Новости

Костянтин Томільченко: українці підкорили американське талант-шоу унікальною постановкою, America's Got Talent, Оглядач

Команда українських артистів викликала фурор на одному з найпопулярніших американських талант-шоу на America's Got Talent (щоб подивитися відео, доскрольте новина до кінця).

Так, українці представили прогресивний танцювальний номер в 3D-просторі. При розробці постановки були використані унікальні технології, які допомогли створити "живе кіно" в прямому ефірі. Автором номера є популярний український хореограф Костянтин Томільченко. Відео виступу опубліковано на YouTube.

Сюжет постановки "The Escape" ( "Втеча") полягає в тому, що герой потрапляє в віртуальну реальність і там починається гонка на виживання.

Команда українських артистів викликала фурор на одному з найпопулярніших американських талант-шоу на America's Got Talent (щоб подивитися відео, доскрольте новина до кінця)

Кадр з виступу

Як розповів Томільченко телеканалу СТБ, номер виник як експеримент більше року тому.

"Нас зацікавило, що буде, якщо ми створимо танець в 3D-просторі, де виконавці зможуть переміщатися не тільки на сцені, а й над нею. Фактично вільно" літати "перед глядачами. Після кількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо , але і може виглядати по-справжньому захоплююче ", - поділився режисер-постановник, додавши, що на розробку номера пішов майже рік.

Після кількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо , але і може виглядати по-справжньому захоплююче , - поділився режисер-постановник, додавши, що на розробку номера пішов майже рік

Кадр з виступу

Група танцюристів отримала одностайне схвалення від членів журі та пройшла в наступний раунд американського талант-шоу. Варто зазначити, що весь зал, як і четвірка суддів, аплодували виступаючим стоячи.

Відзначимо, за лічені дні ролик з виступом українців на America's Got Talent був переглянутий користувачами більше 2 мільйонів разів.

як повідомляв OBOZREVATEL , Молода українка Яна Власюк, яка родом з міста Нововолинськ (Волинська область), завоювала перемогу на престижному конкурсі краси в США.

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: