Новости

Фільтри Google, за що накладають санкції пошуковики

  1. Фільтри Гугл за внутрішні порушення
  2. Фільтри Гугл за зовнішні порушення

Гугл став першим пошуковиком, хто почав фільтрувати проекти по самим різним критеріям. Мета -зниження позицій неякісних ресурсів. Штучно вплив на пошукову видачу, застосування різні хитрощів, недоробки пошукових алгоритмів - це призводить до досить суворих заходів.
Щоб боротися з подібними маніпуляціями, для вебмайстрів були розроблені спеціальні рекомендації щодо оптимізації. У них вказуються заборонені методи просування. Використання нечесних способів оптимізації контролюється, карається накладенням пошукових санкцій - фільтрів.
Більшість санкцій можна розбити на дві групи: фільтри, що застосовуються за внутрішні чинники ранжирування і за зовнішні.

Фільтри Гугл за внутрішні порушення

Florida - один з найперших фільтрів Google, який спрямований проти внутрішньої переоптімізаціі. Florida застосовувався до ресурсів з дуже великою щільністю ключових слів в тексті або заголовку. Зловживання виділенням слів курсивом або жирним так само карається. В результаті санкцій відбувається помітне зниження позицій.
Вперше Флорида був введений в 2003 році і з тих пір він кілька разів видозмінювався. На сьогоднішній день діє менш жорстка версія алгоритму.
Для того щоб зняти дію алгоритму досить прибрати елементи агресивної оптимізації.
Sandbox ( «Пісочниця»), цей алгоритм застосовується до нових сайтів, у яких немає потрібного довіри з боку пошукової системи. Google Sandbox не дозволяє молодому сайту (близько 2-3 місяців) займати високі позиції по просуваються запитам.
З «Пісочниця» стикається кожен новий проект. Основне завдання: на певному етапі довести пошуковику, що ресурс дійсно якісний. Для цього необхідно розвивати проект, наповнювати його якісним контентом, регулярно закуповувати трохи посилань з тематичних сторінок.
Too many pages at once Filter - фільтр, під який потрапляють сайти за дуже велику кількість доданої інформації. Якщо на блозі з'явилося відразу багато нових сторінок, то спеціальні алгоритми Google можуть порахувати, що відбувається автоматичне наповнення контенту. Це дуже часто застосовують недобросовісні оптимізатори в чорних методах просування.
Щоб не потрапити під санкції за різке збільшення контенту, не слід одночасного додавати велике число сторінок. Робити це краще регулярно, але поступово, невеликими обсягами. Також не варто забувати і про унікальність текстів.
Supplemental Results - цей алгоритм знаходить сторінки зі схожим контентом і переводить їх в додатковий пошук. Ресурси, що потрапили під фільтр, будуть показані, якщо в основному результаті буде занадто мало сайтів.
Щоб уникнути Google Supplemental Results, потрібно видалити ідентичний контент або розмістити новий унікальний текст, мета-теги. Якщо він вже був застосований, то після того, як інформація була переписана, рекомендується закупити на сторінки трохи зовнішніх посилань.
Omitted Results - даний програмний продукт переносить сторінки зі схожим контентом в додаткові результати пошуку. Блоги, що потрапили під його дію, можна побачити, якщо натиснути в пошуку кнопку «повторити пошук, включивши опущені результати».
Щоб позбавиться від дії Google Omitted Results слід видалити всі дублі сторінок, переписати неунікальний текст.
Broken Link Filter - накладається на сайт в тому випадку, якщо на ньому виявляється велика кількість битих посилань. Збивання внутрішньої перелинковки сторінок може статися, якщо на проекті часто змінюються адреси сторінок. Якщо виконаний редизайн або меню відсилає на неіснуючі сторінки, санкції так само налагоджуються. Довіра до ресурсу з боку пошукача падає, і він знижує позиції в результатах пошуку.
За допомогою спеціальних програм слід виконувати перевірку сайту на наявність битих посилань і вчасно позбавлятися від них.
З появою нового алгоритму ранжирування Google Caffeine, з'явився Page Load Time Filter, який борітся із занадто довгої завантаженням сторінок. Цей фільтр закликає вебмастера звертати увагу на швидкість завантаження, потрібно намагатися її зменшувати.
Duplicate Content - це пошукова програма аналізує дублювання контенту. Ресурс, до якого був застосований даний фільтр, перестає реагувати на будь-які дії по його просуванню.
Основне правило, яким слід керуватися, щоб не потрапити під дію Google Duplicate Content - заповнювати всі унікальним текстом. Якщо у вас не дуже високі показники Page Rank, то рекомендується захищати контент від копіювання за допомогою спеціальних скриптів, щоб уникнути помилкового накладення фільтра.

Panda - найновіший на сьогодні понижуючий алгоритм, який бере до уваги близько 100 факторів. Головне завдання Google Panda збільшити релевантність сторінок у видачі.
Щоб не потрапити під його дію необхідно проводити повноцінний комплекс робіт по просуванню і поліпшенню значної кількості параметрів оцінки ресурсу.

Фільтри Гугл за зовнішні порушення

Google - 30 накладається на сайти, які були запідозрені у використанні заборонених, «чорних» методів просування (клоакинг, дорвеи, редіректи і ін.). Проект спочатку понижується у видачі на 30 позицій. У разі, якщо порушення не були усунені, то сайт буде повністю виключений з індексу.

Після виходу з обігу заборонених методів просування, дія алго знімається, але якщо домен виключили з індексу, то доведеться звернутися в службу технічної підтримки.
Google Bombing - накладається, якщо є багато зовнішніх посилань з однаковими анкорами. При цьому фільтр значно знижує вагу, який передають зовнішні посилання.
Щоб зняти Google Bombing необхідно розбавити анкор-лист поставлених посилань. Рекомендується зняти частину link і докупити нових, з великою різноманітністю анковров. Також слід збільшити число «природних» анкоров: тут, тут і т.п.
Co-Citation Filter - санкції накладають за наявність «поганих» посилань на сайт, тобто з сайтів заборонених тематик.
Тому перед покупкою ретельно перевіряйте донор на тематичність і наявність сумнівних посилань.
To Many Links at Once Filter - понижуючий фільтр за різкий приріст зовнішніх посилань. Часто під нього потрапляють молоді ресурси, коли в короткий термін купується велика кількість посилальної маси.
Щоб не потрапити під To Many Links at Once Filter нарощувати кількість посилань потрібно поступово і максимально природним чином. для молодих сайтів рекомендується купувати не більше 3-7 якісних посилань в день, а вже при подальшому просуванні темпи можна збільшити.
Знання основних санкцій пошукових систем важливо при роботі оптимізаторів. Воно дозволяє грамотно планувати стратегію комплексного просування без використання заборонених методів розкрутки.

Про фільтрах Яндекса можна прочитати тут .

повернутися

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: