Налаштування параметрів початкової завантаженням Windows. зміни автозавантаження


Для управління початковій завантаженням комп'ютера служить спеціальне меню. За замовчуванням, воно не завжди відображається в ході запуску комп'ютера, а тільки коли на ньому встановлено кілька операційних систем. Якщо ж на комп'ютері встановлена ​​тільки операційна система Windows XP, включити відображення цього меню треба спеціально.

Відображення меню початкового завантаження

  1. Відкрийте діалогове вікно властивостей системи (Пуск Панель управління - Система).
  2. Відкрийте вкладку Додатково.
  3. Натисніть кнопку Параметри на панелі Завантаження і відновлення - відкриється діалогове вікно Завантаження і відновлення.
  4. У діалоговому вікні Завантаження і відновлення Вам необхідно встановити прапорці на перемикач "Відображати список операційних систем" і "Відображати варіанти відновлення". Тривалість показу меню задається за допомогою лічильників.

Список операційних систем - це меню, призначене для вибору операційної системи, якщо на комп'ютері їх кілька. Якщо перед установкою Windows XP на комп'ютері вже встановлена ​​якась операційна система , То Windows XP можна встановити як другу систему. При цьому в Windows XP закладені кошти для вибору операційної системи, що завантажується за замовчуванням.

Об'єкти, що можуть операційних систем зберігається у файлі boot.ini, що знаходиться в кореневій папці завантажувального системного диска. Змінюючи настройки в діалоговому вікні Завантаження і відновлення, ми фактично вносимо зміни в цей файл. Втім, його можна відредагувати і вручну, якщо скористатися в цьому вікні командного кнопкою Правка. Така можливість зручна і доцільна, якщо текст, заданий автоматично, виглядає не надто інформативним.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: