Служба таксі аеропорту Барселони

  1. Де зловити таксі в аеропорту Барселони
  2. Вартість проїзду в таксі з аеропорту Барселони
  3. Додаткова плата за послуги таксі
  4. Максимальне число пасажирів в таксі
  5. Послуга трансферу на мікроавтобусі
  6. Подача скарг на послуги таксі
  7. Проїзд в таксі осіб з обмеженими можливостями
  8. Як заявити про речі, залишених в таксі
  9. Надійні послуги з прийому і трансферу багажу

В аеропорту Барселони завжди багато автомобілів таксі. Для того, щоб сісти в таксі необхідно встати в чергу і чекати, поки вас не направлять до конкретної машини. "Голосувати" на стоянці таксі аеропорту Барселони можна. Стоянки таксі знаходяться як навпроти Терміналу 1 (Т1), так і Терміналу 2 (Т2) аеропорту Барселони.

Для таксі в аеропорту Барселони встановлена ​​мінімальна вартість проїзду. Звичайні таксі аеропорту Барселони чорного кольору з жовтими боками.

На цій сторінці ви дізнаєтеся де зловити таксі з аеропорту Барселони, яка вартість проїзду, яка додаткова плата може стягуватися, що таке дуже великі таксі, чи є у інвалідів можливість користуватися послугами таксі, як скористатися таксі для поїздки на далеку відстань, як подати скаргу.

Де зловити таксі в аеропорту Барселони

Все стоянки таксі розташовані зовні терміналів Т1 і Т2 (T2A, T2B і T2C) аеропорту Барселони. Стоянку таксі дуже просто знайти. Орієнтуйтеся на покажчики на виході з будівлі терміналу.

Ви заощадите час якщо будете йти до стоянки таксі за вказівниками, а не туди, де люди стоять в черзі на таксі Ви заощадите час якщо будете йти до стоянки таксі за вказівниками, а не туди, де люди стоять в черзі на таксі. Так слід зробити тому, що коли ви вийдіть з будівлі терміналу найближча стоянка стоянка може виявитися ліворуч або праворуч від вас. Відповідно, можете не помітити цю стоянку так як на ній може не бути черги. Таким чином, ви можете простояти в черзі на досить віддаленій стоянці таксі досить довго.

В аеропорту ловити таксі заборонено. Для того щоб сісти в таксі вам необхідно пройти до спеціальної огородженої зоні поруч зі стоянкою таксі. Там буде чергувати співробітник в світловідбиваючої куртці. Вони допоможуть вам сісти в таксі призначене для вас.

Вартість проїзду в таксі з аеропорту Барселони

Пам'ятайте, що мінімальна вартість проїзду в таксі з аеропорту становить € 20,00. Дана сума оплачується поза залежність від відстані.

Доплата за посадку в аеропорту становить € 3,10, після цього кожен кілометр коштує € 1,17 / км (з 08:00 - 20:00) і € 1,40 / км (20:00 - 08:00). Дані тарифи діють за умови, що пункт призначення знаходиться в межах міста.

Будьте готові заплатити € 30,00 за поїздку до центру міста з T2 і € 35,00 за поїздку з T1.

Якщо вам треба виїхати за адміністративну межу Барселони, то вартість проїзду за кілометр збільшиться. Найкраще дізнатися у водія, скільки приблизно буде коштувати така поїздка. Ви також оплачуєте всі збори, пов'язані з проїздом по платних дорогах, проте між аеропортом Барселони і центром міста платних ділянок немає.

Слід пам'ятати, що можливо вам доведеться доплатити, якщо поїздка відбувається вночі або в святковий день. Подробиці див. Нижче.

Якщо ви зупинилися в готелі поблизу аеропорту, вам немає необхідності брати таксі, яке обійдеться вам в € 20,00, в той час як сама поїздка займе всього п'ять хвилин Якщо ви зупинилися в готелі поблизу аеропорту, вам немає необхідності брати таксі, яке обійдеться вам в € 20,00, в той час як сама поїздка займе всього п'ять хвилин. При бронюванні готелю уточніть, чи надає вона шаттл з аеропорту Барселони. У більшості готелів, розташованих поблизу аеропорту, надання шаттла є обов'язковою послугою.

Додаткова плата за послуги таксі

До зазначеної вище вартості проїзду в таксі можуть бути додані додаткові збори.

Існують різні додаткові збори, радимо прочитати нашу статтю про вартості проїзду та додаткові збори в таксі Барселони.

При посадці в таксі зверніть увагу на стікер на якому наведено перелік додатково стягуються в даному таксі доплат. Стікер приклеєний до скла задніх пасажирських дверей.

Максимальне число пасажирів в таксі

Більшість офіційних таксі в Барселоні мають ліцензію на перевезення максимум 4 пасажирів. Це стосується і більшості мікроавтобусів таксі. Згідно Institut Metropolita del Taxi приблизно 10% мікроавтобусів таксі мають ліцензію на перевезення 6 пасажирів. Якщо вам потрібен саме мікроавтобус, то скажіть співробітникові на стоянці таксі в аеропорту, щоб він знайшов вам мікроавтобус. Можливо, вам доведеться трохи почекати, тому що таких машин не так багато.

Якщо вам потрібно таксі в центрі міста на 6 осіб, то рекомендується зателефонувати в офіційну службу таксі і спеціально попросити мікроавтобус. Спробувати на удачу зупинити мікроавтобус в центрі міста в надії, що у нього є ліцензія на перевезення 6 пасажирів, які не дуже вдала затія, бо такі машини зустрічаються рідко.

Також майте на увазі, що за проїзд в мікроавтобусах таксі стягується доплата сумою в € 3,10 за кожну наступну пасажира понад 4 чоловік.

Послуга трансферу на мікроавтобусі

Якщо ви хочете забронювати трансфер з аеропорту через інтернет завчасно перед поїздкою, то перейдіть за наступним посиланням, щоб дізнатися, як забронювати трансфер на мікроавтобусі для себе і своїх супутників. Майте на увазі, що трансфер на мікроавтобусі здійснює приватна компанія, яка не має відношення до офіційної службі таксі Барселони.

Трансфер на мікроавтобусі в аеропорт Барселони і з аеропорту

Подача скарг на послуги таксі

Якщо ви хочете надалі поскаржитися на роботу водія таксі, обов'язково візьміть у нього чек (скажіть "un tiquet, por favor (ун тікет, пор фавор)") в кінці поїздки. Водій таксі зобов'язаний видавати чек на вимогу пасажира. Чек містить всю необхідну інформацію, яка буде потрібно, коли ви будете подавати скаргу. Щоб дізнатися, як подати офіційну скаргу на роботу таксі в Барселоні, зайдіть в розділ часто задавані питання .

Проїзд в таксі осіб з обмеженими можливостями

Звичайні таксі міста Барселони не адаптовані для інвалідів-візочників. Якщо вам необхідно таксі, спеціально пристосоване для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, вам слід звернутися в компанію Taxi Amic (Таксі Амик). Детальна інформація про цю компанію приведена в статті Відпустка в Барселоні для інваліда .

Як заявити про речі, залишених в таксі

Якщо ви думаєте, що ви щось загубили або забули в машині таксі, зателефонуйте за спеціальною "гарячої лінії". Детальний опис порядку дій в такій ситуації приведено в одному з розділів Часто задаються опитувань про речі, забутих в таксі Барселони .

Таксі з аеропорту Барселони - це швидкий і зручний спосіб дістатися до міста. Перед тим як зробити вибір на користь таксі добре подумайте про те, скільки це буде вам коштувати, включаючи додаткові доплати і мінімальну плату за поїздку.

Якщо у вас все ще залишилися питання про таксі в аеропорту Барселони, ми рекомендуємо вам звернути увагу на спеціальний розділ поширених запитань про таксі в Барселоні . У ньому можуть бути відповіді на ваші питання.

Надійні послуги з прийому і трансферу багажу

У Барселоні пропонуються надійні послуги зі зберігання і трансферу багажу в місто і з міста. Ця зручна послуга дозволяє вам здати багаж і надійно відправити його в пункт призначення, наприклад в готель чи круїзний порт. Ми написали статтю, в якій ця послуга пояснюється докладніше.

Надійні послуги з приймання, зберігання і трансферу багажу

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: