Новости

ПАРАЛЕЛЬНЕ АБО ДРУГА ВИЩА ОСВІТА: ЩО ВИБРАТИ?

Архів (2010р.) Архів (2010р

Багато молодих людей, поступово до вузу, з часом розчаровуються у своєму виборі, але залишати навчання все-таки не вирішуються. Сьогодні можна і не чекати, поки пройде п'ять років, щоб отримати можливість знову вступити до іншого ВНЗ, на іншу спеціальність. Вихід зі становища - паралельну освіту.

Спочатку визначимося: слід розрізняти поняття «паралельну освіту» і «другу вищу освіту». Про другий йдеться, коли людина має на руках диплом і хоче отримати ще одну спеціальність. Паралельну освіту - чудова додаткова можливість навчання для студента старших курсів денної форми навчання. В цьому випадку другу вищу студент отримує заочно, і при цьому його відразу ж зараховують на другий курс.

Отже, що необхідно для отримання другої вищої паралельного заочної освіти?

  • По-перше, потрібні серйозні наміри. Ви повинні точно вирішити: чи хочете ви отримати, так би мовити, оптом дві професії чи ні? Адже вам належить велике навантаження ...
  • По-друге, слід добре вчитися. А як інакше? За діючими правилами право отримувати паралельну освіту мають лише ті студенти, у яких в заліковій книжці немає жодної оцінки нижче семи балів.
  • По-третє, потрібен час і терпіння для того, щоб зібрати потрібні довідки та дозволи.

Потім, коли почнеться чергова кампанія з прийому студентів до вищих навчальних закладів, вам необхідно буде надати до приймальної комісії, крім звичайного набору документів, ще й академічну довідку зі свого вузу, а також відповідний дозвіл декана або ректора з основного місця навчання.

Ще один нюанс: зазвичай на паралельну освіту по кожній спеціальності виділяється до п'яти місць щорічно, і якщо бажаючих буде більше, то утворюється конкурс. Приймальна комісія в цьому випадку керується середнім балом академічної довідки. Це ще одна причина для того, щоб з першого ж курсу основного факультету вчитися настільки добре, наскільки це можливо ...

Паралельну освіту - це, зрозуміло, стрес. Якщо вас зарахують, то до кінця жовтня буде необхідно здати академічну різницю між навчальними планами двох спеціальностей. У моєму випадку академічна різниця складалася з двох курсових і чотирьох іспитів. І це лише початок. Якщо у звичайного студента в рік дві сесії, то у вас їх буде чотири. Хронічна нестача часу і фізична стомлюваність вам забезпечені.

Однак в паралельному освіті є свої плюси.

  • По-перше, ви студент двох факультетів. А це значить, у вас більше друзів і знайомих.
  • По-друге, поза сумнівом, при сумлінній навчанні ви інтелектуально збагачуєтеся подвійно, причому знання, отримані на одному факультеті, можливо, допоможуть і на іншому.
  • По-третє, навчитеся розумно розподіляти час, а це якість дуже стане в нагоді в житті.
  • По-четверте, ви ... заощадите цей самий час. Наприклад, якщо після третього курсу захочете отримати паралельну освіту, то в цілому у вас піде сім років на отримання двох дипломів. А якщо ж вирішите здобувати другу вищу освіту після отримання першого диплома, то витратите в кращому випадку вісім років.
  • По-п'яте, при паралельному освіті вартість навчання набагато нижче, ніж при отриманні другої вищої.
  • І, нарешті, по-шосте, уявіть: у вас два дипломи! А цей факт біографії не тільки здивує оточуючих, але і змусить їх ставитися до вас серйозно.

за матеріалами http://newsvm.com

Отже, що необхідно для отримання другої вищої паралельного заочної освіти?
Ви повинні точно вирішити: чи хочете ви отримати, так би мовити, оптом дві професії чи ні?
А як інакше?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: