Вийшов з друку травневий номер журналу «Системний адміністратор»

Статті в травневому номері - Процеси і нитки (Робота з процесами в багатозадачних операційних системах), Поштова система для середнього та малого офісу (Детальна інструкція по налаштуванню поштової системи на основі FreeBSD 4.5), Теорія і практична резалізація перехоплення методом прямого доступу до адресного простору ядра , Створіть систему з високим рівнем захисту за допомогою SELinux, Статична маршрутизація в Linux, Побудова програмних RAID-масивів в Linux, Віддалене резервне копіювання. Приклад реалізації в FreeBSD. Статті в травневому номері - Процеси і нитки (Робота з процесами в багатозадачних операційних системах), Поштова система для середнього та малого офісу (Детальна інструкція по налаштуванню поштової системи на основі FreeBSD 4
Читайте в травневому номері:
Процеси і нитки

Робота з процесами в багатозадачних операційних системах, зокрема програмування процесів і ниток в Windows і POSIX-сумісних системах.
Поштова система для середнього та малого офісу
Детальна інструкція по налаштуванню поштової системи на основі FreeBSD 4.5. У той же час практично все описане далі після дрібних виправлень буде працювати в багатьох інших Unix-подібних системах. Головне, щоб для цільової системи вдалося знайти версії програм postfix, popa3d, drweb, pflogsumm. Postfix буде забезпечувати прийняття вхідних і відправку вихідної пошти по протоколу smtp. Popa3d дозволить користувачам читати отриману пошту. За допомогою drweb ми будемо перевіряти на віруси, хто проходить через нас листи. Для того щоб знати, наскільки добре функціонує побудована нами система, потрібно збирати статистику її роботи. До того ж при нагоді начальству можна показати, що не дарма їж свій хліб з маслом. Виконувати це корисне дійство ми будемо з допомогою pflogsumm.
Перехоплення системних викликів в операційній системі Linux. Частина 2
Теорія і практична резалізація перехоплення методом прямого доступу до адресного простору ядра.
SELinux
Створіть систему з високим рівнем захисту, яка зможе протистояти атакуючому навіть через уразливість в програмах, що функціонують на найвищих рівнях системної привілеї, за допомогою SELinux.
Статична маршрутізаціяв Linux. iproute2. Частина 1
Дана стаття розкриває особливості організації статичної маршрутизації в GNU / Linux за допомогою пакета iproute2. Стаття буде корисна тим, хто збирається створювати маршрутизатор на базі ОС Linux, що володіє розширеною функціональністю і вирішальний вельми нетривіальні задачі маршрутизації. Отже, починаємо занурення в світ маршрутизатора ...
Побудова програмних RAID-масивів в Linux
Опис процедури перенесення файлової системи вже встановленого сервера з "звичайного" диска на RAID1-масив, незалежно від типу дистрибутива.
Віддалену копію. Приклад реалізації в FreeBSD.
Резервне копіювання, як правило, передбачає наявність деякого об'єму «ручної роботи». Зазвичай це заміна знімних носіїв. Наявність цього етапу заважає повністю автоматизувати процес і тим самим накладає обмеження на частоту резервного копіювання, а в деяких випадках і на його регулярність. Виходом із ситуації може стати створення проміжних копій на жорсткому диску. Це дозволить, не знижуючи частоти резервного копіювання, зменшити частоту збереження даних на знімні носії (а в деяких випадках і взагалі відмовитися від нього). Разом з тим надійність такого рішення практично неможливо забезпечити, якщо жорсткий диск підключений до того сервера, з якого робиться копія, і організація віддаленого резервного копіювання стає необхідністю. Приклад, про який піде мова, нескладно реалізувати в будь-якій системі, де є ssh і tar (останній обраний довільно і може бути замінений на cpio, pax або навіть dump).
конфігурація DHCP
Протокол DHCP - це подальший розвиток протоколу BOOTP. Останній дозволяє бездисковий клієнтам запускати і автоматично конфігурувати протокол TCP / IP. Протокол DHCP централізовано призначає IP-адреси у вашій мережі і автоматично конфигурирует робочі станції. Можливо, ви подумали, що в одній мережі повинен бути тільки один сервер DHCP, тому що в іншому випадку між серверами виникне конфлікт, а постраждалим знову виявиться клієнт, який зависне при завантаженні. А ось і не так - в одній мережі може бути кілька серверів DHCP. І це не тільки не відіб'ється на продуктивності мережі, але навіть підвищить надійність мережі, якщо, наприклад, один з серверів вийде з ладу.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: