Фото секретного військового аеродрому РФ випадково потрапило в Мережу

Пізніше знімок був видалений з мікроблогаTwitter

Губернатор Мурманської області Марина Ковтун опублікувала в Twitter фотографію секретного військового аеродрому під Оленегорском, зроблену в серпні 2014 року. Зараз цей об'єкт використовується нашою авіацією для бомбардувань забороненого "Ісламської держави" в Сирії.

Зараз цей об'єкт використовується нашою авіацією для бомбардувань забороненого Ісламської держави в Сирії

фото: morguefile.com

Губернатор Мурманської області розмістила в своєму Twitter привітання з Днем дальньої авіації ВПС РФ (відзначається 23 грудня), супроводивши його фотографією військового аеродрому. Ковтун нагадала, що "свою боєготовність далека авіація підтвердила і в ході повітряної операції в Сирії ".

Однак, через деякий час запис з фотографією аеродрому і базуються на ньому літаків була видалена. Тим неї менше, твіт досі є в кеші " Яндекса ". Крім того, скрін видалених повідомлень опубліковано на порталі Ura.ru.

як розповів FlashNord військове джерело, Ковтун виклала фотографію, яка "не могла призначатися для публічного простору, вона несанкціоновано". За словами джерела в ФСБ Росії , Зйомка на цьому аеродромі "строго регламентована: знімати можна виключно з певних ракурсів".

При цьому керівник прес-служби уряду Мурманської області Дмитро Іщенко заявив FlashNord, що знімок був зроблений з дозволу відповідних спецслужб. Його зникнення з Twitter він пов'язав з технічними проблемами.

Нагадаємо, що це не перша витік інформації про військовий потенціал Росії. Раніше російські федеральні канали випадково продемонстрували в своєму ефірі секретний документ з описом бойової системи "Статус-6" , Що створює "зони великого радіоактивного забруднення".

Після цього фотографам і операторам, які працюють в кремлівському пулі, заборонили знімати учасників військових нарад у президента, за винятком самого Володимира Путіна . При цьому західні ЗМІ звинуватили Кремль у навмисному "зливі" інформації .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: