Новости

Як виправити 'Internet Explorer перестав працювати "повідомлення про помилку

Однією з найбільш поширених скарг серед користувачів Internet Explorer 10 є постійний збій. Через хвилину ви будете щасливо переглядати Інтернет, а потім ви отримаєте повідомлення з повідомленням: «Internet Explorer перестає працювати і його потрібно закрити». Якщо цей сценарій звучить занадто знайоме, ось кілька порад і трюків, які можуть допомогти вам вирішити цю проблему.

Однією з причин, по яким Internet Explorer (IE) стикається з проблемами, є введення надбудов, панелей інструментів, розширень, небажаної пошти і шпигунського ПЗ. Іноді ці програми можна скинути або відключити, змінивши вигляд в Internet Explorer, але часто при відключенні цих програм не усуваються проблеми з збоями IE.

* Якщо не вказано, ці інструкції будуть працювати для операційних систем Windows XP, 7 і 8

 1. По-перше, переконайтеся, що Internet Explorer повністю відключений. Зробіть це, закривши всі вікна IE, які ви відкрили. Потім відкрийте диспетчер задач, одночасно натиснувши клавіші Shift + Ctrl + Esc.
 2. Коли відкриється вікно «Диспетчер завдань», знайдіть всі виконувані завдання «iexplorer.exe». Виділіть ці завдання і натисніть кнопку «Завершити завдання».
 3. Однією з найбільш поширених скарг серед користувачів Internet Explorer 10 є постійний збій
  «Диспетчер завдань покаже вам всі активні програми»
 4. Тепер, коли ви зупинили всі процеси Internet Explorer, тепер вам потрібно відкрити Internet Properties.
 5. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Панель управління». Потім знайдіть і натисніть «Мережа та підключення до Інтернету». Потім натисніть «Параметри I nternet».

 6. «Властивості Інтернету нададуть вам безліч можливостей, пов'язаних з Інтернетом»
 7. Тепер знайдіть вкладку «Додатково» в правому верхньому кутку. Натисніть, щоб вибрати вкладку «Додатково».
 8. Сканувати вікно вкладки «Додатково», і ви побачите кнопку «Скидання» під підказкою «Скинути настройки оглядача Internet Explorer». Натисніть кнопку «Скидання».

 9. «Скиньте налаштування Internet Explorer»
 10. З'явиться повідомлення про те, що ви хочете скинути всі настройки Internet Explorer. Не бійся, це саме те, що ми хочемо зробити. Перевірте, натиснувши «Скинути» в нижній частині вікна попередження.

На цьому етапі ви повернули IE в стан, в якому ви спочатку встановлювали його без надбудов і т. П Тепер він повинен функціонувати так само, як коли IE 10 був вперше встановлений.

Якщо з якоїсь причини ви все ще отримуєте повідомлення, Internet Explorer припинив роботу з попередженням, вам, можливо, доведеться трохи заглибитися, щоб виправити проблему. В цьому випадку ви повинні натиснути на msconfig, щоб усунути проблему.

Нижче наведені інструкції по встановленню msconfig Internet Explorer для Windows XP, Vista / 7 і 8:

 1. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Виконати» в меню. В меню «Виконати» введіть «msconfig» і натисніть Enter.
 2. Це відкриє програму інсталяції системи. В області «Селективний запуск» зніміть прапорець «Завантажити початкові елементи».

 3. «Екран« Утиліта налаштування системи Windows »
 4. У верхній частині вікна виберіть вкладку «Служби». і поставте чек в поле поруч з «Приховати всі служби Microsoft».

 5. «Виберіть« Приховати всі служби Microsoft »
 6. Потім виберіть «Вимкнути всі», натисніть «ОК» і перезавантажте комп'ютер.

При цьому ви просто відключили всі несуттєві сервіси. Мета цієї процедури - дати Internet Explorer пробний запуск без включення непотрібних програм під час запуску. Це допоможе вам визначити, що спотворює вашу рутинну в Internet Explorer.

 1. Після перезавантаження комп'ютера повторно відкрийте вкладку msconfig Services, слідуючи тим же інструкцій на кроках 1 і 2.
 2. Переконайтеся, що прапорець «Приховати всі служби Microsoft» як і раніше відзначений. Потім встановіть прапорці тільки у верхній половині меню «Служби».
 3. Перезавантажте комп'ютер і запустіть Internet Explorer.
 4. Перевірте наявність збоїв, переконайтеся, що Internet Explorer працює правильно. Якщо це так, це означає, що неслухняне обслуговування знаходиться в межах неперевіреною половини меню «Служби».
 5. Щоб перевірити, знову відкрийте меню msconfig Services. Переконайтеся, що прапорець «Приховати всі служби Майкрософт» як і раніше відзначений. Тепер зніміть прапорці, які ви зазначили раніше. Встановіть прапорці в половині залишився пробілу в останньому тесті.
 6. Перезавантажте і запустіть Internet Explorer, якщо є проблеми або стався збій, це підтверджує, що проблема полягає в сервісі, який був перевірений на нашому поточному. контрольна робота.
 7. Тепер прийшов час звузити пошук, через якого «Сервіс» несправний, повторивши вищевказаний тест, поки тільки одна служба не призведе до збою, або Internet Explorer перестає працювати з повідомленням.
 8. Після того, як ви виявили несправну послугу, відкрийте меню msconfig Service і зніміть прапорець з «Служби». Перезавантажте комп'ютер і запустіть Internet Explorer. Перевірте наявність збоїв або інші повідомлення про помилки. Якщо ви все ще стикаєтеся з повідомленням про помилку, повторіть перевірку служби msconfig, майте на увазі, що може бути більш однієї служби, що викликає проблеми в Internet Explorer

* Примітка. Завжди виконуйте перезавантаження комп'ютера після кожного пробного запуску.

Сподіваюся, ви більше не зустрінетесь з повідомленням про помилку «Internet Explorer перестало працювати». Якщо це так, просто повторіть цей швидкий і простий процес очищення.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: