Адміністратор сайту в Мінську

  1. Перевага покупки курсу у нас:
  2. Так у нас проходять практичні заняття (натисніть, щоб збільшити розмір):
  3. Для кого призначений даний курс:
  4. Навчальна програма:
  5. викладач:
  6. Додаткова інформація:

Адміністратори сайтів відповідають за підтримку працездатності сайту і забезпечення мережевої безпеки, керують розміщенням, оновленням, модерацією контенту

Адміністратори сайтів відповідають за підтримку працездатності сайту і забезпечення мережевої безпеки, керують розміщенням, оновленням, модерацією контенту. Реєстрація сайту в пошукових системах і тематичних каталогах, підготовка рекламної інформації, контроль правильного розміщення банерів і посилань, роботи по оптимізації також знаходяться в компетенції цих фахівців.

Адміністратори сайтів контролюють оплату доменів і хостингу, управляють правами доступу до сайту, беруть участь в просуванні сайту в пошукових системах. Крім цього їх посадові обов'язки включають створення резервних копій сайту, ведення статистики відвідуваності, підтримку користувачів і підтримку зворотного зв'язку з відвідувачами сайту.

Хороший адміністратор - це і модератор, і редактор, і контент-менеджер. Освоїти настільки затребувану професію можна допоможуть наші курси адміністратора сайту.

.

.

Перевага покупки курсу у нас:

1.Унікальний курс затребуваною спеціальності на ринку праці: за 3 тижні навчання ми дамо Вам всю необхідну інформацію, щоб почати адмініструвати сайт будь-якого рівня, а також професійно спілкуватися з роботодавцем або власником сайту і іншими фахівцями, які його обслуговують (контент-менеджери, дизайнери , верстальники, інтернет-маркетологи і т.д.). Наші курси адміністратора сайту допоможуть вам отримати відповідь на питання: «Як стати кращим фрілансером?».

2.В рамках курсу Ви виконаєте багато практичних завдань з виявлення технічних помилок сайту, забезпечення його безпеки, створення резервних копій, управління контентом і т.д. на реальних прикладах або на сайті своєї компанії.

3.Преподаватель - практикуючий фахівець в області веб-індустрії, який допоможе Вам розібратися у всіх тонкощах професії.

4.У окремий блок винесено питання спілкування з клієнтами / користувачами сайту. Адміністратору іноді доводиться спілкуватися з питань інтернет-магазину, замовлень, функціоналу сайту, як зробити замовлення, обговорення на форумах, де і як знайти інформацію на сайті. Це або дзвінки, або спілкування через форми заявок на сайті.

.

.

коротка інформація

Вибір кращих, або «народних», брендів здійснюється виключно споживачами товарів і послуг шляхом відкритого голосування за опублікованими в ЗМІ анкетами, де вказані тільки категорії / номінації без вказівки марок, які заявили свою участь в конкурсі, без надання варіантів відповіді, що дозволяє забезпечити найбільш об'єктивну оцінку спонтанного знання брендів населенням Білорусі. Премія проводиться під патронажем Міністерства торгівлі Республіки Білорусь.

коротка інформація

Це найбільш значуще об'єднання в сфері неформальної освіти в Беларусі.Вхожденіе до складу Асоціації Освітнього центру "Нове завтра" буде сприяти розвитку міжсекторального співробітництва в рамках АДОіП і розвитку додаткової освіти і освіти в Республіці Білорусь.

коротка інформація

Це найбільша міжнародна ініціатива, що об'єднує бізнес-компанії, які дотримуються у своїй діяльності 10 принципам, що сприяє соціально-відповідальної поведінки щодо свого персоналу, клієнтів, навколишнього середовища і суспільства в цілому. Це говорить від тому, що послуги таких компаній, відносини з клієнтами виходять на більш високий рівень.

коротка інформація

Otzyvy.by представляють Топ-100 чуйних компаній і "Нове завтра" - на 24 місці серед більш ніж 21 000 компаній, представлених на сайті! 3,93 бала (з 5 можливих) - середній рейтинг компаній на порталі і 4,45 - рейтинг "Нове завтра"!

коротка інформація

Відповідно до статті 15 нової редакції закону "Про зайнятість населення Республіки Білорусь", під агентством з працевлаштування розуміється юридична особа і індивідуальний підприємець, які надають громадянам послуги щодо сприяння в працевлаштуванні на території нашої країни і включені до Реєстру агентств з працевлаштування. Таким чином, тепер надавати послуги з працевлаштування можуть тільки організації, включені до цього реєстру

Всі слухачі Школи забезпечуються БЕЗКОШТОВНИМИ роздатковими матеріалами (входять у вартість курсу), які включають всю теоретичну базу навчальної програми (Вам не потрібно буде витрачати час на записи в період навчання, щоб більше часу приділити практичним заняттям). Крім того, дані роздаткові матеріали Ви зможете використовувати як хорошу підказку на роботі або для власних потреб. Дані конспекти є авторськими і унікальними розробками викладачів нашого Центру.

Детальніше про переваги нашого Центру читайте тут . Навчання ведеться в групах не більше 6-8 чоловік.

Детальніше про вид та порядок видачі документів про навчання читайте тут .

Детальніше про гарантії, які ми даємо кожному клієнту, читайте тут . Також тут Ви можете ознайомитися з фото і адресами навчальних аудиторій.

Детальніше про допомогу в працевлаштуванні, яку надає наш Центр, читайте тут .

Цікавить корпоративне навчання співробітників з даного курсу? Детальніше тут.

Всі відповіді на питання, які Ви хотіли отримати про Центр і курсах, читайте тут.


.

.

Так у нас проходять практичні заняття (натисніть, щоб збільшити розмір):

.

.

Для кого призначений даний курс:

Для людей з мінімальними (первинними) знаннями в it-сфері. Відмінний початок кар'єри і подальшого розвитку як веб-майстер, сео-фахівець. До плюсів професії можна віднести роботу в режимі віддаленого доступу, можливість самостійного освоєння професії, можливість поєднання з навчанням або іншою діяльністю.

Де можна працювати після таких курсів: в веб-студіях, інтернет-компаніях, в телекомунікаційних компаніях, в компаніях, де є свій інтернет-відділ, в організаціях, що використовують у своїй роботі сайти, в компаніях, що розробляють і підтримують сайти для інших організацій.

.

.

Навчальна програма:

1. Основні поняття і обов'язки адміністратора сайту. Сайти, види CMS. Необхідні знання та програми для роботи з сайтами. Основні вимоги для підтримки сайту. Користувачі сайту. Панель адміністрування сайту.

2. Хостинг, веб-сервер. Робота з хостингом, панеллю керування. БД, PHPMyAdmin. Домени. Створення піддоменів, поштових скриньок. Управління dns-записами. Перегляд логів. Створення бекапу сайту, БД, перенесення сайту. Створення FTP-доступу.

3. Основні помилки, що виникають при роботі з сайтами. Виявлення помилок на сайті. Управління структурою сайту (зміна / видалення / додавання сторінок, розділів, рубрик і ін.). Додавання модулів, плагінів, розширень на різних CMS. Розміщення інформації. Зміна елементів сайту (розмір, колір, місце розташування і т.д.).

4. Основи пошукової оптимізації. Аудит сайту. Установка Яндекс метрики і Гугл Аналітики. Реєстрація сайту в каталогах. Оптимізація коду. Налаштування кешування. Основні помилки при просуванні сайту.

5. Забезпечення безпеки сайту. Захист сайту від спаму і вірусів.

6. Складання ТЗ для технічних фахівців (завдання на доопрацювання, створення, просування сайту для фахівців вузької тематики). Рішення виникаючих проблем і запитів роботодавця.

7.Общеніе з клієнтами (користувачами інтернет-ресурсу).

Практичне заняття (іспит): проведення аудиту сайту, виявлення помилок, виправлення помилок. Зміна і додавання інформації на сайт. Створення резервної копії сайту і БД. Перенесення сайту на інший хостинг.

.

Для підвищення Вашої конкурентоспроможності пропонуємо також пройти курси: "Створення сайту і інтернет-магазину на Joomla" , "WEB-верстка (HTML, CSS)" , "WEB-дизайн та анімація (Photoshop, Flash, ActionScript)" , "Дизайнер, web-аніматор (Adobe Flash, ActionScript)" , "WEB-програмування (PHP, My SQL, CMS)" , "Курси копірайтингу" , "Контент-менеджер, редактор сайту" , "Реклама в інтернет: контекстна реклама і маркетинг в соціальних медіа" , "Програмування на JavaScript (front-end-розробник), базовий рівень" , Курси адаптивної web-верстки .

.

.

Якщо Вам не потрібна вся навчальна програма, Ви можете приєднатися до будь-якої поточної групі і відвідати тільки ті заняття, які Вам необхідні з оплатою за кількість відвіданих занять. Про те, чи йдуть в потрібний Вам момент групи з даного курсу, їх розклад і кількість вільних місць, вартість за потрібну кількість занять Ви можете дізнатися у відділі продажів.

викладач:

На сайті розміщені провідні викладачі центру. Однак в разі їх зайнятості до навчання можуть залучатися інші або нові викладачі, резюме яких поки немає на сайті.

Бивальцева Анна:

Освіта: вища, спеціальність інформаційні системи і технології Освіта: вища, спеціальність "інформаційні системи і технології". Додаткова освіта: навчальні курси веб-верстальника, основи програмування на С #.

Досвід роботи: більше 3 років в сфері веб-мастерингу (розробка та доопрацювання сайтів, адміністрування, управління контентом).

Досвід викладання: корпоративне навчання співробітників.

.

Новицький Ігор Олександрович:

Освіта: вища Освіта: вища.

Досвід роботи: більше 8 років в сфері інтернет-маркетингу (SEO, SMM, контекстна реклама, копірайтинг, аналітика, аудит сайту). В даний час має власну справу. 130 рекламних проектів в РБ і РФ. Досвід адміністрування сайтів (всі види CMS), груп в соціальних мережах. Володіння на професійному рівні необхідним програмним забезпеченням.

Корреспондент: Точка зору.

Видані книги по інтернет - маркетингу:

Також книги розмістили у себе інтернет - майданчики Амазон, ОЗОН, Гугл та інші.

Досвід викладання: більше 5 років (курси і майстер-класи).

.

Сасим Євген Миколайович:

Освіта: вища, спеціальність «інженер радіосистем» Освіта: вища, спеціальність «інженер радіосистем». Додаткова освіта: навчальні курси по seo-просування.

Досвід роботи: більше 5 років в сфері web-індустрії адміністратором сайту і контент-менеджером. Відмінне знання CMS Joomla, Wordpress, 1C-Бітрікс, NetCat, OpenCart.

Досвід викладання: корпоративне навчання співробітників.

.

.

Кількість навчальних годин: 20 уч.ч. (1 уч.ч. - 40 хвилин). Тривалість курсу: 1 - 1,5 місяця.

Вартість групового навчання - 165 крб, зі знижкою 10% - 148 крб 50 коп. Інформацію про знижки на навчання Ви можете прочитати тут . Знижки від 5 до 15%!

УВАГА! Середня заробітна плата початківця адміністратора сайту - не менше $ 200, таким чином, Ви зможете окупити свою освіту вже в перший місяць роботи! Будемо раді допомогти Вам почати професійну діяльність в цій галузі.

Індивідуальне навчання за даним курсом: вартість 1 уч.ч. - 20 крб, 90 коп.

УВАГА! По буднях з 09.00 до 17.00 - діє знижка 30%, по буднях з 17.00 до 19.00 і в вихідний день - 20%, по буднях з 19.00 до 22.00 - 15% від вартості курсу.
На курси загальної тривалість до 20 уч.ч. діють знижки: по буднях з 09.00 до 17.00 -20%, а по буднях з 17.00 до 19.00 і в вихідний день - 15%, по буднях з 19.00 до 22.00 - 10%.

Детальніше про переваги та особливості індивідуального навчання читайте тут .


Записатися на курси! Записатися на пробне заняття!

Додаткова інформація:

1. Просимо Вас більш відповідально ставитися до вибору курсу, тому що Адміністрація Центру не несе відповідальності за невідповідність особистісних, психологічних і природних здібностей слухачів і обраного курсу. Уважно ознайомтеся з посадовими обов'язками або пройдіть тест на професійну орієнтацію .

2. Навчальні програми більшості курсів розраховані на базовий рівень слухачів, тобто на тих, хто починає вивчати програму "з нуля". Однак в групі можуть перебувати слухачі, рівень яких трохи вище.

Все, що Вам необхідно для якісного та результативного навчання, у нас є!

Наші курси адміністратора сайту допоможуть вам отримати відповідь на питання: «Як стати кращим фрілансером?
Цікавить корпоративне навчання співробітників з даного курсу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: