Первинна настройка MacBook, заводські настройки MacBook: плюси і мінуси, настройка MacBook Air, настройка MacBook Pro.

  1. Налаштування Macbook Ноутбук поставляється з операційною системою Mac OS, яку багато користувачів...
  2. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Налаштування Macbook

Ноутбук поставляється з операційною системою Mac OS, яку багато користувачів вважають основним фактором при виборі комп'ютерів Apple. Про її первинної налаштуванні і піде мова в даній статті.

Асистент налаштування MacBook відкривається відразу при першому запуску, відправним пунктом буде вибір мови системи. Спочатку все комп'ютери MacBook підтримують російську мову і для його встановлення не потрібно додаткових операцій. Прокрутка списку мов здійснюється за допомогою тачпада жестом двох пальців.

Прокрутка списку мов здійснюється за допомогою тачпада жестом двох пальців

Покрокова настройка макубка:

1) Після цього MacBook запропонує вибрати країну. Якщо Вашої країни немає в списку, його можна розширити, поставивши галочку навпроти відповідного пункту.

2) Після установки регіональних налаштувань система запропонує вибрати розкладку клавіатури в залежності від вибраної мови. У випадку з російською мовою з чотирьох пунктів слід вибрати пункт "Руська" (крім цього можна також відобразити всі доступні розкладки).

  • Далі слідує вибір мережі Wi-Fi, якщо вона доступна. В іншому випадку цей крок слід пропустити.

3) Подальша настройка Макбук полягає в перенесенні даних з іншого Mac або PC. Цей крок краще пропустити, так як всі останні моделі MacBook обладнані накопичувачем SSD малої в порівнянні з HDD ємності, а при перенесенні або відновленні з резервної копії більшу кількість вільного місця на комп'ютері швидко заповниться непотрібним сміттям.

4) Після цього система запропонує увійти в обліковий запис iCloud. Цей крок теж можна пропустити, але в багатьох випадках прив'язка до iCloud залишається незамінною. Це дасть можливість користуватися одним аккаунтом пошти, а також синхронізувати фотографії, замітки і інші дані попередньо встановлених сервісів. Тут варто зазначити, що при введенні пароля Mac OS завжди перемикає розкладку клавіатури на англійську.

5) Далі буде потрібно прийняти умови ліцензійної угоди, створити обліковий запис користувача комп'ютера і задати пароль.

Після того, як всі кроки по первинній настройці MacBook будуть виконані, відкриється робочий стіл Mac OS. Найпершим кроком буде настройка Doc: видалення з нього непотрібних додатків, настройка розміру і анімації, розташування Doc на робочому столі - все це є індивідуальним для кожного окремого користувача, так що поекспериментуйте з доступними налаштуваннями для найбільш приємної роботи з Doc як у візуальному плані, так і в плані зручності користування.

6) Після цього рекомендуємо налаштувати перемикання розкладки клавіатури на зручну комбінацію клавіш. Спочатку переключити розкладку можна тільки через інтерфейс Mac OS, або широко поширений в середовищі Mac шорткати Cmd + Пропуск.

Задати або змінити його можна в пункті "Поєднання клавіш" налаштувань клавіатури. Іноді заводські настройки MacBook встановлені таким чином, що згадана вище комбінація зайнята викликом пошуку Spotlight, так що у відповідному пункті меню слід зняти галочки з двох елементів. Після цього потрібно вибрати "Джерела введення" і задати поєднання клавіш Command + Пропуск для пункту "Вибрати попередній джерело введення". Якщо Ви користуєтеся більш ніж двома мовами, то комбінацію слід задати для пункту "Вибрати наступний джерело в меню введення", в іншому випадку розкладка буде перемикатися тільки між двома варіантами.

7) Наступним кроком по налаштуванню Mac буде настройка мережі. Якщо на комп'ютері відсутня мережевий порт, то подальша настройка MacBook Air або лінійки Retina, а саме, проводового підключення потрібно перехідник Thunderbolt-Ethernet або USB-Ethernet, в іншому настройка MacBook Pro (Макбук Про) може бути виконана по інструкції для iMac.

  • На MacBook Air заводські настройки, кольору зорієнтовані насамперед на "середні" умови ", тому, крім усього іншого, бажано провести калібрування дисплея для найкращого ефекту передачі кольору. Користувачі MacBook Air нерідко скаржаться на занадто холодний і неприродний колір "з коробки", але ця проблема насправді вирішується за кілька хвилин.

8) Останній пункт настройки MacBook швидше є опціональним.

Деяким користувачам гучний звук вітання при включенні комп'ютера доставляє дискомфорт: він відтворюється через динаміки, незалежно від того, чи підключені до комп'ютера навушники, крім цього звук сам по собі досить гучний і здатний розбудити сплячого людини в сусідній кімнаті.

Відключити звук вітання можна виконанням єдиної команди в терміналі. Термінал можна відкрити, зайшовши в LaunchPad (клавіша F4) і вибравши "Термінал" з папки "Програми" або через меню "перехід".

У терміналі слід набрати команду sudo nvram SystemAudioVolume =% 80, після чого ввести пароль облікового запису. Повернути звук вітання можна командою sudo nvram -d SystemAudioVolume.

На цьому початкова настройка MacBook закінчена. Подальші правки в налаштування системи суто індивідуальні, так що новому користувачеві буде не зайвим подбати про конфігурацію комп'ютера відповідно до своїх потреб, благо Mac OS спочатку надає для цього достатній функціонал.

Подібний алгоритм можливо доведеться виконати і якщо Вам потрібно зробити скидання налаштувань MacBook. Щоб скинути настройки MacBook до заводських можна скористатися розділом відновлення системи або зовнішнім носієм. Детальніше це буде розглянуто в інших статтях.

Необхідний ремонт і настройка Macbook? Звертайтеся в наш сервісний центр: діагностика MacBook в MacPlus.ru безкоштовна.

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

Олександр
13 січня

Питання: Добрий день! В налаштуваннях виставлений першим російську мову, а другим англійська. Проте, частково на макбуки про при виборі облікового запису і виключенні, з'являються написи на китайському. Підкажіть, чи є рішення цієї проблеми? Заздалегідь дякую

Відповідь: Добрий день, Олександр! Проблема могла бути викликана через вибору китайської мови під час установки ОС. Вирішити проблему можна перевстановлення ОС, у нас вартість даної послуги складе 1500 рублів. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Необхідний ремонт і настройка Macbook?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
Підкажіть, чи є рішення цієї проблеми?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: