Новости

Вибираємо медіаплеєр - на що ще звернути увагу

Перш ніж придбати ту чи іншу модель, варто переконатися, що вона зможе «прочитати» необхідні вам формати відео, музики, включаючи менш поширені.

Перш ніж придбати ту чи іншу модель, варто переконатися, що вона зможе «прочитати» необхідні вам формати відео, музики, включаючи менш поширені

Крім параметрів, зазначених в статті - « Вибираємо правильно медіаплеєр », Варто звернути увагу на такі важливі характеристики:

- підтримка форматів. Перш ніж придбати ту чи іншу модель, варто переконатися, що вона зможе «прочитати» необхідні вам формати відео, музики, включаючи менш поширені. Не зайвим буде звернути увагу на можливість відтворення «неконвертованого» відео (DVDrip-файлів), в іншому випадку - може виникнути необхідність конвертації відео з оригінальних файлів в читаний плеєром формат.

- еквалайзер, шумозаглушення, різні функції поліпшення - допомагають забезпечити більш високу якість відтворення за допомогою технічних і програмних удосконалень. Разом з тим, одні технології дійсно працюють якісно, ​​а інші всього лише є маркетинговим прийомом, перевірити корисність якої можна буде тільки після покупки цього пристрою. В даному випадку, швидше за все, доведеться покластися в більшій мірі на свій слух, налаштовуючи еквалайзери.

- ємність акумулятора - впливає на частоту його зарядки. Цей параметр особливо важливий для пристроїв, з великими екранами, які призначені для перегляду відео. В даному випадку, ресурс батареї може бути обмежений часом роботи - всього в декілька годин. Деякі виробники, часом вказує орієнтовний час роботи, при відтворенні аудіо або відео файлів, замість ємності батареї.

- набір роз'ємів - це не менш важлива, ніж всі інші характеристика, так як від потрібного роз'єму і наявності специфічного кабелю, часом може залежати можливість виконати ту чи іншу задачу. нестандартний фірмовий роз'єм - не найкраще рішення, так завжди при собі необхідно мати відповідний кабель. Найбільш зручне рішення - це стандартний USB роз'єм, за допомогою якого підтримується зарядка від ПК. Зустрічаються моделі, оснащені відеовиходом для підключення до телевізора або лінійним входом, - для оцифровки від зовнішнього джерела звуку.

- кард-рідер - зручне обладнання, особливо коли немає під рукою необхідного кабелю, але потрібно швидко обмінятися свіжими фільмами або музикою, а також переглянути фотографії.

- вбудований динамік. Після тривалого використання нехай навіть найзручніших навушників , Вуха швидко втомлюються. Тоді вам стане в нагоді акустика, вбудована в даний пристрій.

- бездротової інтерфейс. Плеєри високого рівня часто наближаються до міні-комп'ютерів за своїми можливостями. Такі пристрої можуть бути оснащені адаптерами Wi-Fi, Bluetooth, - які будуть корисні для завантаження контенту, підключення бездротових навушників, акустики і т.д.

А може - Apple iPod?

Багато шанувальників «яблучного» бренду часто просто не можуть встояти перед ергономікою і витонченим стилем магічних плеєрів iPod. Разом з тим, варто пам'ятати, що дані гаджети мають певні особливості, які можуть стати неприємним сюрпризом для не зовсім обізнаних людей.

Одним з таких нюансів є необхідність роботи тільки з фірмовим ПО Apple iTunes, тому просто скопіювати в пам'ять iPod вподобане відео або музику у вас не вийде. Другий момент - це не зовсім демократична ціна. Схожі за характеристиками гаджети інших брендів обійдуться часом значно дешевше.

Вибираємо медіаплеєр або MP3?

Якщо вас не бентежать такі «особливості», можна сміливо вибирати «свій» iPod з чотирьох моделей, які доступні на поточний момент:

Apple iPod Shuffle - дуже легкий пристрій, екран відсутній, на вигляд нагадує більше «флешку», ніж MP3-плеєр. На вибір є 5 варіантів забарвлень і flash-пам'ять на 4 або 2 ГБ.

На вибір є 5 варіантів забарвлень і flash-пам'ять на 4 або 2 ГБ

Apple iPod Classic - збалансований плеєр, з ємним HDD диском, чудово підійде для об'ємної медіабібліотеки. Є два варіанти забарвлення, HDD-пам'ять ємністю на 160 ГБ.

Є два варіанти забарвлення, HDD-пам'ять ємністю на 160 ГБ

Apple iPod Nano -медіаплеер з 2,2-дюймовим яскравим екраном, FM-радіо - вбудовано, є відеокамера і крокомір. Варіантів забарвлень - 8, flash-пам'ять на 16 або 8 ГБ.

Варіантів забарвлень - 8, flash-пам'ять на 16 або 8 ГБ

Apple iPod Touch - унікальний медіаплеєр, який від «старшого брата» Apple iPhone відрізняється тільки наявністю GSM-модуля. В іншому - вони повністю ідентичні. Металевий корпус - тонкий і стильний; екран - сенсорний 3,5-дюймовий; потужна платформа, яка підтримує тисячі ігор і додатків. Модель представлена ​​виключно в одному кольорі, flash-пам'ять - на 64, 32 або 8 ГБ.

Модель представлена ​​виключно в одному кольорі, flash-пам'ять - на 64, 32 або 8 ГБ

А може - Apple iPod?
Вибираємо медіаплеєр або MP3?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: