Боротьба з піратством: США очікує від України конкретних кроків

  1. Орфографічна помилка в тексті:

9 березня 2018, 10:42 Переглядів: 9 березня 2018, 10:42 Переглядів:   Фото: pixabay

Фото: pixabay.

В Офісі торгового представника США чекають прийняття конкретних кроків, щоб виключити Україну зі списку країн з високим рівнем інтернет-піратства , Повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Титарчук за підсумками зустрічей у Вашингтоні, передає " Укрінформ ".

У Вашингтоні насамперед акцентують увагу на трьох ключових питаннях.

"Це, перш за все, боротьба з піратством, колективне управління та легалізація програмного забезпечення Microsoft на рівні державної влади", - сказалТітарчук.

Крім того, в офісі спостерігають позитивні зрушення України у сфері інтелектуальної права.

"Те, що я побачив, в принципі, американська сторона позитивно оцінює наші зрушення як на законодавчому рівні, як реальну боротьбу з інтернет-піратством, так і з дуже великим комплексом контрафактів", - повідомив він.

За його словами, головним питанням в даний час є прийняття у другому читанні законопроекту про колективне управління правами інтелектуальної власності.

"Наш дедлайн в цьому питанні - до 26 квітня. Якщо ми не приймемо, то можемо втратити ряд преференцій. Це стосується експорту українських товарів в США", - пояснив він.

Після прийняття законопроекту Україна отримає шанс перейти в watch list - першу групу списку Special 301 Report , Який визначає список країн із значним рівнем інтернет-піратства і недостатнім захистом прав інтелектуальної власності .Щоб України повністю виключили з цієї доповіді, потрібно легалізувати програмне забезпечення в державних органах влади, де 37% продовжує бути піратським.

"Для цього потрібне фінансування. Ми почали переговори з Microsoft, щоб отримати певні преференції (на придбання програмного софта - ред.), Оскільки ми не комерційні структури, а державні органи, щоб за 3-5 років повністю пройти цей процес", - сказав заступник міністра.

Україна потрапила в доповідь "Special 301 Report" в 2011 році і в даний час знаходиться в другій групі, тобто priority list.

Нагадаємо, в Україні створено Рада з питань інтелектуальної власності , Який буде здійснювати координацію процесів щодо функціонування та розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в країні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В офісі торгового представника США очікують конкретних кроків по боротьбі з піратством". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: