Новости

ТОП-4 найкращих способу, як взяти гроші в борг на МТС

 1. Обіцяний платіж
 2. На повній довірі
 3. Зайняти у друзів
 4. виручай

Бувають ситуації, коли людина забула поповнити рахунок телефону, через що не може набрати цікавиться номер. Якщо знати, як взяти гроші в борг на МТС, труднощі зі зв'язком вирішуються протягом 2-3 хвилин. Нижче розглянемо ТОП-4 способи, як отримати гроші для здійснення дзвінка в мережі.

Читайте також - Як взяти гроші в борг на Мегафоні?

Обіцяний платіж

Для користування послугою на телефоні абонента повинно бути не менше - 30 рублів. Після активації користувач отримує 800 р. на 72 години. Розмір коштів, що надаються залежить від терміну, протягом якого людина користується послугами компанії:

 • Якщо місячні витрати до 300 р., МТС видає 200 р. в борг.
 • При витратах від 301 до 500 р., В кредит надається 400 р.
 • Якщо витрати перевищують 501 р., Компанія дає 800 р.

Розглянемо, як взяти гроші в борг у МТС Росія:

 • Дзвінок на «1113» і проходженням підказкам автомата.
 • Зробити запит USSD шляхом набору комбінації * 111 * 123 #.
 • Через персональний кабінет. Для активації варто зайти по посиланню login.mts.ru, перейти в категорію оплати і вибрати послугу.


На повній довірі

Суть опції мобільного оператора - відкриття ліміту на 300 р, що дозволяє здійснювати і приймати дзвінки до моменту, поки на рахунку не буде -300 р. Така опція оператора пропонується безкоштовно і платити за неї не потрібно. Якщо протягом півроку користуватися послугою, МТС збільшує доступну суму ще на 50 відсотків.

Щоб взяти гроші в борг на телефоні МТС, потрібно:

 • Ввести простий код USSD - * 111 * 32 #.
 • Ви можете увійти, після чого вибрати однойменний розділ і підрозділ управління лімітом.

При бажанні можна зафіксувати або перерахувати встановлене обмеження. Для цього потрібно набрати * 111 * 2136 #.

Умови отримання послуги:

 • Відсутність заборгованості по платежах.
 • Термін користування від 3-х місяців.
 • Щомісячні витрати на зв'язок від 300 р.
 • Відсутність боргів по інших рахунках МТС.
 • Наявність певного тарифного плану (варто уточнити на офіційному сайті).

Зайняти у друзів

Безпосередньо позичити гроші на рахунок у друзів тепер не вийде. Альтернатива - відправлення одного прохання поповнення рахунку в надії на те, що він передасть необхідну суму. Послуга безкоштовна.

Щоб взяти гроші в борг на МТС Росія таким способом набирається така комбінація - * 116 * телефон #. «Телефон» - номер людини, у якого ви плануєте позичити гроші. Форма вказівки номера може бути будь-хто. Як варіант, можна відразу прописати суму. Для цього потрібно відправити * 116 * телефон * розмір поповнення #.

Альтернативний шлях - перевірити баланс через * 111 #, після чого вибрати розділ поповнення рахунку. Можливий і інший спосіб - ввести команду * 111 * 7 #.

виручай

Якщо жоден з розглянутих вище шляхів не підходить, можна активувати опцію «Рятуй», при якій можна дзвонити іншій людині за його гроші.

Підключення послуги:

 • 0880 і телефон абонента (набирається в форматі 10 цифр).
 • 0880 і очікування автовідповідача, після чого набирається телефон людини, з якого будуть братися гроші. При вказівці номера 8 або +7 не вказуються.

Людині надходить дзвінок, і автомат попереджає його про те, що переговори будуть проходити за його гроші. Якщо в момент дзвінка людина недоступний, до нього приходить СМС. Можна відправити SMS-повідомлення за рахунок іншої людини. Для цього потрібно вказати номер абонента з префіксом «5880». Якщо одержувач схвалює отримання SMS, з нього знімаються гроші. Плюс опції і в тому, що вона працює в роумінгу. Для цього потрібно набрати * 880 * телефон #. Формат введення - без вісімки або +7.

Як видно, взяти гроші в борг на МТС в Криму і Росії не складає труднощів.


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: