Новости

як взяти обіцяний платіж на Теле2

 1. Опис послуги «Обіцяний платіж» від Теле
 2. Вартість послуги
 3. Способи підключення послуги «Обіцяний платіж» від Теле2
 4. За допомогою комбінації цифр
 5. Вхід в особистий кабінет
 6. Через додаток «Мій Теле2»

Поповнити баланс телефону, не завжди вдається. У такій ситуації виручає послуга довірчий платіж.

У статті ми розглянемо 3 швидких способу - як взяти обіцяний платіж від Теле2. Розповімо як підключити опцію за допомогою комбінації цифр на телефоні, через вхід в особистий кабінет і по дзвінку оператору. Подробиці читайте далі.

Опис послуги «Обіцяний платіж» від Теле

Послуга «Трастового платежу» може бути нарахована на 1-10 днів в залежності від регіону і обраної суми, а потім автоматично списується з нагадуванням поповнити рахунок за добу до списання. Якщо ви не поповните баланс, а платіж спишеться, ваш баланс може залишитися негативним, і ви не зможете приймати дзвінки або здійснювати вихідні виклики.

Повторно використовувати послугу можна відразу ж після погашення суми боргу, або протягом від 1 до 8 днів після першого використання в залежності від регіону.

Послугою можуть скористатися абоненти Теле2, що реєструються не раніше 29 днів. За умови суми витрат за минулий місяць не менше 100 руб. У цьому випадку «Обіцяний платіж» складе 50 руб.

Вартість послуги

Сума і вартість за послугою «Обіцяний платіж» наведені в таблиці.

Сума платежу Час дії Комісія за користування 300 руб. 3 доби 20 руб. 200 руб. 3 доби 15 руб. 100 руб. 3 доби 10 руб. 50 руб. 1 доба 7 руб.
Сума платежу Час дії Комісія за користування 300 руб

Для отримання опції, залишок на вашому рахунку не повинен перевищувати: -30 руб. А Комісія за користування послугою списується понад отриманої суми «Трастового платежу».

Способи підключення послуги «Обіцяний платіж» від Теле2

Щоб взяти обіцяний платіж існує три швидких способу:

 • за допомогою ussd команди;
 • через вхід в особистий кабінет;
 • користуючись додатком « Мій Теле2 ».

За допомогою комбінації цифр

Для того, щоб дізнатися можливість вашого рахунку на придбання послуги, наберіть команду * 122 # кнопка виклику. Комбінація цифр безкоштовна. Для того, щоб дізнатися можливість вашого рахунку на придбання послуги, наберіть команду * 122 # кнопка виклику У відповідь ви отримаєте SMS або Push-повідомлення про доступну вам сумі, комісії і докладної інструкції по підключенню. Якщо ви знаєте умови Обіцяного платежу і впевнені в його отриманні або користувалися їм раніше, просто наберіть * 122 * 1 # кнопка виклики для підключення мінімальної суми обіцяного платежу.

Вхід в особистий кабінет

При наявності інтернету, ви зможете зробити Вхід в особистий кабінет на офіційному сайті Теле2. При наявності інтернету, ви зможете зробити  Вхід в особистий кабінет  на офіційному сайті Теле2

Виконуємо, такі дії:

 1. Потрібно авторизуватися (для цього вводимо номер телефону і пароль, який прийде в sms-повідомленні).
 2. Переходимо у вкладку «Баланс».
 3. Далі, він розтратив курсор вниз до тих пір поки не з'явиться напис «Обіцяний платіж».
 4. Вибираємо суму платежу (натискаємо кнопку «Підключити»).

Якщо отримання «Трастового платежу» для вас недоступно, скористайтеся послугою «Обіцяний платіж +».

Через додаток «Мій Теле2»

Для підключення опції «Обіцяний платіж» через додаток «Мій Теле2», потрібно виконати наступні дії: Для підключення опції «Обіцяний платіж» через додаток «Мій Теле2», потрібно виконати наступні дії:

 1. Заходимо в додаток (завантажити додаток можна для android і IOS ).
 2. Знаходимо баланс і потрібну нам опцію.
 3. Вибираємо суму (сума відображається з комісією, і терміном дії послуги).
 4. Натискаємо кнопку «Підключити».

Натискаємо кнопку «Підключити»

Детальніше дізнатися про послугу і її особливості в вашому регіоні можна, зателефонувавши за безкоштовними номерами 637 або 655. За цими номерами також за наявності з'єднання Обіцяного платежу за допомогою оператора, якщо ви раптом забули короткий номер для підключення послуги. Активація послуги безкоштовна.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: