Новости

Установка і настройка Hyper-V Server

  1. сервер
  2. клієнт

Рекомендую попередньо ознайомиться з введенням , Там більш докладно описана предметна частина і то з чим я буду працювати.

Почнемо з установки Hyper-V Server 2008 R2 SP1. викачуємо дистрибутив і записуємо на зручний для нас носій. Я використовував флешку, записував образ за допомогою програми Windows 7 USB / DVD download tool , всім рекомендую! Також раджу на флешку скинути всі додаткові програми і скрипти

Завантажуємося на host- p1 з флешки. У вікні вибору MBR відразу розбиваємо диски на потрібні нам розділи. Це можна також зробити після установки, використовуючи Diskpart. Інші параметри установки не так важливі. Система встановилася і просить створити пароль адміністратора (Administrator). Далі нас зустрічає командний рядок (cmd) і скрипт Sconfig.

Далі нас зустрічає командний рядок (cmd) і скрипт Sconfig

Встановивши всі драйвера (наприклад з flash), перше, що ми зробимо - це включимо powershell, пункт меню 4-2, для того щоб запустити графічний інтерфейс настройки сервера. Powershell нам так само стане в нагоді в подальшому для управління сервером. В Core Configurator ми налаштуємо автоматичне оновлення і відразу встановимо все фікси. Налаштовуємо статичний IP-адресу, міняємо ім'я комп'ютера на host- p1. Не забуваємо перезавантажуватися після внесених змін.

сервер

Настійно рекомендую після першого налаштування відразу ж оновити Hyper-V Server. Використовуючи Core Configurator, це зробити найпростіше, відразу завантажить і встановляться всі доступні оновлення. Якщо цього не зробити, то можуть виникнути проблеми, як з самої налаштуванням сервера, так і з подальшим управлінням. Наприклад, не будуть створюватися віртуальні жорсткі диски з консолі Диспетчер Hyper-V.

Як ви вже здогадалися, управляти сервером ми будемо використовуючи службу WinRM 2.0. Потрібно включити цю службу і додати виключення в брендмауре Windows.

Для перевірки служби WinRM набираємо в командному рядку

WinRM quickconfig

Використовуємо Sconfig для настройки віддалено управління. Пункт меню 4-1 і 4-3 включать віддалене керування засобами MMC і управління сервером відповідно. Так само в Core Configurator можна перевірити настройки брандмауера і внести зміни якщо потрібно, наприклад включити відповідь на ping.

клієнт

Якщо ви будете вводити хостовую ОС в домен, то проблем з налаштуванням віддалено управління стане в рази менше. MMC консолі використовують прозору аутентифікацію, отже, якщо у вас в системі немає облікових даних, яким дозволено управління сервером, то і доступ ви не отримаєте. Якщо немає можливості ввести машину в домен, я налаштовую гипервизор будинку з домашнього комп'ютера під управлінням Windows 7, то потрібно виконати ряд налаштувань.

  • Встановити Засоби віддаленого адміністрування сервера для Windows 7
  • Включити ці кошти: панель управління, програми, Включення або відключення компонентів Windows.
  • Вказати відповідність IP-адреси хостовой ОС і її ім'ям у файлі hosts

C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc

  • Так само, як і на сервері вам потрібна перевірити роботу WinRM

WinRM quickconfig

  • Дозволити підключення служби WinRM до будь-яких хостам

winrm set winrm / config / client @ {TrustedHosts = "host-p1"}

  • Додаємо облікові дані користувача, якому дозволено керувати сервером, наприклад, Administrator

Cmdkey / add: host-p1 / user: host-p1 \ Administrator / pass: P @ ssw0rD

  • У деяких випадках знадобиться додатково налаштувати брандмауер. Використовуємо скрипт HVRemote з наступними параметрами

cscript hvremote.wsf / anondcom: grant

cscript hvremote.wsf / mmc: enable

На цьому все. Можна запускати консоль Диспетчер Hyper-V і підключаться до нашого сервера. Всі настройки можна виконувати, не використовуючи запропоновані мною скрипти, але тоді потрібно буде витратити багато часу на вивчення команд, вирішувати вам.

Наведу лише деякі команди, які можуть знадобитися

Примусовий запуск пошуку оновлень

Wuauclt / detectnow

Підключення мережевого диска Z: з адресою \\ 192.168.0.100 \ share

Net use Z: \\ 192.168.0.101 \ share

Команди Powershell можна виконувати віддалено, для цього потрібно відкрити сесію. На клієнтській машині в Powershell наберіть

Enter-PSSession host-p1

Якщо з якихось причин підключення до сервера не відбувається, то раджу перевірити файл hosts, службу WinRM і настройки брандмауера, а також ознайомиться з документацією до скрипту HVRemote , Він допоможе налаштувати як клієнт, так і сервер.
lilo.karelia.pro

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: