Новости

Установка і перший запуск Контакт-центр MANGO OFFICE

 1. 1 спосіб. Логін співробітника + пароль співробітника
 2. 2 спосіб. Номер телефону співробітника + пароль співробітника
 3. 3 спосіб. E-mail співробітника + пароль співробітника
 4. 4 спосіб. SIP обліковий запис + пароль облікового запису SIP співробітника

Щоб почати користуватися Контакт-центром, необхідно встановити на ваш комп'ютер клієнтську програму і налаштувати використання засобів зв'язку.

 • Переконайтеся, що програмне забезпечення та характеристики комп'ютера задовольняють наступним вимогам:
 • Операційна система: Windows 7 з пакетом оновлень SP3, Windows 10 (підтримуються як 32, так і 64-розрядні); Процесор: не менше 2 ГГц (2 ядра); Оперативна пам'ять: не менше 2 Гб; HDD (жорсткий диск): не менше 500 Мб; Дозвіл екрану: не менше 1280 x 800 або 1280 x 720 (широкоформатний); Підключення до Інтернету: для голосового зв'язку рекомендується широкосмугове підключення зі швидкістю прийому і передачі не менше 256 Кбіт / с. Підключення до WWW здійснюється безпосередньо або через HTTP проксі-сервер (вказується в налаштуваннях); Аудіо: вбудовані або підключення динаміки і мікрофон (гарнітура).
 • скачайте клієнтське додаток і встановіть його, дотримуючись інструкції на екрані.
 • Запустіть Контакт-центр. При вході користувача в систему перевіряються логін і пароль, введені користувачем. Для входу допускається використовувати такі комбінації:
 • 1 спосіб. Логін співробітника + пароль співробітника

  Логін і пароль співробітника, що генеруються при установці прапора "Створити окремі логін / пароль для Особистого кабінету і Контакт-центр" в картці співробітника.

  Логін і пароль співробітника, що генеруються при установці прапора Створити окремі логін / пароль для Особистого кабінету і Контакт-центр в картці співробітника

  2 спосіб. Номер телефону співробітника + пароль співробітника

  Номер телефону співробітника (тільки мобільний, що починається з символів +79, 79 або 89), зазначений в блоці "Засоби прийому дзвінків" і пароль, вказаний в однойменному полі картки співробітника на вкладці "Картка".

  Номер телефону співробітника (тільки мобільний, що починається з символів +79, 79 або 89), зазначений в блоці Засоби прийому дзвінків і пароль, вказаний в однойменному полі картки співробітника на вкладці Картка

  3 спосіб. E-mail співробітника + пароль співробітника

  E-mail, вказаний в полі "E-mail" блоку "Профіль співробітника" картки співробітника і пароль, вказаний в однойменному полі.

  E-mail, вказаний в полі E-mail блоку Профіль співробітника картки співробітника і пароль, вказаний в однойменному полі

  4 спосіб. SIP обліковий запис + пароль облікового запису SIP співробітника

  SIP обліковий запис і пароль від SIP облікового запису, зазначені в блоці "Облікові записи SIP" в картці співробітника.

  SIP обліковий запис і пароль від SIP облікового запису, зазначені в блоці Облікові записи SIP в картці співробітника

  Якщо встановлений прапор Запам'ятати, а логін і пароль введені вірно, то при наступних запусках програми вікно входу в систему не відображається.
  При необхідності виберіть потрібний статус користувача в списку "Статус". При виборі значення "Не змінювати" вхід в систему виконується з тим же статусом, з яким до цього був виконаний вихід.

  При виборі значення Не змінювати вхід в систему виконується з тим же статусом, з яким до цього був виконаний вихід

  При створенні нового облікового запису SIP дотримуйтесь цієї інструкції .

 • Якщо в Контакт-центрі використовується апаратний SIP-телефон, зовнішній софтфон або інший засіб зв'язку (наприклад, мобільний або міський телефон), закрийте вікно із запитом пароля. Перейдіть на вкладку Налаштування> Софтфон і поставте прапорець Використовувати зовнішній телефон / софтфон. Налаштування звуку в цьому випадку регулюються на зовнішньому телефоні / софтфона.

Установка Контакт-центру та первинна настройка завершені, ви можете приступати до роботи. Далі пропонуємо ознайомитися Вам з

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: