!". Тобто у себе на окремій сторінці вони опублікували перелік сайтів-шахраїв, а самі при цьому займаються тим же самим !!! Ну не молодці чи що ?! Корчі. Якщо вам подобається бути лохом, то прямо йдіть на ... цей сайт. І купуйте там все що хочете, тільки потім не скигліть, що вас ніхто не попередив, що це чергові шахраї ... Тому що ви втратите не тільки свої гроші, але також можете втратити і доступу до свого облікового запису World of Tanks - вони просто вкрадуть його у вас.

UPD (14.11.14). А хлопці все не вгамуються. Ось вони вже працюють під вивіскою shopoftanks.ru. Далі відгук про сайт shopoftanks.ru - теж лохотрон, розлучення і кидалово. Домен shopoftanks.ru зареєстрований 2 дня назад (12.11.14) а кількість продажів танка Type-59 вже перевалило за 60 тисяч !!!! Як то кажуть коментарі зайві ... Ну і на закуску - знайдіть 10 відмінностей:

nagibshop.ru

shopoftanks.ru

Виникла така ідея - перерахувати, по можливості, всі сайти-лохотрони, пов'язані з продажем акаунтів, танків і "читов на Голд" для гри "Ворлд оф Танкс" які є шахраями і кидають людей на гроші. Ось ці сайти шахраї з продажу голди wot, танків і іншого:

"Продаж акаунтів" -

 1. akkiwot.ru (акки ось)
 2. steamplay.ru (стим плей)
 3. wotaccounts.ru (ось аккаунтс)
 4. seriousseller.ru
 5. steam-accounts.net (стим аккаунтс немає)
 6. bestaccounts.pro (бест аккаунтс про)
 7. platinum-account.ru (платинум аккаунт)

без рубрики (назва домена - дата створення домену) -

 1. wargaming.ru.net - увагу !!!! Будьте гранично пильні з цими шахраями !!! вони працюють під Варгеймінг !!! (Upd від 25.12.2017)
 2. wottankkod.nethouse.ru
 3. technikawot.ru - 2016.10.05 (05.10.16) (техніка ось)
 4. flashwot.ru - створення домену 2016.10.14 (14.10.16) (флеш ось)
 5. купити-преміум.рф - created: 2016.08.16 (16.08.16)
 6. wotcase.ru (ось кейс)
 7. market-wot.ru - дата створення домену 01.10.16 (маркет ось)
 8. wot-gold.net (ось голд немає)
 9. goldtanki.ru (голд танки)
 10. wotanks.com (вотанкс)
 11. tankishop.com (танки шоп кому)
 12. wotshop.net (ось шоп немає)
 13. wotprem.su (ось прем су) - хлопці вобще очманілий і знахабнілі
 14. premium-wot.ru (преміум ось)
 15. wotshop.biz (ось шоп біз)
 16. jovebonus.ru (Джові бонус)
 17. premtanks.ru (прем танки)
 18. TrustTankist.ru (траст танкіст)
 19. bonuscodewot.ru (бонус коди ось)
 20. wotsoft.net (ось софт немає)
 21. centertankov.ru (центр танків)
 22. novatank.ru (нова танк)
 23. randomswot.ru (рандомс ось)
 24. tedtankist.ru (Тед танкіст)
 25. gold-wot.ru (голд ось)
 26. premiumtankist.ru (преміум танкіст)
 27. eliteacc.ru (еліт акк)
 28. firstankist.ru (Ферст танкіст)
 29. wot-shop24.ru (ось шоп 24)
 30. wgaccount.ru (ВГ аккаунт)
 31. wgtema.ru (ВГ тема)
 32. statisttankist.ru (статист танкіст)
 33. nagibacc.ru (Нагіб акк)
 34. random-wot.ru (рандом ось)
 35. wotkod.ru (ось код)
 36. wotshoping.ru (ось шопінг)
 37. nagibshop.ru (Нагіб шоп)
 38. shopoftanks.ru (шоп оф Танкс)
 39. worldof-tanks.ucoz.com
 40. rushcenter.ru (раш центр)
 41. wgtanki.ru (ВГ танки)
 42. steamnow.ru (стим ноу)
 43. wot-shoping.com (ось шопінг кому)
 44. WoTok.ru (ось ок)
 45. WoTBest.ru (ось бест)
 46. vipcarder.ru (вип кардер)
 47. shopwar.ru (шоп вар)
 48. warmarket.ru (вар маркет)
 49. wotplanet.net (вже є варіант wotplanets.net) (ось планет немає)
 50. wotsunduk.ru (ось скриню)

Деяких сайтів вже немає, але не факт, що через деякий час вони знову не спливуть на просторах рунета!

15.02.16. І ще одна ідея - будемо наводити тут сайти- "новачки". Якщо ви стали їх "клієнтом" і у вас з'явився досвід "спілкування" з цими сайтами - прохання написати сюди і дати свій відгук про них. Або інший варіант - навіщо віддавати свої гроші лохотронщики? Просто повивчати сайт, знайдіть щось таке, що явно видає кидав з головою, і знову ж поділіться цією інформацією, і вона допоможе вберегтися багатьом людям від необдуманих вчинків. Отже, ось наші "кандидати" (з відгуків людей, які діляться з нами своїм гірким досвідом спілкування з кидалами; самі відгуки читайте тут ):

 1. gold-tanks.ru - (голд танки) - типу "чітерскіх мод на Голд". Цитата з їх головною: "За допомогою нашої модифікації, Ви зможете використовувати весь преміум магазин гри абсолютно безкоштовно" - очевидно для будь-якого мало-мальськи розсудливої ​​людини, що це є нахабний і безсовісний розлучення
 2. bonuswotshop.ru (бонус ось шоп) - відгук від Романа датою 09.12.16
 3. wargameshop.net (варгейм шоп) - відгук від Юлії датою 02.01.17
 4. tankmarket.xyz (танк маркет) - відгук від Олександра датою 10.11.18
 5. wotakk.ru (ВоТ акк)
 6. wotpremium.ru (ВоТ преміум)
 7. redwar-box.net (редирект на fv-tactics.net) - шахрайський сайт по "продажу" спеціальної "програми" (із серії "чит на Голду / золото"); опис схеми розлучення - см. відгуки від дати 16.07.18 і 16.09.18
 8. dreamacc.ru (дрім акк - типу, "аккаунт мрії"))
 9. kypiprem.ru (купи прем)
 10. wot-shop-premium.com (ось шоп преміум)
 11. wargaming.shop (варгеймінг шоп)
 12. worldofcard.ru - 21.12.2016 р (ворлд оф кард)
 13. wargameboss.net - 02.05.2017 р (варгейм бос немає)
 14. wargamingshop.net - 16.01.2017г. (Варгеймінг шоп немає)
 15. wot-shop.net (ось шоп немає) - 14.01.15
 16. dreamergold.ru (Дрімер голд) - відгук від 09.04.17
 17. wgshop.org (ВГ шоп)
 18. wotsell.ru (ось сіл)
 19. wotrussia.ru (ось раша) - "продаж акаунтів"
 20. accounts.name (аккаунтс нейм) - "продаж акаунтів"
 21. scorpion-g.ru (скорпіон г)
 22. pop-wot.ru (поп ось)
 23. wotmight.ru (ось Майт)
 24. wotmastery.ru (ось майстри)
 25. wargaming-tank.ru (варгеймінг танк)
 26. golden-shop-wot.ru (голден шоп ось) - домен зареєстрований 16.12.2016 р - 3 дні тому !!! А їх "директор", хтось Фофанов Микита пише там на сайті, що працюють вже кілька років! Обережно! Чи не попадіться на обман ...
 27. wargamepremium.net (варгейм преміум немає)
 28. bosswot.ru (бос ось ру) (або бос ось)
 29. wotbuy.ru (ось бай ру) - будьте особливо пильні з цими товаришами !!! Вони працюють "під маркою" справжнього магазину Варгеймінга http://wgshop.ru/ !!! Як вони це роблять? Вони в оголошеннях дають швидку посилання на домен wgshop.ru, а за фактом з цього оголошення вас перекидає на їх сайт wotbuy.ru. Не купуйте там нічого !!! Це кидали! Продати вам чтолибо вони вам нічого не зможуть фізично, оскільки у них немає нічого ...
 30. tankuz.ru (танк уз)
 31. g-wot.ru (г ось)
 32. wot-shop.com (ось шоп кому)
 33. megawot.ru (мега ось)
 34. magwot.ru (маг ось)
 35. shop-wargaming.ru (шоп варгеймінг)
 36. alextankist.ru (алекс танкіст) (домен від 14.10.16) - йде редирект на wotbonusparty.ru - той же Х @ й, тільки вид збоку ... (домен від 17.09.16)
 37. boomkeys.com (бум кейс кому) - що це таке? домен створений 19.11.15 - всього рік тому ...
 38. wotgifted.net (ось гіфтед немає) - домен створений 11.09.16 ( "продаж бонус-кодів")
 39. story-wot.ru (сторі ось) - домен створений 01.10.16
 40. wot-leveling.com (ось левелінг кому) - прокачування акаунтів ??? "Всього" за 500 р. прокачають ...
 41. winerswot.ru (вінерс ось) - дата створення домену 13.09.16
 42. wot-best.com (ось бест кому) - "прокачування акаунтів"
 43. wottank.net (ось танк немає) - дата створення домену 21.09.16 (Registrar: HOSTING UKRAINE LLC.)
 44. master-wot.ru (майстер ось) - дата створення домену 26.09.16
 45. x-wot.ru (ікс ось) - дата створення домену 26.09.16
 46. wingerwot.ru (вінгер ось) - дата створення домену 13.09.16
 47. wotwin.net (ось вин немає) - дата створення домену 25.03.16
 48. winprowot.ru (вин про ось) - дата створення домену 13.09.16
 49. vsepremtanki.ru (всі премтанкі) - дата створення домену 17.09.16, йде редирект на crabcenter.ru
 50. winwot.ru (вінвот) - зверніть увагу, дата створення домену 18.11.15
 51. shop-wot.net (шоп ось немає) - зверніть увагу, дата створення домену 04.01.16 (пишуть у себе, що співпрацюють з ВарГамінг з 2014 р)
 52. mirtankov.su (світ танків су)
 53. luckywot.com (лаки ось кому)
 54. teamcoin.ru (тім коін) - що це?
 55. web-kassa.com/worldoftanks (веб каса) - що це?
 56. greedydwarf.com (ГРІД ​​Варф кому) - що це?
 57. payaccount.ru (пей аккаунт) - розлучення (читайте нижче коммент користувача flap)
 58. wot-leader.ru (ось лідер) - новий вид любителів "порозводився кроликів" - це як би і не розлучення, а й типу "легкий н @ еб" я б сказав ...

далі буде ...

11.10.16. Відмінна ідея Свена про превінтівной блокування сайтів кидал. Для її реалізації буде потрібно консолідація певних ресурсів. Зокрема можна працювати в напрямку подачі скарг хостинг-провайдерам, на серверах яких лохотронщики розміщують свої сайти. Для цього буде потрібно певна юридична робота, а це витрати. Пропонується запустити пілотний проект з протидії інтернет-шахраям, що спекулюють на грі Світ Танків. Якщо ви готові прийняти участь в ньому, пожертвуйте будь-яку посильну суму на вказаний тут гаманець ( Яндекс.Гаманець 41001929516463 ). Ми будемо інформувати вас про ВСІХ пожертвування (є перше надходження від 12.10.16), і при накопиченні достатньої для початку дій суми, почнемо цей процес. Ну а якщо прочитавши цей незграбний пост, у вас відкрилися очі на будь-яких шахраїв, ви можете в знак подяки внести свою лепту у справу боротьби з цими шахраями, і ваш внесок послужить добру службу і вбереже ще кого-небудь від необдуманого кроку.

Також ви можете просто на своїй сторінці Вконтакте або в Однокласниках дати посилання на цей пост (зробити репост ), Що також безумовно кому-небудь обов'язково допоможете уникнути кидка на гроші.

Як ще ми можемо покарати шахраїв? Надсилайте нам їх реквізити, за якими ви оплатили (або не стали платити) їм гроші - будь це гаманець в Вебмані , в Ківі або банківська карта - ми всі ці дані також будемо тут публікувати. Цим ви також допоможете іншим людям уникнути кидалова, а може бути навіть ми зможемо покарати і самих кидал.

Ну і наостанок - ось вам мегакорисних посилання - перейти , Де компанія ВарГеймінг (Wargaming.net) всім нам популярно пояснює, що не потрібно намагатися купити золото (а так само і все інше) "задешево", бо втратите час і гроші, а можливо навіть що і свій аккаунт! Будьте пільні! Удачі вам і ненудного рандома!

Коли вже придумають чит на лохотрони?
Хочете дешево купити преміумні танки, акаунти і золото (Gold) і подарувати шахраям свої гроші?
Що це таке?
К вам це?
Тільки в чому оли тоді сенс від гри буде для вас самих?
На підставі чого ж я так заявляю?
Ось це ледве не пиз ** ж?
І це звідки ж вони стільки набрали саме цих танків?
Чи не з комірчини чи тата Карло?
Школярі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: