Виберіть людини, який викликає у вас страх або відраза, і ви дізнаєтеся дещо нове про себе!

  1. 1.Садіст.
  2. 2.Епілептік.
  3. 3. кататоніків.
  4. 4. Шизофреник.
  5. 5. Істерик.
  6. 6. Депресивний людина.
  7. 7. Маніяк.
  8. 8. Диссоциативное розлад особистості.

Поділитися на Facebook Pinterest ВКонтакте Twitter Однокласники

Цей тест, створений в 20 столітті, належить Леопольду Сонди. Він створювався для виявлення найглибших внутрішніх імпульсів, непомітних на перший погляд. Суть тесту полягає в симпатії або антипатії до людей з фотокарток, який Сонди спеціально відібрав для нього. Психіатр вважав, що ми вважаємо привабливими або, навпаки, дратівливими людей з тими ж якостями, які є в нас самих. Хочете пройти легендарний тест на Lemurov.net?

Що потрібно робити:

Вдивіться в обличчя цих людей. З яким із них ви б злякалися зустрічі в неосвітленому провулку? Може бути, хтось вас насторожує або навіть лякає? Вибирайте і читайте нижче характеристику ...

Важливе зауваження!

Не приймайте результати близько до серця. Це неоднозначний результат, і ні в якому разі він не говорить про психічні розлади. Тест не призначений для виявлення остаточного діагнозу, він лише виявляє приховані внутрішні імпульси і пориви, які в більшості випадків так і залишаться прихованими.

Повна версія тесту виглядає як 6 карток по 8 фотографій. На них зображені: гей; людина, схильна до садизму; людина, що страждає від епілепсії; кататоніків; людина з шизофренією; маніяк і людина, що страждає від депресії.

Отже, результати:

1.Садіст.

Імовірно, в ранньому дитинстві ви не давали достатній вихід справжнім бажанням. Авторитарний режим-ваша ідеальне середовище проживання, по суті. Але бажання домінувати і інші жахливі нахили ви тримали в собі.

Якщо вам сподобався саме цей знімок, то, ймовірно, ваша підсвідомість часто бореться з сильними поривами принизити або образити оточуючих.

На перший погляд, ви людина нешкідливий, завжди готові прийти на допомогу. Але в спілкуванні з людьми іноді виникають складності, особливо на роботі. Вашій начальству складно роздавати вам вказівки. Якщо у вас немає бажання братися за якусь роботу, ви зробите все, щоб у вас на шляху виникали всілякі перешкоди (наприклад, спеціально не приходити вчасно на робоче місце або не приховує свого невдоволення). Труднощі і конфлікти ви віддаєте перевагу просто ігнорувати або пасивно опиратися. Найчастіше це призводить до вирішення проблеми, тому що противника ваша поведінка стомлює.

2.Епілептік.

Люди, які страждають від хвороб, пов'язаних з розладом мозку, як правило, агресивні, дратівливі, імпульсивні. Ніколи невідомо, коли очікувати чергового спалаху гніву. Якщо портрет цього кругловидого чоловіки вам не сподобався або налякав, то швидше за все в дитинстві вам було складно боротися саме з такими рисами характеру, про які сказано вище.

Насправді, ви людина добра, миролюбний і доброзичливий. Про вас складається враження, як про особистість, яка здатна контролювати себе. Вам подобається стабільність і спокій. Ви вмієте контролювати себе, спілкуватися з людьми, легко генеруєте нові ідеї і вливається в будь-яку подію.

3. кататоніків.

Кататоніків мають дуже хорошим уявою. Це психічний розлад, пов'язаний з хворою фантазією. Якщо цей чоловік з рослинністю на обличчі викликає у вас огиду, то можна припустити, що вам доводиться боротися з уявної гіперактивність, яка іноді змушує вас випадати з реальності.

Вам складно прийняти будь-які життєві зміни. Ви мало довіряєте і важко пристосовуєтеся до нового. Ви дуже боїтеся втратити владу над самоконтролем, рідко змінюєте усталеній поведінки. Вас легко образити і складно вивести на емоції.

4. Шизофреник.

Шизофреніки часто перебувають в стані апатії, у них спотворені думки і спостерігається прояв несумісних емоцій. Але вас все ж зацікавило беземоційний обличчя цієї людини, і з ним в темному провулку зустріч небажана. Значить, в дитинстві вам було складно приховувати повна байдужість до оточуючих. Вам було страшно відволіктися від того, що відбувається навколо.

У повсякденному житті ви не цурайтесь спілкування, швидше за навпаки, ви обожнюєте всякого роду комунікації і великі компанії. Однак за уявним бажанням спілкуватися часто ховається людина замкнута і сором'язливий. Ви не відчуваєте гостру потребу перебувати серед людей, вам це не потрібно.

5. Істерик.

Люди, які страждають істерією, як правило, нестабільні емоційно, поверхневі. Спостерігаються ознаки нарцисизму і ексгібіціонізму. Якщо саме цю жінку ви злякалися б в повсякденному житті, то це може бути пов'язано з вашим пригніченим бажанням уваги і постійного самоствердження.

Про вас думають, як про людину скромному і сильному. Але незважаючи на сором'язливість, ви постійно думаєте про те, як звернути увагу оточуючих тільки на себе. Ви ретельно контролюєте свою поведінку, критично ставитеся до власної зовнішності, намагаєтеся завжди виглядати стильно. Ви легко себе знайдете в незвичній професії і нестандартних заняттях.

6. Депресивний людина.

Людини, схильного до депресії, видно відразу-у нього занижена самооцінка, він відчуває себе неповноцінним і постійно шукає свою провину в будь-якій ситуації. Зверніть увагу на стан власного здоров'я, тому що зовні навколишні можуть не помітити вашого розлади, яке ви так ретельно приховуєте.

На перший погляд може здатися, що ви безтурботний і мобільний людина, завжди активний і оптимістичний. Час від часу ви відчуваєте легку меланхолію, замкнутість, віддаєте перевагу нікому не довіряти. Власна депресія викликає у вас почуття тривоги, тому часто ви намагаєтеся допомогти оточуючим впорається з їх душевними переживаннями.

7. Маніяк.

Маніяки найчастіше бувають екстравертами. Вони завжди зайве порушено, переоцінюють свої можливості і не скупляться на гроші і емоції навіть тоді, коли варто стримати себе. Ця особа викликало у вас найсильніші емоції? Швидше за все, вам складно стримати емоції, особливо стан збудження від захвату. Іноді це переростає в щось неадекватне.

Буденність для вас - це тиша і спокій. Ви здаєтеся стриманим і розсудливим людиною. Вам легко тримати себе під контролем.

8. Диссоциативное розлад особистості.

Цікаво тим, що людина живе двома різними життями. Простіше кажучи, в ньому можуть ужитися відразу дві (а то і більше) особистості. Причому, вони ніяк між собою не перегукуються: від поглядів на життя до способу спілкування з людьми і навколишнім світом. Ця людина здався вам неприємним? Ймовірно, вам досить складно оцінити себе, визначити, що вам потрібно.

Варто припустити, що в реальності ви всіма силами підкреслює приналежність до певної статі. Чоловік, який визначив себе "мужиком", зробить все, щоб зберегти образ мачо. Дівчина, яка вирішила, що вона втілення жіночності, намагається залучати до себе більше уваги зовнішнім виглядом.

джерело

Сподобався пост? - тоді Жми Поділитися, порадуй своїх друзів!

Поділитися на Facebook Pinterest ВКонтакте Twitter Однокласники

Net?
З яким із них ви б злякалися зустрічі в неосвітленому провулку?
Може бути, хтось вас насторожує або навіть лякає?
Ця особа викликало у вас найсильніші емоції?
Ця людина здався вам неприємним?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: