Агата Муценіеце і Павло Прилучний святкують 6 років в шлюбі

У свом Інстаграм Агата Муценіеце поділилася своїми емоціями і розповіла про те, що сьогодні пара святкує 6 років офіційної спільного життя. У свом   Інстаграм   Агата Муценіеце поділилася своїми емоціями і розповіла про те, що сьогодні пара святкує 6 років офіційної спільного життя

фото Facebook

В цьому році Агата і Павло були удостоєні нагородою «Пара року» і здається, несуть це звання дуже гідно.

Колись давно, після місяця спільного життя, ми вирішили одружитися, з текстом: «Ну якщо що, розлучимося». - написала на своїй сторінці в Facebook

Познайомилися вони на зйомках телесеріалу «Закрита школа». Одружилися таємно в серпні 2011 року в одному з московських РАГСів, як повідомляє Вікіпедія.

Одружилися таємно в серпні 2011 року в одному з московських РАГСів, як повідомляє Вікіпедія

Фото Instagram. Син Тимофій (рід. 11 січня 201 г), дочка Мія (рід. 3 березня 2016 р)

За 6 років спільного життя молода пара встигла побудувати шикарний заміський будинок, народити двох чудових дітей, Павло отримав неймовірну популярність після серіалу «Мажор» і регулярно знімається як в кіно так і в театрі, де разом з ним виступає і його кохана дружина Агата.

Павло повідомив, що днями вже був перший день зйомок у серіалі «Мажор 3».

Павло повідомив, що днями вже був перший день зйомок у серіалі «Мажор 3»

Фото Facebook. Будинок Муціеніце і Прилучний

До речі, дружина будучи в декреті не втрачала час даремно і завела свій свій особистий відео-блог на каналі Youtube, де розповідає про своє життя, знімає будинку всю сім'ю, не вимикає камеру коли на зйомках або просто гуляє з дітьми і чоловіком. На канал підписані вже більше 200 тис чоловік.

фото Instagram

У своєму Facebook Павло дуже романтично привітав улюблену дружину словами любові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: