Новости

Як встановити дві операційні системи на одному комп'ютері

  1. Установка декількох версій Windows на одному комп'ютері Такі дії забезпечують користувачеві: Продовження...
  2. Як встановити Windows 7 і Windows XP на одному комп'ютері
  3. Як встановити Windows 7 і Windows 8 на одному комп'ютері

Установка декількох версій Windows на одному комп'ютері

Такі дії забезпечують користувачеві:
Продовження роботи з комп'ютером при виході з ладу однієї з операційних систем (ОС);
Оперативне відновлення працездатності пошкодженої версії, з використанням засобів збереглася;
Роботу зі звичними програмами в старій ОС до утряски питань їх сумісності з новою ОС.

З перерахованих переваг пояснення вимагає останнім. Користувачі ОС Windows знають, що кожна нова версія випускається трохи «сирий». У початковому періоді її експлуатації деякі звичні програми або несумісні з нею, або мають звужений функціонал до повного вирішення проблем з сумісністю.

Як встановити дві Windows на одному комп'ютері так, щоб мультизагрузка, тобто можливість вибору ОС при включенні комп'ютера, забезпечувала користувачеві перераховані переваги і мінімізувала недоліки? Обов'язковою умовою є установка різних версій Windows на різні логічні диски комп'ютера.

Інші питання коректної установки і експлуатації будуть розглянуті нижче стосовно до різних комбінацій версій ОС Windows.

Як встановити Windows 8 і Windows XP на одному комп'ютері

Для виключення некоректної роботи встановлюються ОС їх слід розміщувати в різних розділах вінчестера;  іншими словами - на різних логічних дисках Для виключення некоректної роботи встановлюються ОС їх слід розміщувати в різних розділах вінчестера; іншими словами - на різних логічних дисках. Якщо установка обох ОС проводиться на «чистий» комп'ютер, то найпростіше розділити дисковий простір на розділи безпосередньо в процесі установки першої операційної системи.

Процес установки Windows XP , Включаючи створення розділів. Якщо ж Windows 8 додається на комп'ютер, де вже встановлена ​​Windows XP, то для створення додаткового розділу слід використовувати спеціалізовані програми - такі, як PartitionMagic або Acronis. Вони дозволяють створювати нові диски або змінювати розмір вже існуючих без необхідності переустановлення існуючої системи.
Вкрай важливо, щоб першою була встановлена ​​більш рання версія, тобто Windows XP! При невиконанні цієї вимоги установки, спочатку Windows 8, а потім Windows XP - перша операційна система не зможе бути викликана і доведеться обмежитися однією ОС - Windows XP. Чому так відбувається?

Справа в тому, що при розробці нової версії (Windows 8) вже існувала передувала (Windows XP), тому завантажувальні файли Windows8 «знають» про них і мирно «співіснують» з завантажувальними файлами WindowsXP в режимі подвійного завантаження. На відміну від цього, більш ранні версії не розпізнають завантажувальні файли нових версій і перуть їх при установці.

Що стосується дисків, на які повинні бути встановлені ті чи інші версії Windows, то про їх виборі можна говорити при установці на чистий комп'ютер. Якщо нова версія додається, то, як правило, на диск D, оскільки інший диск C вже зайнятий Windows XP. Інструкція установки Windows 8 . Слід зазначити, що в Мультізагрузочний системі, на жаль, не зберігається властива автономної «чистої» завантаження Windows 8 дуже висока швидкість.

Як встановити Windows 7 і Windows XP на одному комп'ютері

Можливість роботи з двома версіями ОС дозволяє користувачеві не переривати роботу в разі пошкодження однієї з них, а також допомагає швидко відновити її працездатність Можливість роботи з двома версіями ОС дозволяє користувачеві не переривати роботу в разі пошкодження однієї з них, а також допомагає швидко відновити її працездатність. Першою повинна бути встановлена ​​Windows XP, оскільки в іншому випадку при інсталяції Windows XP будуть стерті завантажувальні файли Windows 7 і ця версія просто не буде видно при завантаженні.

Як ту, так і іншу версію можна встановлювати і на диск C, і на диск D. Слід зазначити, що, незалежно від того, на який диск встановлені версії Windows XP і Windows 7, їх завантажувальні файли записуються тільки на диск C.

Деякі недосвідчені користувачі Мультізавантажувальний систем не враховують цієї обставини і форматують диск С, зі встановленою на ній Windows XP, після чого дивуються, чому перестала працювати розташована на диску D Windows 7. Інструкція установки Windows 7

Як встановити Windows 7 і Windows 8 на одному комп'ютері

Мультізагрузочний система з версіями 7 і 8 забезпечує користувачеві можливість роботи з двома ОС, допомагає швидко відновитись після відігрівання при пошкодженні однієї з них і виключає необхідність аврального вивчення вельми специфічною і нравящейся не всім версії 8 Мультізагрузочний система з версіями 7 і 8 забезпечує користувачеві можливість роботи з двома ОС, допомагає швидко відновитись після відігрівання при пошкодженні однієї з них і виключає необхідність аврального вивчення вельми специфічною і нравящейся не всім версії 8.

У той же час в Мультізавантажувальний системах не зберігається дуже висока швидкість завантаження Windows 8.
Першою, природно, повинна бути встановлена ​​більш рання Windows 7, потім - Windows 8, процес установки якої схожий на інсталяцію Windows 7. Питання установки на той чи інший диск не є принциповим.

Чому так відбувається?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: