Новости

Вибираємо хостинг для сайту

Ви вклали гроші в створення зручного та функціонального сайту Ви вклали гроші в створення зручного та функціонального сайту? На цьому робота з порталом не закінчується. Важливо знайти надійний хостинг, який забезпечить високу швидкість, стабільне і повноцінне функціонування порталу, захист даних. Неякісний сервер негативно позначиться на трафіку, конверсії та просуванні. Тому звертайте увагу, в першу чергу, не на вартість послуг, а на технічні показники, репутацію та відгуки.

Досить популярний в Україні UAhosting. Тут сайт працює на SSD дисках , Що вже вважається великою перевагою. Чим SSD хостинг відрізняється від звичайного? Разом звичайних жорстких дисків використовуються надшвидкісні накопичувачі. SSD справедливо вважаються пристроями нового покоління. Вони працюють дуже швидко і, при цьому, споживають менше енергії. Відповідно, клієнт отримує високу швидкість за доступну ціну. Економія не енергоспоживанні дозволяє хостерам встановлювати помірну вартість на послуги. Актуальні ціни UAhosting вказані на сайті компанії. Це остаточна вартість, ви можете не побоюватися прихованих платежів.

Ще одна перевага компанії UAhosting - гарантія якості своїх послуг. Компанія зобов'язується повернути гроші протягом двох тижнів, у разі, якщо хостинг вас не влаштує з об'єктивних причин. Однак, як правило, цього не потрібно. Багато солідні компанії і дрібні фірми користуються послугами UAhosting тривалий час. Причин тому достатньо. У серверів досить високі показники. Uptime досягає 99.9%. Хостинг забезпечує швидку роботу будь-якого порталу, в тому числі - з PHP 7.0. Працювати з ним зручно. Для управління передбачена панель cPanel з Softaculous. Клієнти виходять доступ до безлічі корисних скриптів (близько 200). Вони встановлюються автоматично. Безпека роботи забезпечує ConfigServer Firewall і передове програмне забезпечення. Для збереження даних проводиться їх регулярне копіювання. Зберігатися інформація може на німецьких серверах (в Нюрнберзі), тому ви можете не хвилюватися про конфіденційність.

Співпрацювати з UAhosting зручно. Ви завжди можете розраховувати на ввічливий сервіс, індивідуальний підхід, швидку технічну підтримку. При покупці хостингу ви отримуєте повний пакет документів для держструктур і юристів.

Компанія пропонує сервера з різною ємністю диска, функціоналом. Ви можете підібрати варіант, який найкраще підходить саме для вашого web-ресурсу. Це дозволить не переплачувати за послуги, забезпечивши сайту повноцінне і стабільне функціонування.

Ви вклали гроші в створення зручного та функціонального сайту?
Чим SSD хостинг відрізняється від звичайного?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: