Рішення для державних організацій 1С-Бітрікс

  1. «1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації»

комплект рішень

Рішення для державних організацій «1С-Бітрікс» успішно поєднують в собі гнучкість вільного і гарантії пропрієтарного (комерційного) ПО.

  • є кроссплатформенную і можуть працювати повністю на вільне програмне забезпечення. Комплекс ПО для веб-сервера в цьому випадку може бути такий: Linux, Apache, MySQL, PHP (архітектура LAMP).
  • поставляються повністю в початкових кодах, що дозволяє вносити будь-які зміни в код для конкретного проекту;
  • забезпечуються російськомовної технічною підтримкою компанії «1С-Бітрікс», мають детальну документацію і навчальні курси російською мовою;
  • мають можливості завантаження і установки додатків (плагінів) з «1С-Бітрікс: Маркетплейс» , Що розширюють функціональність рішень;
  • дозволяють розраховувати на велику співтовариство розробників на платформі «1С-Бітрікс», використовувати їх напрацювання і рекомендації, знайти розробників для підтримки і доопрацювання проекту.

«1С-Бітрікс: Офіційний сайт державної організації»

«1С-Бітрікс: Портал відкритих даних»

«1С-Бітрікс: Внутрішній портал державної організації»

На сьогоднішній день сучасні інтернет-технології стають все більш затребуваними серед державних структур. Велике значення приділяється створенню якісних інтернет-представництв, можливостям роботи з громадянами та іншими державними або комерційними організаціями, використовуючи можливості мережі Інтернет. У створенні офіційного сайту велике значення має дотримання вимог Федеральних Законів, що регламентують структуру і склад інформації, особливо ФЗ №8 , Який вступив в силу з 1 січня 2010 року і частин ряду інших Федеральних Законів.
Крім цього, криза змусила звернути увагу і на внутрішню ефективність діяльності організації: зменшення витрат на обмін і пошук інформації, автоматизацію документообігу і робочих процесів і ін. Корпоративні (інтранет-) портали також починають успішно впроваджуватися всередині державних організацій.

Артем Горобинка, керівник відділу розвитку бізнесу компанії «1С-Бітрікс», к.т.н.

комплект рішень   Рішення для державних організацій «1С-Бітрікс» успішно поєднують в собі гнучкість вільного і гарантії пропрієтарного (комерційного) ПО

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: