Новости

Вакуумний вимикач BB / TEL - "ТОВ Електра"

Вакуумні вимикачі серії BB / TEL

Вакуумні вимикачі ВВ / ТЕL призначені для роботи в комплектних розподільних пристроях (КРУ) і камерах стаціонарних однобічного обслуговування (КСО) внутрішньої і зовнішньої установки класу напруги до 20 кВ трифазного змінного струму 50 Гц для систем з ізольованою і заземленою нейтраллю.

Вакуумний вимикач ВВ / TEL-10-8 / 800 У2 з номінальним струмом відключення 8 кА і вимикачі в однофазному виконанні не є серійно випускаються виробами. Виготовлення та поставка здійснюється за погодженням.

В основі конструктивного рішення вимикача лежить використання пофазні електромагнітних приводів з «магнітною засувкою», механічно пов'язаних загальним, що не несе навантаження, валом-синхронізатором. Паралельно з'єднані котушки електромагнітних приводів фаз вимикача при виконанні команд підключаються до попередньо зарядженим конденсаторів в блоках керування (БК / TEL). Така конструкція дозволила досягти наступних відмінних рис у порівнянні з традиційними вакуумними вимикачами (ВВ):

  • Висока надійність;
  • Відсутність необхідності технічного обслуговування протягом всього терміну служби;
  • Можливість установки в будь-шафи розподільних пристроїв середнього класу напруги;
  • Широкий діапазон оперативних живлячих напруг;
  • Мале енергоспоживання від мережі оперативного харчування;
  • Функції телесигналізації;
  • Сертифікація виробів на відповідність національним стандартам країн-споживачів і міжнародним стандартам;
  • Широкий спектр сервісних послуг і підтримка замовника протягом всього життєвого циклу виробів;
  • Екологічна чистота і безпека для навколишнього середовища.

Вакуумні вимикачі ВВ / TEL мають сертифікати відповідності стандарту міжнародної електротехнічної комісії ІЕС 56, сертифікат відповідності ГОСТ 687-78.

Вимикач розрахований на роботу в мережах змінного струму з напругою до 10 кВ і номінальним струмом до 2000 А при струмі відключення - до 31,5 кА.

Гарантійний термін експлуатації - 5 років. Термін служби вимикачів становить 25 років, при цьому вони не вимагають профілактичних ремонтів і обслуговування в процесі експлуатації.

Вакуумний вимикач BB / TEL-10 поставляється в складі викатних елементів ВЕ / TEL і комутаційних модулів KM / TEL-10, комплектних розподільних пристроїв серії КРУ / TEL-10 і реклоузера РВА / TEL-10.

Вакуумний вимикач BB / TEL-10 поставляється в складі викатних елементів ВЕ / TEL і комутаційних модулів KM / TEL-10, комплектних розподільних пристроїв серії КРУ / TEL-10 і реклоузера РВА / TEL-10

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: