Новости

Телевізори будуть рівнятися на платформу Smart TV

Smart TV стане обов'язковою платформою для телевізора. фото Samsung

В Україні щорічно купують більше 200 тисяч телевізорів. Разом з тим, вибір телевізорів та впровадження в них нових технічних рішень змушує відповідально підходити до вибору.

Основним критерієм вибору сучасного телевізора є список його можливостей, а точніше його можливість працювати з усіма технічними новинками і рішеннями без проблем. Як кілька років тому було нерозумно купувати телевізор з "трубкою", коли на полицях стояли рідкокристалічні моделі, так зараз не варто відмовлятися від додаткових можливостей у вигляді функції Smart TV і інтеграції з домашньої апаратурою. А так само не варто забувати про можливість телевізора відтворювати відео у форматі 3D.

Smart TV це нове комплексне рішення, що дозволяє перетворити телевізор в мультимедійний центр. Наявність USB-порту і підтримка протоколу DLNA дозволять підключити до Smart TV флеш-накопичувач, ноутбук, планшет і іншу апаратуру. А наявність блоку Wi-Fi з підтримкою прямого підключення значно розширюють цей список.

Раніше в телевізорах, що мали доступ до Інтернет, був невеликий перелік доступних сторінок, таких як YouTube або Facebook. Але зараз вбудований в платформу Smart TV браузер дає можливість користуватися Інтернетом в повній мірі, не обмежуючи у виборі відвідуваних сторінок.

Багато експертів схиляються до думки, що всі виробники телевізорів в результаті перейдуть до впровадження функції Smart TV. Уже зараз світовий лідер виробництва телевізорів компанія Samsung оснастила Smart TV весь модельний ряд телевізорів з діагоналлю понад 40 дюймів.

Крім оснащення своїх телевізорів можливостями Smart TV, Samsung додала до них кілька приємних доповнень. Так, вбудований пошук може знаходити і сортувати будь медіа контент не тільки на підключених пристроях і накопичувачах, а й в Інтернеті. А при перегляді відео можна скористатися "соціальними" плагінами і залишити коментар в соціальній мережі не перериваючись на паузу.

Samsung створила сервіс Samsung Remote, що дозволяє, наприклад, управляти смарт-телевізором за допомогою смартфона на базі Apple або Android. Або ж можна "сканувати" телефоном зображення з телевізора і миттєво отримати його на свій гаджет.

Ще одним цікавим доповненням є можливість додавання віджетів - спеціальних програм, що дозволяють розширити Smart TV необхідної користувачеві інформацією або зробити управління телевізором зручнішим. Такі утиліти доступні в Інтернеті, зокрема, в магазині додатків Samsung Apps для телевізорів. Віджети можуть перетворити телевізор на величезну фоторамку, ігрову консоль, електронну газету або джерело кулінарних рецептів.

Телевізори з Smart TV це новий тренд, але статистика вже вказує на їх успіх. Так в Україні за 2009 рік було куплено понад 9 тисяч таких пристроїв, а в 2010 ця цифра зросла в 4 рази. І зараз можна сміливо прогнозувати, що арсенал нових можливостей Smart TV буде тільки розширюватися, а для зручності користувачів будуть запускатися всі нові сервіси.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: