Новости

Наскільки вигідний централізований замовлення?

Ілюстративне фото: Mohamed Hassan Pixabay / CC0   З доповіді відомства за 2014-2017 рр Ілюстративне фото: Mohamed Hassan Pixabay / CC0 З доповіді відомства за 2014-2017 рр. випливає, що за вказаний період часу можливістю централізованих закупівель користувалося, в основному, лише міністерство фінансів. На введенні системи наполягав тодішній глава фінансового відомства Андрій Бабіш.

Уряд припускав, що завдяки централізації замовлень вдасться значно знизити витрати на проведення тендерів та адміністрацію. «Однак міністерства продовжують оформляти замовлення самі, так як, таким чином, отримують більш дешевий товар, який більш точно підходить вимогам окремих відомств», - наводиться в документі. Як приклад NKÚ призводить придбання канцелярського паперу на 118 мільйонів крон. До замовлення приєдналися далеко не всі державні інституції.

За даними міністерства фінансів, держава за минулі два роки здійснило централізовані закупівлі на загальну суму 4,6 мільярда крон, завдяки чому заощадило 1,9 мільярда крон. За допомогою системи централізованих замовлень держава придбала, наприклад, 1400 автомобілів, що експлуатуються декількома держпідприємствами. Їх ціну вдалося знизити на 15 - 33 відсотки, в залежності від моделі авто, стверджує Мінфін.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: