17 відмінних способів зібрати email-базу для розсилки

 1. Переконання залишити пошту:
 2. Управління репутацій бренду
 3. 2. Анонс розсилки.
 4. 3. Відеоролик.
 5. 4. Місце і час.
 6. 5. Відгуки.
 7. 6. Лічильник передплатників.
 8. Способи збору бази емейл:
 9. 2. Спливаючі вікна.
 10. 3. Підписка в вашому особистому листі.
 11. 4. Підписка в блозі.
 12. 5. Онлайн-чат.
 13. 6. Форма в соціальних мережах.
 14. 7. Цільова сторінка.
 15. 8. Ремаркетінг.
 16. 9. Посилання в презентації.
 17. 10. Партнери.
 18. 11. Збір офлайн.

Email-маркетинг - це магічний інструмент. Він творить чудеса на будь-якому з етапів воронки продажів. Від залучення до повернення .... Цей секрет ми з вами давно розгадали і вже охоче його використовуємо.

Всі ми по-різному творимо свій email-маркетинг. Хтось радує читачів корисним контентом, хтось дратує нав'язливою рекламою, інші використовують всі способи і будують суперсинтезу.

Наприклад, ми крім можливості створення персоналізованих розсилок, даємо можливість спілкуватися з вашими відвідувачами поштою (історія листування дублюється з онлайн-чату, користувач може відповідати прямо з пошти).

Хоч в підходах ми і різні, в одному ми абсолютно схожі - нічого не наколдуешь, не маючи бази передплатників. Ну що ж?! Будемо збирати!

Для початку вам потрібно продумати, за рахунок чого ви будете переконувати своїх клієнтів підписатися. Чому саме ваш контент буде для них корисним?

Переконання залишити пошту:

1. Корисний безкоштовний контент.

Чи не хочемо ми малознайомим людям давати свої емейл. Ще чого! Але якщо нас зацікавити, то будь ласка - залишимо не замислюючись.

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

Створюйте корисні матеріали та давайте до них доступ за залишений адресу. Відео, міні-книги, статті тощо

2. Анонс розсилки.

Розкажіть клієнту, ніж ви будете з ним ділитися. Він повинен розуміти, що ваші матеріали будуть йому корисні.

Це може бути архів минулих розсилок, основні тези з розсилки, частина тексту або щось інше.

3. Відеоролик.

Користувачі охоче дивляться відеоролики. Ми схильні більше довіряти реальної людини, а не тексту. Ви можете вбудувати його в форму підписки або створити окрему сторінку підписки.

4. Місце і час.

Важливо визначати момент, коли ви вже точно знаєте, що відвідувач зацікавлений у вашому контенті і з великою ймовірністю підпишеться на розсилку.

В Carrot Quest ви можете збирати всі дані про дії відвідувача і пропонувати підписатися на розсилку саме в той момент, коли відвідувач буде вже «теплим». В середньому, за рахунок цих дій конверсія в підписку збільшується на 12%.

5. Відгуки.

Якщо ви вже маєте передплатників, збирайте їх відгуки. Добре відомий факт, що відгуки фантастично впливають на нас. Швидше додайте їх на свою сторінку підписки. У Примері нижче представлений синтез відео і відгуків.

6. Лічильник передплатників.

Уявіть, ви бачите дві форми підписки. В одному випадку написано - «у нас багато читачів», в іншому - «Уже 5672 щасливих читача». По-моєму, вибір очевидний. Цифри - це сильний аргумент.

Тепер необхідно зрозуміти, як ви будете збирати базу. Ось кілька відмінних способів.

Способи збору бази емейл:

1. Форма на сайті.

Найпоширеніший варіант - форма в боковій колонці меню. Вона повинна бути помітною, як рекламний банер. Чим вона ближче до шапки сайту, тим краще. Конверсія складе 1-5%.

Створена всілякі форми для різних розділів сайту і збирайте адреси. сервіс Carrot Quest крім основних функцій, дозволяє збирати адреси з усіх полів на сайті і автоматичний додає їх в картки користувача.

сервіс  Carrot Quest  крім основних функцій, дозволяє збирати адреси з усіх полів на сайті і автоматичний додає їх в картки користувача

2. Спливаючі вікна.

Знаємо-знаємо. Спливаючі вікна дратують. При цьому, неодноразово доведений факт, що pop-up в 5-6 разів краще збирає адреси, ніж проста форма на сайті. Конверсія складе 20-40%. Чудовий показник, а користувачі можуть і потерпіти.

В Carrot Quest ви можете дуже тонко налаштовувати спливаючі вікна. За рахунок того, що ви знаєте всі дії, які вчинив користувач. Наприклад, користувач прочитав кілька статей на блозі про туризм в Азії, ви відразу ж розумієте, що його це дуже цікавить. Показуєте йому POP-UP з пропозицією залишити свій email (обіцяєте, що ви йому дасте більше корисної та актуальної інформації по туризму в Азії). Це може бути як пропозиція розсилки, так і консультації.

3. Підписка в вашому особистому листі.

Задумайтесь, скільки листів в день ви відправляєте? Вбудуйте в кінці своїх листів підпис з пропозицією підписатися на розсилку. Ви можете використовувати такий підпис не для всіх, адже не всі співрозмовники - це ваша цільова аудиторія.

4. Підписка в блозі.

«Якщо вам сподобалася ця стаття, то вас обов'язково зацікавить і наша щотижнева розсилка для маркетологів зі сфери туризму» і нижче кнопка підписатися. Конверсія складе 1-5%.

При коментуванні статтею, клієнти так само можуть залишати свої емейл, не забувайте про це.

Ось приклад з блогу відомого російського копірайтера -Денис Каплунова. Форма знаходиться в кінці кожної статті.

5. Онлайн-чат.

Збирайте адреси клієнтів в своєму чаті. В Carrot Quest чат інтегрований з іншими каналами і дозволяє зберігати дані про користувача в його індивідуальній картці.

Ми пропагуємо ввічливе ставлення до користувача. Тому запитуємо у нього емейл тільки коли він уже щось написав: задав питання, сказав "привіт" і т.д. Це не дратує користувача необхідністю залишити пошту, щоб що-небудь запитати. Одночасно це збільшує конверсію в залишений емейл. Тому що, поставивши запитання, користувач охочіше залишає пошту. Він розуміє, що для отримання відповіді, йому не потрібно чекати, все спілкування буде йти паралельно поштою. Користувач вибирає сам, що йому зручніше.

До речі, автоматичне повідомлення з проханням залишити емейл ніколи не спливає, якщо сервіс вже знає емейл цього користувача.

6. Форма в соціальних мережах.

Якщо у вас є групи в соціальних мережах, говорите про розсилку і там. Наприклад, в Facebook є можливість зробити це у вигляді посилання під шапкою групи.

7. Цільова сторінка.

Повноцінна сторінка, на яку ви можете приводити аудиторію хоч звідки. Це може бути контекстна реклама, банери, зовнішні статті, блог і т.д. Наповніть таку сторінку різними переконаннями і вона стане серйозним помічником в зборі якісної бази передплатників.

8. Ремаркетінг.

Ви можете пропонувати підписатися на розсилку тим, хто вже пішов з сайту і може ніколи не повернутися. За рахунок контенту ви їх повернете і проведете до покупки. Ретаргетінг вже давно набрав обертів. Часто цей інструмент використовується для реклами продуктів і послуг, а ви будете пропонувати корисний матеріал. Це обов'язково «зачепить» ваших клієнтів.

9. Посилання в презентації.

Ви часто проводите презентації? Обов'язково вставляйте посилання або QR-код в кінці своїх презентацій. Скажіть, що слухачі по ним зможуть отримати вашу презентацію і додаткові матеріалу. За них ви, звичайно, попросіть їх емейл.

10. Партнери.

Ви можете попросити знайомих анонсувати вашу email-розсилку. Вони можуть зробити це у власній розсилці, в своїх статтях на блозі і т.д.

У своїй розсилці ви так само можете просити читачів її поширювати серед друзів і колег.

У своїй розсилці ви так само можете просити читачів її поширювати серед друзів і колег

11. Збір офлайн.

Ви можете збирати базу в офлайні. Не забувайте про це. Можна збирати візитки клієнтів з їх адресами та іменами. Робити анкети у себе в офісі, кафе, ресторані і т.д. Залежно від того, де скупчується ваша аудиторія.

Ми перерахували 17 основних способів зібрати email-адреси ваших клієнтів. Пам'ятайте, що збір бази - це така ж серйозна робота, як і самі кампанії по email-розсилці. Тому обов'язково тестируйте всі варіанти і через пару місяців ви знайдете 3-4 ідеальних для вас способу.

Бажаємо вам багато чудових передплатників і фантастичного email-маркетингу.

Ваша команда з Carrot Quest

Ну що ж?
Чому саме ваш контент буде для них корисним?
Задумайтесь, скільки листів в день ви відправляєте?
Ви часто проводите презентації?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: