Новости

Як заблокувати програмі вихід в інтернет

  1. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Любителі халяви, торрентів і інших радощів життя скачують зламані програми, не підозрюючи, що більшості з них потрібно блокувати вихід в інтернет. Інакше ліцензія "злетить" і потрібно перевстановлення програми. Для поставленої задачі скористаємося програмою LittleSnitch. Вона являє свого роду фаєрвол. Після установки LittleSnitch потрібно буде створити правила для кожної програми. Як тільки програма захоче вийти в інтернет, з'явиться віконце в якому можна або дозволити програмі виходити в інтернет, або ні.

Як тільки програма захоче вийти в інтернет, з'явиться віконце в якому можна або дозволити програмі виходити в інтернет, або ні

Можна заборонити / дозволити програмі підключатися до певного сайту, порту. Правило створюється назавжди або тільки на один раз до перезапуску. Управляти всіма правилами можна з вікна Rules (Правила).

Управляти всіма правилами можна з вікна Rules (Правила)

Тут можна переглянути всі правила, змінити, видалити, додати нові. Програма повідомить Вас про правила для неіснуючих програм і про конфліктні правилах. Як доповнення виступає так званий Network Monitor. У ньому можете подивитися оклічество підключень кожної програми і графік використання каналу інтернет.

У ньому можете подивитися оклічество підключень кожної програми і графік використання каналу інтернет

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: