Як навчитися фотографувати? 6 перевірених рад

 1. Чому не всі можуть фотографувати однаково добре?
 2. Як розвинути в собі художній смак
 3. Придбати цю книгу
 4. Як навчитися фотографувати? 6 перевірених рад
 5. Як навчитися фотографувати
 6. шкільні фотографи - хто в курсі стану речей?
 7. Кого фотографують фотографи?
 8. Як фотографувати взимку.
 9. Фотокурси для дітей?
 10. Бажання навчитися робити фотошедеври.
 11. Навчання дітей фотографії
 12. фотографувати без спалаху коли можна?
 13. Як фотографувати дітей
 14. Фотографуватися чи можуть змусити?
 15. А чому в музеях не можна фотографувати
 16. про фотосесії
 17. Запросили зняти 80 річний ювілей пари (
 18. як навчитися фотографувати?
 19. Пост-відпускний трендельное.
 20. Що рухає чоловіком, коли він хоче фотографувати
 21. Ура! У мене з'явився фотік, який може фотографувати вишивки!
 22. набридло фотографувати :-)
 23. Навчіть мене фотографувати ...

зміст:

Чому на одних фотографіях навіть не затримується погляд, а інші - ніби притягують його? Справа тут не в будь-яких потойбічних силах, а в художньому смаку. Чи можна його розвинути? Як навчитися фотографувати по-справжньому красиво?

Дуже часто, вміючи настроювати камеру і домагатися підвищення якості зображення, фотограф, тим більше новачок, часом забуває про їх художню складову і смисловому змісті. Здавалося б, є відмінний об'єкт для зйомки, чи правильні настройки - але чому у кого-то при цьому вийде шедевр, а хтось просто зафіксує картинку, на яку нецікаво дивитися? Різниця в тому, як сфотографувати. Найдрібніші, по суті, деталі можуть перетворити звичайний знімок в хороший, а хороший - в шедевр.

До змісту

Чому не всі можуть фотографувати однаково добре?

Найчастіше кадр виходить невдалим, якщо в ньому не дотримані правила композиції, про які ми поговоримо трохи пізніше. Практично кожен власник дзеркального фотоапарата , Особливо на початку своїх дослідів, вже вважає себе фотографом. Але володіння технікою - це ще не все. Не можна ж вважати себе художником, тільки маючи фарби, пензлі та полотно, - треба ще вміти малювати! Так і в фотографії: щоб стати професіоналом або навіть просунутим любителем, потрібно навчитися фотографувати.

Безсумнівно, натиснути кнопку затвора набагато легше, ніж, озброївшись пензлями і фарбами, намагатися написати картину. Але і тут все не так просто. Так, багато хто з професіоналів намагаються розраховувати виключно на свій дорогий фотоапарат. Але дійсно хороший фотограф повинен володіти не тільки технікою, а й художнім смаком.

А розвинути його виходить не у всіх. І в першу чергу через те, що в нашому оточенні дуже рідко зустрінеш щось по-справжньому красиве. Несмак вважається нормою, в тому числі в фотографії, звідси і нескінченні фото на тлі чужої машини, штамповані весільні фотосесії і безликі кадри, привезені з відпустки. Багато хто не замислюються про те, що такі знімки нікуди не годяться, - тому що не бачили кращих.

Але нам не потрібні фотографії "як у всіх" - ці нескінченні сюжети "у Васі теж є знімок, де він як би тримає наречену на долоні", "нехай всі знають, що мені подарували цей букет", "це я в чоботях лежу на дивані у вітальні "(прикладів безліч, не вірите - загляньте в фотоальбом майже будь-якого користувача який-небудь соціальної мережі).

Перед тим як фотографувати людей, я намагаюся ясно уявити собі, який результат повинен вийти. Найчастіше роблю прості начерки майбутніх знімків олівцем. Це схоже на розкадрування до фільму - білі аркуші з портретами. Під час процесу зйомки така підготовка дуже допомагає.

До змісту

Як розвинути в собі художній смак

Якщо смак є від природи - це прекрасно. Але в нас цікавить області без його розвитку ніяк не обійтися. Тому я рекомендую вам регулярно робити такі прості речі.

Ходіть в музеї. Фотографія будується майже на тих же засадах, що і живопис. У музеї намагайтеся розглядати картини з позиції фотографа: ракурс, світло, колір, зміст картини, її головна ідея і так далі. Для такого аналізу я рекомендую вибирати класичні твори, тому що створені вони за певними канонами, найбільш близьким до правил художньої фотографії.

Відвідуйте фотовиставки, особливо виставки метрів світової фотографії. Адже їх знімки стали широко відомі не просто так - за цим криються цікаві історії, легендарні нововведення і відточений роками професіоналізм.

Не раджу починати розвиток художнього чуття з вернісажів сучасного мистецтва, де зустрічається багато не зовсім звичайних творів, на які не варто рівнятися на перших порах.

Не раджу починати розвиток художнього чуття з вернісажів сучасного мистецтва, де зустрічається багато не зовсім звичайних творів, на які не варто рівнятися на перших порах

Будьте соціальні. Увійдіть на фотосайті або в будь-який інтернет-галереї, де є можливість викладати свої знімки, а також переглядати і коментувати чужі. Намагайтеся побачити побільше найбільш рейтингових знімків, читайте і залишайте коментарі до них. Публікуйте свої кращі роботи, щоб дізнатися думки незнайомих людей. Перші позитивні оцінки - а вони обов'язково будуть! - як не можна краще мотивують до нових звершень.

Рівняйтеся на професіоналів. Переглядайте колекції робіт відомих фотографів і, як то кажуть, беріть на вус. До речі, це відмінний спосіб почерпнути нові ідеї для своїх дослідів.

Черпайте ідеї в інших видах мистецтва і в природі. Створюйте свої роботи в стилі кіно, музики, театру, танцю. Для того щоб зробити знімок, наповнений змістом, потрібно цей сенс в нього вкласти. А гідні твори цих видів мистецтва часом дуже надихають. Краще них мотивувати фотографа на творчість може тільки природа з її безмежними приводами для захоплення і наслідування. Вона - поза конкуренцією за красою серед усього, що є в світі.

Приймайте конструктивну критику. Уважно розглядайте свої фотографії і пропонуйте їх знайомим на перегляд. Жоден автор (не тільки фотограф) не може удосконалюватися без конструктивної критики. Не бійтеся невтішних відгуків - вони змушують розвиватися.

Автор

Маріам Акопян

Авторська стаття

Придбати цю книгу

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Фотографую з дитинства, навчався сам. Не можу назвати себе професіоналом, але можу сказати, що дуже важливо мати почуття естетики (вміти бачити прекрасне). Навчити фотографування можна чисто технічно, але шедеври творять ті, хто від природи має дар. А за поради спасибі!

.

Коментувати можут "Як навчитися фотографувати? 6 перевірених рад"

Як навчитися фотографувати? 6 перевірених рад

Тема створена для обговорення статті Як навчитися фотографувати? 6 перевірених рад. Фотографую з дитинства, навчався сам. Не можу назвати себе професіоналом, але можу сказати, що дуже важливо мати почуття естетики (вміти бачити прекрасне).

Як навчитися фотографувати

Як навчитися фотографувати. Фотошкола. Фото і відео. Фото і відеозйомка: фотоапарат, фототехніка, освітлення, студія, фотографія, фотоальбом.

шкільні фотографи - хто в курсі стану речей?

Всім взяти фотики, і нехай вам спробують заборонити фотографувати своїх дітей. А скаргу я б написала, раз почуття безкарно зашкалювати стало у адміністрації. У нас в школі теж є підгодований фотограф. Але суто добровільно, тому що реально добре знімає.

Кого фотографують фотографи?

Кого фотографують фотографи ?. ... важко вибрати розділ. Мода та краса. Кого фотографують фотографи? А ось цікаво з чим це може бути пов'язано. У нас на роботі бувають корпоративні заходи, на яких працюють запрошені фотографи.

Як фотографувати взимку.

ніякої-плоский. - красиві льодинки - на просвіт в контр. - сніг з камер не здувати, а змітати. - батарейки у внутрішню кишеню як навчитися фотографувати? Конференція "Фото і відео". Відповідати в конференціях і заводити нові теми може будь-який учасник ...

Фотокурси для дітей?

Купуйте хорошу книгу по фотографії, де буде розказано про співвідношення витримки і діафрагми, діафрагми і глибини різкості, колірну температуру джерела Так, у всіх дітей були фотоапарати такого класу. Як навчитися фотографувати?

Бажання навчитися робити фотошедеври.

Фотографій своїх дітей море. І альбомів гора, і комп і мобільники забиті фотографіями. А якщо все зібрати, то з десяток може бути набереться цікавих, незвичайних. Ось як, і головне, де навчитися фотографувати своїх дітей і сім'ю красиво?

Навчання дітей фотографії

Як фотографувати дітей. Десять порад від професіонала. До кінця навчання ви вже має перші портфоліо - повний фотоальбом красивих, цікавих знімків Кращі фотографії вашого малюка: 6 правил фотографування дітей.

фотографувати без спалаху коли можна?

Як навчитися фотографувати? 6 перевірених рад. Навчити фотографування можна чисто технічно, але шедеври творять ті, хто від природи має дар. А за поради спасибі! Як правильно фотографувати дітей? Типові помилки.

Як фотографувати дітей

Як фотографувати дітей: поради для фотосесії будинку і на вулиці. Як зробити красиві фотографії дитини за допомогою смартфона. Як фотографувати дітей. Десять порад від професіонала. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і ...

Фотографуватися чи можуть змусити?

Фотографуватися чи можуть змусити ?. Робочий питання. Робота і освіта. Фотографуватися чи можуть змусити? Така ситуація: організація формує базу даних, треба всім фотографуватися, фотографія буде на сайті в інеті.

А чому в музеях не можна фотографувати

А чому в музеях не можна фотографувати. Просто поділитися .... Про своє, про дівоче. Обговорення питань про життя жінки в родині, на роботі, стосунки з чоловіками. Як навчитися фотографувати? 6 перевірених рад. Музеї, виставки, природа.

про фотосесії

Вийшло красиво! Професійний фотограф знає, як розташувати модель. Із загальних рекомендацій можу сказати наступне. І розслабитися, відчувати себе максимально розкуто. Я тут намагалася фотографувати подругу- так ось головне завдання було щоб ...

Запросили зняти 80 річний ювілей пари (

Як фотографувати дітей. Десять порад від професіонала. Дивитися на фото, які подобаються і намагатися повторити. Можна один раз сходити на семінар по темі. І головне якомога більше фотографувати. Дівчата, як зняти ??? Я не второпаю нічо ..

як навчитися фотографувати?

... того, щоб навчитися робити по-справжньому красиві фотографії, досить прочитати хороші книги, фотографувати самостійно Коментувати можут "Як навчитися фотографувати людей: секрети портрета". Відео курс по крою та шиття Сергія Караулова.

Пост-відпускний трендельное.

Фотографувати краще - це просто. Кілька порад професіоналів. Процес фотографування - це процес відкриття. Як навчитися фотографувати? 6 перевірених рад. Про фотографування їжі і звітах.

Що рухає чоловіком, коли він хоче фотографувати

Розділ: Секс (Питання чоловікам напевно. Що рухає чоловіком, коли він хоче фотографувати). З приводу першої частини запитання (вибачте, я женжіна, а не чоловік ...): я ось особисто дуже люблю, коли мене чоловік фотографує, а ще більше, коли сам процес ...

Ура! У мене з'явився фотік, який може фотографувати вишивки!

На останній фотографії контурна парочка, я оформила ось так. Можна напевно навчитися більш-менш схоже зображати предмети вас саме красиві цікавлять? про них не знаю. я просто не люблю фотографуватися. а фотографувати види - так це ...

набридло фотографувати :-)

Фотографуватися чи можуть змусити? Така ситуація: організація формує базу даних, треба всім фотографуватися, фотографія буде на сайті в інеті. Ось як себе змусити фотографувати? Натхнення начебто є, знання є, апаратура хороша є.

Навчіть мене фотографувати ...

А композиція красива. І що? Поки я фотографувала, стали згущуватися сутінки. Виставлений варіант більш менш пристойний.

Чому не всі можуть фотографувати однаково добре?
Кого фотографують фотографи?
Фотокурси для дітей?
К навчитися фотографувати?
Чи можна його розвинути?
Як навчитися фотографувати по-справжньому красиво?
Здавалося б, є відмінний об'єкт для зйомки, чи правильні настройки - але чому у кого-то при цьому вийде шедевр, а хтось просто зафіксує картинку, на яку нецікаво дивитися?
Кільні фотографи - хто в курсі стану речей?
Кого фотографують фотографи?
Кого фотографують фотографи ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: