Новости

Sony анонсувала «дату смерті» PlayStation 4

Ігрова консоль Sony PlayStation 4 дебютувала без малого п'ять років тому, і вже на початку свого життєвого шляху не могла похвалитися видатними технічними характеристиками. Масове поширення телевізорів з роздільною здатністю 4K Ultra HD і зовсім могло поставити хрест на можливості створення динамічних ігор з сучасною графікою для PlayStation 4. Однак розробники взяли вельми нехарактерне для індустрії рішення не випускати нове покоління приставки, а наростити потужність поточного.

Однак розробники взяли вельми нехарактерне для індустрії рішення не випускати нове покоління приставки, а наростити потужність поточного

Так на світ з'явилася PlayStation 4 Pro, яку можна вважати звичайною PS4 «на стероїдах». Гібридний процесор консолі AMD Liverpool завдяки переходу з 28-нм на 16-нм техпроцес дозволив наростити свої обчислювальні потужності і став називатися AMD Neo. Частота процесорних ядер архітектури Jaguar була збільшена з 1,6 ГГц до 2,1 ГГц, кількість потокових процесорів і текстурних блоків GPU зросла вдвічі (з 1 152: 72 до 2304: 144), крім того графічне ядро ​​змогло працювати на підвищеній частоті. Нарешті, був доданий 1 Гбайт «повільної» пам'яті DDR3 і збільшена пропускна здатність основного масиву GDDR5.

Однак, навіть можливостей PlayStation 4 Pro вже може бути недостатньо в сучасних реаліях. Ігрові студії в останні місяці говорили про вичерпання потенціалу цієї консолі, тобто її технічних можливостей не вистачає для реалізації всіх тих ідей і планів, які існують у свідомості творців ігрових проектів.

Зрозуміло, в самій Sony розуміють цю проблему і напевно повним ходом працюють над створенням PlayStation 5, на жаль, поки в повному секреті від усього світу. Єдине, що вдалося вивідати на недавньому інтерв'ю у Джона Кодера (John Coder), президента ігрового підрозділу Sony, це передбачуваний кінець життєвого циклу приставки. Компанія продовжить реалізацію консолі PlayStation 4 в різних модифікаціях до березня 2021 року, потім пристрій зникне з продажу.

На щастя, це не означає, що гіпотетична PlayStation 5 вийде не раніше 2021 року. Наприклад, ігрова приставка сьомого покоління PlayStation 3 проводилася для японського ринку по травень 2017 (продажу в США закінчилися в жовтні 2016), тобто кілька років цілком успішно продавалася паралельно з PlayStation 4.

джерело:
MiceTimes

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: