Розкрутка сайтів (блогів) :: FirexFox Google SEO дилема Інструменти образний зміст якої знаходить Новини Позитив Програми Просування Різне Сервіси посилання Статистика ФАК Юзабіліті :: Експортуємо дані з FireFox в Excel за 1 хвилину.

Всі Ви чудово знаєте про силу і гнучкості, якою володіє програма для роботи з електронними таблицями - Excel. Іноді цей інструмент може бути просто незамінний. Для одних Excel - це зручний і просунутий калькулятор, для інших - зручний інструмент для роботи зі всілякими графіками, для третіх - потужний засіб для роботи зі складними і ємними таблицями даних.

Люди, які хоч якимось чином знайомі з Excel, знають, як за його допомогою можна швидко і легко оперувати громіздкими таблицями даних. Але, що робити, якщо вся необхідна інформація знаходиться на сторінці будь-якого сайту? Як витягти, такі необхідні дані, з інтернету в Excel?

[Php] include (TEMPLATEPATH. '/Middle_article_ads.php');[/php]

Насправді, існує кілька способів виконати цю хитромудру операцію. Я ж, хочу розповісти Вам про одне з найбільш просунутих, а головне - гнучкому методі отримання даних з HTML (грубо кажучи) в таблиці Excel.

Про цей метод я дізналася зовсім недавно на сторінках журналу - searchenginejournal, за що їм спасибі, а Вам - нова корисна інформація.

Нещодавно з'явився на світло новий Addon для FireFox - OutWit Hub, за допомогою якого Ви без зусиль зможете отримати всю необхідну інформацію в таблиці Excel.

Як я вже говорила вище, даний Addon - дуже потужний і гнучкий інструмент для експорту дані з FireFox в Excel. Використовуючи його Ви можете самостійно встановлювати, що саме Ви хочете отримати.

1) При запуску цей інструмент показує Вам різні види даних, які можуть бути вилучені з поточної веб-сторінки:

 • Всі зображення на сторінці
 • всі номери
 • Адреси електронної пошти
 • сторінка тексту
 • RSS-канали знайдені
 • І т.д.
Всі Ви чудово знаєте про силу і гнучкості, якою володіє програма для роботи з електронними таблицями - Excel

Експортуємо дані з FireFox в Excel.

Нижче представлений витягнутий список сторінок одного з сайтів.
Все, що для цього треба було, це в браузері (FireFox) перейти в меню "Tools", вибрати "Lists" і експортувати цю сторінку в Excel. Також в "OutWit Hub" є цікава опція "guess" (вгадай). Натисніть "guess" і побачити всі можливі дані, зібрані у вигляді зручної таблиці:

Витягнутий список сторінок.

2) Тепер давайте спробуємо витягти в Excel тільки картинки. Для цього необхідно перейти на сторінку, що містить велику кількість картинок (фото). Потім натисніть на значок "Tools", а потім виберіть "images" (картинки). Кожен рядок містить всю необхідну інформацію про зображення:

 • зображення ескізу
 • URL зображення джерела
 • самого зображення
 • Зображення Альт тексту
 • Імена файлів зображень

Витягуємо в Excel тільки картинки.

3) "відскрібатися" результати видачі пошуку Google.

Мабуть, цей приклад - найяскравіше підтвердження всієї потужності даного інструменту. Перше, що необхідно зробити - це створити свій "Scraper" (скребок) наступним чином:

Перше, що необхідно зробити - це створити свій Scraper (скребок) наступним чином:

'Відскрібатися' результати видачі пошуку Google.

До речі, всю необхідну інформацію по створенню "скребків" Ви знайдете тут (інформація англійською).

Після створення "Scraper", перейдіть в пошук Google, задайте фразу для пошуку. Після того, як Google представить Вашій увазі результати пошуку, перейдіть в меню "Tools" Вашого браузера і виберіть в ньому "Scraper".

Після того, як Google представить Вашій увазі результати пошуку, перейдіть в меню Tools Вашого браузера і виберіть в ньому Scraper

Експорт даних з FireFox в Excel

Вуаля! Погодьтеся, швидко і дуже зручно. Що ж, сподіваюся ця інформація була корисною. А які методи експорту HTML в Excel знаєте Ви?

Але, що робити, якщо вся необхідна інформація знаходиться на сторінці будь-якого сайту?
А які методи експорту HTML в Excel знаєте Ви?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: