Нові можливості в Adobe Photoshop CC 2014

Графічний редактор Photoshop по праву вважається одним з найбільш важливих комерційних засобів редагування цифрових зображень , А також флагманом пакета Creative Cloud. У недавньому оновленні CC 2014 компанія Adobe внесла ряд важливих нововведень, які по достоїнству оцінять ті, хто активно працює з графікою. Запрошую всіх бажаючих ознайомитися з коротким описом нових і поліпшених функцій версії Photoshop CC 2014.

Швидкі напрямні. Реалізована більш ефективна робота з направляючими: наприклад, при вирівнюванні об'єктів тепер відображається відстань між ними для більш точного розміщення. Також можна швидко отримувати відомості про віддаленість об'єкту від кордонів полотна.

Покращення смарт-об'єктів. З'явилася можливість перетворювати вбудований смарт-об'єкт в пов'язаний. Далі, для більш мобільної роботи додана функція, за допомогою якої документ зберігається в зазначеній папці поруч з усіма пов'язаними зовнішніми файлами.

Пошук шрифтів. Пошук шрифту можна здійснювати в випадаючому меню, виконуючи введення по сімейству або стилю. При наведенні на певний шрифт в меню текстова область документа тепер автоматично оновлюється, завдяки чому зручніше зробити вибір.

Робота зі шрифтами з Typekit. З'явилася можливість отримувати додаткові шрифти з бібліотеки Typekit. Після синхронізації з комп'ютером їх можна відразу використовувати в графічному редакторі. Крім того, Фотошоп вміє автоматично замінювати відсутніх шрифтів в документах еквівалентними з Typekit.

Нові можливості розмиття в русі. Adobe додала ефект розмиття по заданій траєкторії, а також ефект розмиття при обертанні ( "Фільтр"? "Розумієте"? "Розумієте в русі"). За допомогою останнього можна задати круговий або еліптичне розмиття на заданій області зображення. Однак нові ефекти є оборотними.

Вибір областей фокусування в зображенні. Photoshop CC 2014 дозволяє виділяти області / пікселі зображення , Які знаходяться в фокусі. Виділену область за замовчуванням можна розширити або звузити.

Крім перерахованого вище, в редакторі були розширені можливості тривимірного друку, спрощений процес присвоєння імен робочих матеріалів Generator, робота з пером в Windows 8.1 стала комфортніше завдяки більш частою вибірці, поліпшений алгоритм збільшення дозволу зображень, з'явилася підтримка файлів PNG до 2 Гб, таблиць кодування кольору 3D , нових відеоформатів (В т.ч. Sony RAW і Canon RAW); завдяки покращенням у модулі Camera Raw підвищена точність відновлення зображень, усунення спотворень перспективи і віньєтування.

Sony RAW і Canon RAW);  завдяки покращенням у модулі Camera Raw підвищена точність відновлення зображень, усунення спотворень перспективи і віньєтування

І це ще не все! Тепер до складу Фотошоп включені наступні експериментальні функції, які можна випробувати:

• масштабування інтерфейсу до 200% для дисплеїв з високою роздільною здатністю;

• многотональная 3D-друк ;

• сенсорні жести.

Офіційні примітки до релізу (російською мовою) читайте тут .

Дмитро Євдокимов

www.TestSoft.su

Фільтр"?
Розумієте"?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: