Новости

Вибираємо коляску для дитини

Одна з найбільш важливих речей, яку потрібно придбати з появою дитини - це, зрозуміло, коляска

Одна з найбільш важливих речей, яку потрібно придбати з появою дитини - це, зрозуміло, коляска. Малюкові потрібно часто бувати на свіжому повітрі і важливо підібрати транспорт, який зробить такі прогулянки приємними і комфортними для чада і його батьків. Виробники дитячих товарів випускають величезну кількість різних колясок. Ви можете самі в цьому переконатися, вивчивши каталоги інтернет-магазині www.babynew.com.ua - тут представлений значний асортимент дитячого прогулянкового транспорту. Залишається тільки вирішити, яка модель підійде вам і дитині.

Класичні варіанти в основному купують для прогулянок з піврічним дитиною. Прогулянкові моделі можна купувати, коли чадо почне їздити сидячи. Вони потрібні до трьох років. Найоптимальніший варіант цього прогулянкового транспорту- «тростина». Конструкції легкі і просто складаються. Така коляска не займає багато місця і поміщається навіть в багажник. Найбільш практичний варіант - модульні конструкції. Ці комбіновані моделі замінюють і «люльки» і прогулянковий транспорт. При цьому вони економлять місце. Деякі можуть, до того ж, перетворюватися в автокрісло. Схожий варіант - коляски «трансформери». У них можна регулювати спинку, місця вони займають небагато. Однак у таких моделей велику вагу.

При покупці обов'язково потрібно переконатися в стійкості конструкції. Особливо, якщо ви купуєте легку коляску по типу «тростини». Обов'язково перевірте надійність всіх деталей і кріплень. Враховуйте умови, для яких ви купуєте коляску. Якщо плануєте пересуватися багато, в тому числі складного покриттю, краще купувати транспорт з великими колесами. До слова, таку коляску зручніше перевозити по заметах.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: