Путівник по поштових клієнтів

 1. функціональність
 2. Сортування пошти
 3. Безпека
 4. висновок
 5. освоєння
 6. швидкість
 7. редактор повідомлень
 8. функціональність
 9. Сортування пошти
 10. Безпека
 11. висновок
 12. освоєння
 13. швидкість
 14. редактор повідомлень
 15. функціональність
 16. Сортування пошти
 17. Безпека
 18. висновок
 19. освоєння
 20. швидкість
 21. редактор повідомлень
 22. функціональність
 23. Сортування пошти
 24. Безпека
 25. Висновок
 26. освоєння
 27. ШВИДКІСТЬ
 28. редактор Повідомлень
 29. функціональність
 30. Сортування пошти
 31. Безпека
 32. Висновок
 33. освоєння
 34. ШВИДКІСТЬ
 35. редактор Повідомлень
 36. функціональність
 37. Сортування пошти
 38. Безпека
 39. Висновок
 40. освоєння
 41. ШВИДКІСТЬ
 42. редактор Повідомлень
 43. функціональність
 44. Сортування пошти
 45. Безпека
 46. Висновок

В налаштуваннях сортувальника листів можна створювати потужні фільтри, що дозволяють не тільки розподіляти вхідну пошту по потрібних папках, але і економити вхідний трафік, завантажуючи тільки ті повідомлення, які задовольняють певним умовам. По кожному фільтру ведеться статистика роботи, що дозволяє бачити його ефективність. Підключивши зовнішні модулі, ви можете добитися ефективного знищення спаму.

The Bat! не використовує движок Trident для обробки HTML-коду. Це робить кажана практично невразливою для вірусів. Зрозуміло, якщо ви будете запускати незнайомі прикріплені до повідомлень файли, наприклад, nudegirl.jpg ____ exe, то можуть виникнути проблеми. Однак навіть в цьому випадку поштовий клієнт покаже попередження про небезпеку. Додатково до всього, The Bat! має можливість автоматичної перевірки вкладень за допомогою популярних антивірусів.

The Bat! має власну адресну книгу, не пов'язану з Windows Address Book, що захищає користувачів кажана від додаткового джерела проблем з безпекою.

Ви можете ставити паролі на окремі поштові скриньки, що підвищує вашу особисту безпеку. Наприклад, можна поставити пароль на скриньку Work, в якому ви ведете листування з коханкою, залишивши інші ящики доступними для сімейного перегляду.

The Bat! складний в освоєнні, але має безліч корисних інструментів. На одній шальці терезів лежить вкрай неякісна реалізація роботи з HTML-кодом, а на іншій - колосальна безпека. Що переважить?

Розробник: Mozilla Corporation
Ліцензія: MPL / GPL
Інтеграція: немає Розробник:  Mozilla Corporation  Ліцензія: MPL / GPL  Інтеграція: немає

Інтерфейс Mozilla Thunderbird, а також структура меню і налаштувань багато в чому повторює браузер Mozilla Firefox. Mozilla Thunderbird - єдиний поштовий клієнт, в якому ви можете відображати всі облікові записи як в одній групі папок, так і в окремих групах. Простота і інтуїтивність налаштувань затьмарюється одним фактом - процедура введення пароля облікового запису зроблена за принципом браузера. При першому зверненні до сервера вам запропонують ввести пароль, який можна відразу запам'ятати. Надалі до налаштувань паролів можна буде достукатися тільки з розділу приватності. Подібний механізм не застосовується в поштових клієнтах і може викликати труднощі у новачків.

Можливість зміни тим оформлення, помножена на їх величезний вибір, не дозволить нудьгувати любителям зміни зовнішнього вигляду програм.

Час завантаження Mozilla Thunderbird приблизно таке ж, як і у "браузерного" родича. Побудований на технології XUL інтерфейс, не відрізняється високою швидкістю промальовування вікон, що помітно при роботі в Linux. Крім того, буревісник погано справляється з великими потоками повідомлень на повільних dial-up каналах. Іноді при відправці великих листів на повільному каналі поштовий клієнт раптово видає помилку, яка пов'язана з тим, що якщо час відправки повідомлення перевищує 600 секунд, то програма вважає, що зв'язок порушена і видає відповідне повідомлення. Такі самі проблеми можуть виникати і під час прийому повідомлень. Заради справедливості, варто зауважити, що це виправляється в налаштуваннях.

У текстовому режимі цитування відбувається за допомогою символу ">", а при використанні HTML-форматування цитування здійснюється за допомогою тега

. Ви можете довільно налаштовувати кольори п'яти рівнів цитування (шрифт і фон). Перемикання між текстовим і HTML режимом здійснюється за допомогою утримання кнопки Shift під час натискання кнопки створення повідомлення, що дуже зручно.

Вбудований HTML-редактор буревісника не знає собі рівних серед конкурентів, використовуючи елементи повноцінного редактора Mozilla Composer. Листи в форматі HTML виявляються лише на кілька відсотків більше за розміром, ніж їх текстові аналоги.

Mozilla Thunderbird має бібліотеку смайликів, але не ускладнює повідомлення графікою. Замість цього, в листи додаються спеціальні HTML-теги, які інтерпретуються поштовими клієнтами як смайлики. Mozilla Thunderbird має бібліотеку смайликів, але не ускладнює повідомлення графікою

функціональність

Як і у випадку з Mozilla Firefox - багато з того, що вам не вистачає в можливостях Mozilla Thunderbird, реалізовано за допомогою розширень. Однак можливості "голого" буревісника також виглядають гідно на тлі самих іменитих конкурентів.

Ви можете заводити облікові записи не тільки для електронної пошти, але і для груп новин, а також для RSS. Ви набираєте повідомлення, регулярно автоматично зберігаються в папку Чернетки, так що якщо в квартирі вимкнуть світло, ваша нервова система практично не постраждає. Віртуальні папки можуть працювати з фільтрами, що зачіпають відразу кілька облікових записів. Цікава також можливість автоматичного видалення вкладень прямо на сервері.

Mozilla Thunderbird без розширень не має деяких функцій, необхідних апріорі при роботі через комутоване повідомлення. Наприклад, кнопка "Відправити пізніше" з'являється тільки після встановлення відповідного розширення. Буревісник не вміє сам телефонувати до провайдера.

Сортування пошти

Mozilla Thunderbird має повноцінну підтримку віртуальних папок. Ви можете призначати стандартні фільтри, дія яких ґрунтується на декількох облікових записах. Навчальна система блокування спаму відгороджує вас від неприємних повідомлень. Крім того, буревісник володіє інструментами для спільної роботи з зовнішніми програмами боротьби зі спамом.

Попереднє завантаження заголовків виконано в загальному вікні програми. Багатий вибір попередньо встановлених фільтрів дозволяє гнучко варіювати вибірковий показ повідомлень.

Безпека

Використання движка Gecko захищає вас від більшості проблем, пов'язаних з використанням технології HTML в повідомленнях. Крім того, Mozilla Thunderbird має інструменти сполучення з популярними антивірусами для перевірки вкладень.

В Mozilla Thunderbird включені інструменти боротьби з шахрайськими прийомами в електронній пошті (наприклад, підробка заголовків). Підозрілі листи автоматично виявляються і позначаються страшним тавром ( "scam" дуже співзвучно зі словом "spam"), яке ви можете при необхідності зняти, довівши порядність адресата.

висновок

Mozilla Thunderbird не оптимiзований для роботи через модемне з'єднання. Однак при використанні широкосмугового підключення ви можете в повній мірі відчути всю міць гордо майорить буревісника. Висока безпека і відмінна робота з HTML - візитні картки Mozilla Thunderbird.

До змісту KMail 1.8.2 До змісту  KMail 1

Розробник: kde.org
Ліцензія: GPL
Інтеграція: в складі KDE Розробник:  kde

освоєння

Поштовий клієнт, що входить до складу KDE, освоюється за кілька хвилин, якщо ви маєте досвід роботи в цій робочій середовищі. В іншому випадку, основні проблеми виникнуть не з самим поштовим клієнтом, а з незвичним для користувача Windows інтерфейсом KDE.

Меню і налаштування програми виконані в традиційному стилі KDE, їх освоєння не викликає складнощів.

Широкі можливості імпорту дозволяють переносити поштові бази з безлічі клієнтів (Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Opera M2, Evolution і інші).

швидкість

Будучи частиною великої робочої середовища, KMail не сильно напружує систему. Поштовий клієнт дуже швидко завантажується, помірно витрачає оперативну пам'ять. Якщо ваш комп'ютер не гальмує з вини високих системних вимог KDE, то KMail не стане каменем спотикання. Бібліотека QT, що відповідає за обробку всіх графічних елементів, справляється зі своїм завданням відмінно - віконця і меню з'являються без затримок.

редактор повідомлень

Створення повідомлень відбувається в стандартному вікні редактора, що не має якихось яскравих відмінностей від конкурентів.

Зручно реалізована панель орфографії, за допомогою якої ви можете на ходу перемикати мову. Якщо під час створення повідомлення в форматі HTML, ви заплуталися в шрифтах, то за допомогою однієї кнопки на панелі інструментів ви можете повернути все значення за замовчуванням.

Серйозний недолік редактора полягає в тому, що перевірка орфографії не працює в режимі HTML. Серйозний недолік редактора полягає в тому, що перевірка орфографії не працює в режимі HTML

функціональність

Коли мова заходить про можливості KMail, то варто сказати, що, не володіючи чимось надприродним, поштовий клієнт має безліч приємних дрібниць.

KMail може відображати смайлики в вигляді графіки, в тому числі створені за допомогою спеціальних тегів. Подібна функція є також в Mozilla Thunderbird і SeaMonkey Mail. Однак на відміну від продуктів Mozilla, ви не можете складати повідомлення, використовуючи готову бібліотеку зображень.

Якщо виділити частину тексту повідомлення, то при відповіді буде процитовано не весь оригінал, а лише його виділена частина.

Тісна інтеграція з планувальником завдань Kontacts дозволяє поштовому клієнтові впевненіше себе почувати на корпоративному ринку.

Метафора віртуальних папок реалізована за допомогою папок пошуку. Результати пошуку можна зберігати в групі папок "Пошуки".

Підтримка управління за допомогою гарячих клавіш доведена до досконалості. Ви можете за власним бажанням призначати гарячі клавіші на багато подій, в тому числі на перехід в довільні папки з листами.

Сортування пошти

KMail має двома групами фільтрів. Перша група обробляє пошту на сервері, а друга господарює на локальному носії. Можливість потужної фільтрації пошти до безпосереднього завантаження повідомлень дозволяє більш економно витрачати трафік.

Крім того, KMail в боротьбі зі спамом успішно використовує маркетингові переваги Linux. Дистрибутиви Linux - це великі комплекси (Windows продається без додаткового ПЗ), що включають в себе найрізноманітніше програмне забезпечення. KMail виявляє в дистрибутиві спеціальні програми для боротьби зі спамом (наприклад, SpamAssasin) і вказує їм, що робити з небажаними повідомленнями. Поділ завдань між вузькоспеціалізованими програмами прийнято називати "UNIX-way". В даному випадку, використання програмним забезпеченням дає змогу більш ефективно вирішувати конкретну задачу.

Безпека

"UNIX-way" продовжує тріумфальний хід. KMail виявляє антивірусне ПЗ в дистрибутиві, за допомогою якого перевіряє на віруси всю вхідну кореспонденцію. Гумор в тому, що і без антивіруса заразити систему Linux практично неможливо, так як віруси, що криються у вкладених файлах, можуть працювати тільки в Windows. У будь-якому випадку, додатковий захист нікому не зашкодить, тим більше її можна відключити.

Використання движка KHTML підкреслює, що повна підтримка HTML не завжди говорить про уразливість.

висновок

KMail є одним з найпопулярніших поштових клієнтів в Linux, завдяки простоті освоєння, лаконічності і високій швидкості роботи. KDE 4.0 буде працювати не тільки у вузькому колі UNIX-систем, але і в домінуючою на ринку ОС Windows. В цьому випадку KMail зустрінеться на одному ринковому полі з багатьма конкурентами, і тоді користувач зробить свій остаточний вибір.

До змісту Becky! 2.24.02 До змісту  Becky

Розробник: RimArts, Inc.
Ліцензія: RimArts, Inc.
Інтеграція: немає Розробник:  RimArts, Inc

освоєння

Becky! є яскравим прикладом японського мінімалізму в світі програмного забезпечення. Перше знайомство з поштовим клієнтом змушує провести паралель з автомобілем Toyota Corolla - зразком японської скромності.

Новачкові буде важкувато освоїти непомітний інтерфейс програми з жіночим ім'ям Беккі. Тут немає чарівництва Wizard-ів, барвистих стартових сторінок і інших помічників в освоєнні. Однак проста, лаконічна система меню виявляється найчастіше ефективніше, дозволяючи без особливих зусиль щодо швидко увійти в курс справи.

швидкість

Becky! - дивно швидкий поштовий клієнт. Малий час першого завантаження, моментальне відкриття вікон, впевнена робота на вузьких каналах, дуже скромні системні вимоги - всі ці якості притаманні японської дівчині Беккі. Але чи стають висока швидкість і зовнішня скромність заручником в руках скупих можливостей?

редактор повідомлень

Складання повідомлень в форматі HTML здійснюється за допомогою підключення бібліотек Internet Explorer. Ви можете підключити зовнішній HTML редактор і використовувати навіть MS Word в якості інструменту для створення повідомлень. Якщо у ваші повідомлення впроваджуються елементи ActiveX, то поштовий клієнт видасть попередження про потенційну небезпеку.

В якості ознак цитування допустимо застосування ініціалів, повного імені користувача, а також тієї частини електронної адреси, що розташовується до символу "@". Цитування в форматі HTML здійснюється за допомогою тих же самих символів.

Першою унікальною здатністю Беккі є можливість редагування повідомлень безпосередньо у вікні перегляду (direct editing). Друга унікальна функція редактора - можливість редагування вихідного HTML-коду під час створення повідомлення. Дійсно, японської дівчини не повинно бути соромно показувати "вихідні", так як код, що генерується вбудованим редактором, дуже компактний.

Програма має деякі проблеми з кирилицею, і якщо ви створюєте нове повідомлення, то програма помилково ставить кодування 7bit, хоча насправді використовується системне кодування (в Росії це cp1251). Варто відразу згадати про те, що заголовки повідомлень в кодуванні koi8-r відображаються невірно. Ця проблема вирішується за допомогою плагіна.

функціональність

Менеджер листів в стилі The Bat! стає хорошим тоном для багатьох поштових клієнтів, серед яких і наша японська дівчина.

За допомогою поштових списків ви можете створювати невеликі розсилки.

У Becky! вельми цікаво реалізовані функції органайзера. Ви заносите будь-які відбудуться незабаром, на які можна призначити отримання / відправку повідомлення, а також відкриття чернетки для редагування.

Технологія підключення плагінів дозволяє серйозно розширити можливості Becky !. Наприклад, за допомогою плагіна S / MIME можна змусити дівчину шифрувати повідомлення.

Процес обміну повідомленнями з сервером відображається лише в межах статусного рядка, а після завершення роботи з сервером дівчина зберігає партизанський мовчання - ніяких повідомлень про прихід нової пошти. Процес обміну повідомленнями з сервером відображається лише в межах статусного рядка, а після завершення роботи з сервером дівчина зберігає партизанський мовчання - ніяких повідомлень про прихід нової пошти

Сортування пошти

Ви можете призначати стандартні фільтри, як на вхідну пошту, так і на вихідну. Підтримка віртуальних папок відсутня. Для автоматичного виявлення і знищення спаму вам доведеться встановити плагін Spam filter.

Безпека

Використання коду Internet Explorer і висока безпека - речі несумісні, однак Беккі, як може, намагається нас захистити від негараздів. Ви можете заборонити повний показ входять HTML-повідомлень, замість яких буде відображатися лише їх текстова інформація. При зверненні до вкладеного в лист файлу, Becky! виводить повідомлення про потенційну небезпеку.

висновок

Японський поштовий клієнт показує скромні, бляклі можливості, прикрашені жменею унікальних функцій. Але якщо ви - володар застарілої машини, то висока швидкість роботи Becky! користуватиметься попитом в повній мірі.

До змісту PocoMail 4.0 До змісту  PocoMail 4

Розробник: Poco Systems Inc.
Ліцензія: Poco Systems Inc.
Інтеграція: немає Розробник:  Poco Systems Inc

освоєння

PocoMail - ще один представник "старої школи" поштових клієнтів, визнаний у 2000 році кращим продуктом в своїй категорії.

Освоєння поштового клієнта починається з потужного Wizard-а, що дозволяє по кроках ввести початкові налаштування. Імпорт поштової бази з Mozilla Thunderbird не працює (пишеться, що операція виконана, але листи не переносяться), але користувачі Outlook Express зможуть працювати зі своєю колишньою базою.

Налаштування панелі інструментів дуже нагадує Outlook Express. Крім цього, ви можете змінювати розкладку вікон і колірної малюнок. Любителі несподіванок можуть вибрати "випадкову" кольорову схему.

Структура меню має багато спільного з вбудованим в Windows поштовим клієнтом, але вікно налаштувань програми підозріло нагадує The Bat !. Втім, подібна структура налаштувань - це тільки плюс, що спрощує перехід з однієї програми на іншу.

швидкість

Незважаючи на барвистий зовнішній вигляд, програма має скромними системними вимогами. Відкриття повідомлень відбувається дуже повільно, причому низька швидкість спостерігається навіть з листами в текстовому форматі.

редактор повідомлень

Відмінною рисою PocoMail є бібліотека графічних смайликів з непоганим дизайном. Зрозуміло, вираз емоцій в листах із застосуванням графіки доступно тільки в режимі HTML.

PocoMail дозволяє готувати довільні шаблони для повідомлень, в яких допустимо застосування змінних.

Підключення російського словника дозволяє здійснювати перевірку орфографії під час набору тексту, проте літературний коректор PocoMail параноїдально суворий. Дуже часто прості слова, в яких неможливо зробити помилку, виявляються підкресленими червоною рискою. Наприклад, "привіт", "пошта" тощо В середньому, кожен четвертий російське слово викликає подив у Russian General Vocabulary.

Відстань між символами при наборі тексту з використанням кирилиці менше традиційного, що не дуже зручно. Відстань між символами при наборі тексту з використанням кирилиці менше традиційного, що не дуже зручно

функціональність

Перша унікальна особливість PocoMail - це можливість автоматичного архівування поштової бази. Якщо, не дай Бог, звичайно, у вас загубиться розділ або збій в програмі викличе відмову в роботі поштової бази, то ви завжди можете відновити інформацію з резервної копії.

Вдалині рішенням можна вважаті наявність кнопки Швидкого виклику властівостей перегляду Повідомлень. Тут ви можете перемікаті HTML-движок между вбудованим (більша частина форматування втрачається, потім на внутрішню Дивитися безпечно) и Trident (гарне "мінне поле"), масштабуваті текст, відображаті заголовки Повідомлень и перемікатіся между пропорційнім и моношіріннім шрифтом для показу текстових Повідомлень. Кроме того, ви можете Відкривати ПОВІДОМЛЕННЯ в будь-якому браузері. Важливо лише, щоб ваш браузер мав статус встановленого в системі за замовчуванням.

PocoMail має інструмент створення розсилок, подібний до того, що є у японського конкурента.

Не варто втомлювати вас продовженням перерахування традиційних можливостей, просто варто згадати, що за своїм функціональним розмаху PocoMail практично не поступається легендарної Летючої Миші. Проблеми PocoMail криються в іншому.

PocoMail катастрофічно погано знайомий з справою Кирила і Мефодія. Якщо вам пишуть листи в кодуванні cp1251, то ніяких проблем не виникає, однак повідомлення в кодуванні koi8-r не читаються, так як замість знайомих слів відображається хаотичний набір букв (не плутати з традиційною плутаниною "оПБХЕР, БНОПНЯ"). Друга проблема виникає при спробі роздрукувати лист на принтері. Кирилиця в полях "ВІД КОГО" і "КОМУ" обробляється невірно, в результаті ми маємо все той же символьний хаос. Ранні версії програми не могли відображати російські імена в адресній книзі, але в "четвірці" дана проблема вирішена.

Сортування пошти

PocoMail володіє потужним учнем інструментом автоматичного виявлення спаму, який заснований на алгоритмі Bayesian (у 2002 році Mozilla 1.0 стала першою масовою програмою, що має даний алгоритм фільтрації). Родзинка полягає в тому, що коли ви вручну виконуєте будь-які дії, пов'язані з сортуванням пошти, то програма це запам'ятовує і в майбутньому може повторювати за вами вже в автоматичному режимі. Учитися алгоритму програми виходить за рамки фільтрації спаму.

Зрозуміло, в поштовому клієнті є традиційні фільтри, а також поступово стають стандартному - віртуальні папки.

Безпека

Для перегляду вкладених файлів можна використовувати вбудований безпечний інструмент.

Якщо ви по-шпигунськи набираєте повідомлення таємного агента секретної розвідки, і вам раптом терміново знадобилося відлучитися на якийсь час від комп'ютера, то просто викличте "Екран приватності", вийти з якого можна лише, набравши спеціальний пароль. Крім того, практично кожне діалогове вікно, так чи інакше пов'язане зі зміною параметрів поштового клієнта, ви можете закривати паролем.

Висновок

Пацієнт розмовляє по-російськи з величезним акцентом, але в іншому показує себе з кращого боку. Досить уміло реалізовано максимальне дистанціювання від Trident, що дозволяє говорити про відносно високий рівень безпеки PocoMail.

до змісту Evolution 2.4.0 до змісту  Evolution 2

розробник: Novell Inc.
Ліцензія: GPL
Інтеграція: в складі GNOME розробник:  Novell Inc

освоєння

Будучи поштовим клієнтом GNOME, Evolution вимагає наявності навичок роботи в цій робочій середовищі. З точки зору користувача GNOME, Evolution не представляє особливої ​​складності для вивчення, особливо якщо ви колись користувалися поштовим клієнтом Outlook. В іншому випадку, багато що може здатися незвичним. Панель інструментів практично не налаштовується, багато функцій Evolution не поширені серед популярних конкурентів і вимагають окремого вивчення.

ШВИДКІСТЬ

GNOME - досить повільна робоче середовище, і потужний поштовий клієнт, що працює в ній, не може похвалитися високою швидкістю. Evolution довго завантажується. Вікна, промальовує бібліотекою GTK2, з'являються з великими паузами. Не можна сказати, що швидкість катастрофічно мала, але в порівнянні зі своїми конкурентами, Evolution помітно програє за цим параметром.

редактор Повідомлень

Evolution грамотно обробляє цитування, вставляючи в початок кожного рядка HTML повідомлень суцільну вертикальну риску, а в текстові листи символ ">". Вертикальна риса може розриватися, що дозволяє вводити новий текст всередині цитат (подібна функція відсутня в Outlook Express).

Бібліотека графічних смайликів дозволяє візуально висловити свої емоції по ходу створення повідомлення.

Перевірка російської орфографії можлива в тому випадку, якщо у вашому дистрибутиві Linux є російські словники. Перевірка російської орфографії можлива в тому випадку, якщо у вашому дистрибутиві Linux є російські словники

функціональність

Evolution в повній мірі використовує переваги своєї тісної інтеграції з робочим середовищем GNOME. Gaim - клієнт для обміну миттєвими повідомленнями (ICQ, Jabber, MSN і т.д.) в GNOME. Evolution може зчитувати інформацію зі списку контактів Gaim і додавати в свою адресну книгу. Подібна функція дозволяє вести більш тісний листування, а при необхідності оперативно зв'язуватися з адресатами через IM-клієнт.

Реалізація віртуальних папок аналогічна KMail, коли результати пошуку ви можете зберігати в спеціальній групі папок.

Календар і планувальник дозволяють Evolution відчувати себе впевнено в корпоративному середовищі. Використовуючи додатковий компонент під назвою Exchange Connector можна працювати з Microsoft Exchange, при цьому використовуючи не тільки пошту, а й публічний календар.

Раз вже програма націлена на корпоративний ринок, то далеко не зайвою стає підтримка кишенькових ПК Palm.

Можливість підключення додаткових модулів розширення дозволяє ще більше розширити спектр завдань, що вирішуються за допомогою Evolution.

Сортування пошти

Крім стандартних фільтрів, Evolution має вбудований той, якого навчають інструмент виявлення спаму. Крім того, якщо в системі встановлено SpamAssasin, то Evolution може використовувати його для більш точного визначення "охайності" адресатів повідомлень.

Безпека

Використання движка Gecko для обробки повідомлень в форматі HTML не створює проблем для користувачів. До того ж, не варто забувати, що Evolution працює в Linux, де і без того безпеку підтримується на високому рівні.

Висновок

Розробники GNOME поки не збираються адаптувати своє середовище для роботи в Windows. Для користувачів Linux поштовий клієнт Evolution дає можливість повноцінної роботи в корпоративному секторі. Якщо закрити очі на повільну швидкість роботи і зосередитися на можливостях Evolution, в яких він перевершує багатьох відомих конкурентів в Windows, то ми бачимо відмінний продукт. Але повна ізоляція від широких мас у вигляді непрацездатності в Windows ускладнюють і без того тернисту дорогу на наші робочі столи.

до змісту Opera M2 8.50 до змісту  Opera M2 8

розробник: Opera Software ASA
Ліцензія: Opera Software ASA
Інтеграція: браузер, IRC-клієнт розробник:  Opera Software ASA  Ліцензія: Opera Software ASA  Інтеграція: браузер, IRC-клієнт

освоєння

Будучи частиною інтегрованого пакету, поштовий клієнт не викличе ніяких труднощів при наявності навичок роботи з браузером Opera. Однак освоєння програми з нуля може викликати серйозні труднощі. Вивчення величезної кількості налаштувань, з яких лише мала частина відноситься до поштового клієнта - посильну заняття для ентузіастів і справжня головоломка для рядового користувача.

ШВИДКІСТЬ

Opera M2 надзвичайно швидкий поштовий клієнт, не обтяжений вантажем HTML редактора. Високі швидкісні характеристики успадковуються від браузера. Відчути справжню швидкість можна в момент натискання кнопки "Відповісти". Редактор викликається моментально, без будь-яких затримок.

Огляд повідомлень в форматі HTML (розсилки) відбувається на величезній швидкості, що забезпечується власним движком Presto.

Якщо Opera, будучи одним з найшвидших браузерів на Землі, все ж допускає конкуренцію і факт порівняння, то поштовий клієнт М2 випереджає в швидкості конкурентів настільки, наскільки Агент з фільму "Матриця" швидше борця сумо.

редактор Повідомлень

Opera M2 має примітивним редактором повідомлень, основна мета якого "прийняти" набраний вами текст. Підтримка HTML відсутня. Opera M2 має примітивним редактором повідомлень, основна мета якого прийняти набраний вами текст

функціональність

Opera M2 був першим популярним поштовим клієнтом, де реалізація віртуальних папок була виконана на найвищому рівні. Поштовий клієнт вміє сортувати вкладення за тематикою - відео, музика та ін. Ви можете ставити додаткові мітки на повідомлення, крім традиційних. Автори останніх листів автоматично додаються в список гарячих контактів. Адресна книга, що відкривається в бічній панелі головного вікна, дозволяє швидко додавати адресати в ваші повідомлення. З будь-якого виділеного тексту в браузері можна створити нове повідомлення в поштовому клієнті.

Поштовий клієнт має невеликі недоліки, пов'язані з обробкою кирилиці. Іноді невірно визначається кодування koi8-r (оПБХЕР), в той час як з cp1251 проблем не виникає. При роботі з групами новин іноді невірно визначається кодування заголовків повідомлень.

Opera M2 успадковує від браузера низьку стабільність. Спробуйте імпортувати пошту з Mozilla Thunderbird. Opera M2 падає в 100% випадків, навіть не видаючи помилку.

Сортування пошти

Крім стандартних фільтрів і віртуальних папок, Opera M2 має учнем алгоритмом фільтрації пошти, що пропонує три ступені захисту. Ви можете вручну позначати повідомлення як спам, і в цьому випадку здатність до навчання фільтра дозволяє відсівати схожі повідомлення.

Безпека

Використання движка Presto ставить могутній заслін на шляху вірусів. Поштовий клієнт не дозволяє запускати javascript в повідомленнях. Працюючи в Opera M2, вам не треба турбуватися про зовнішні антивіруси, головне - не запускати незнайомі вкладення. Дотримуючись цього правила, можна працювати з поштовим клієнтом спокійно.

Висновок

Застосування Opera M2 доцільно в тому випадку, якщо ви користуєтеся браузером Opera. Низька стабільність і відсутність HTML-редактора не дозволяють Opera M2 на рівних боротися з багатьма конкурентами.

до змісту IncrediMail Xe до змісту  IncrediMail Xe

розробник: IncrediMail Ltd.
Ліцензія: IncrediMail
Інтеграція: немає розробник:  IncrediMail Ltd

освоєння

IncrediMail - неймовірно красивий поштовий клієнт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і максимально спрощеною структурою меню. Стартова сторінка поштового клієнта в яскравій формі оповідає про його основні переваги. Крім того, в ігровій формі вам пропонують пройти кілька захоплюючих турів освоєння програми. Важко не втриматися, щоб не пройти "курс навчання" і, зверхньо поглядаючи на монітор, вважати себе гуру в плані пізнання IncrediMail.

Варто відразу обмовитися, що заради навчання доведеться витратити чимало трафіку, так як сам курс не входить в дистрибутив, а розташовується на сайті розробника.

Розташування елементів управління, структура налаштувань IncrediMail багато в чому схожі на Outlook Express, що спрощує адаптацію до нової програми.

ШВИДКІСТЬ

Щоб вперше отримати програми триває досить довго. Інтерфейс працює дуже повільно, що легко можна пояснити - крім численних спецефектів, всі вікна, породжувані поштовим клієнтом, мають власне оформлення, немов ви встановили пакет, на зразок WindowBlinds.

При виборі функції відповіді на повідомлення, поштовий клієнт робить значну паузу, мабуть, чекаючи ваших оплесків, після чого неквапливо промальовує кілька вікон.

Не можна сказати, що Приголомшлива пошта "гальмує", адже поштовий клієнт - це не гра, тут немає таких життєво важливих параметрів, як FPS. Просто, відчуття театральної сцени постійно переслідує під час роботи з IncrediMail.

редактор Повідомлень

Всі повідомлення складаються на основі красивих бланків. У дистрибутив включено безліч заготовок, але ви можете завантажувати з мережі додаткові бланки.

Бібліотека графічних смайликів - це гігантський комікс, що не знає собі рівних серед конкурентів. Сотні емоцій ви можете висловити у вигляді смішних жовтих смайликів, сукупність настрою яких нагадує вселенську драму. Пики можуть визнаватися в любові, запрошувати на побачення, плакати від самотності, лаятися-плюватися і багато іншого.

Крім цього, ви можете додавати в повідомлення свій підпис, написану від руки. Розпишіться в редакторі, після чого графічне представлення вашого підпису буде автоматично додаватися до всіх повідомлень.

Ви не можете висловити свої думки в письмовому вигляді? Іноді таке буває, і набагато простіше сказати вголос все, що ви думаєте, чим намагатися літературно законспектувати свої думки. Тим більше, якщо ви закохані, то набагато ефективніше просто шепнути "я люблю тебе", ніж придумувати красивий текст, зміст якого зводиться до тих самих трьох слів, завдяки яким людство ще не вимерло. Так ось, IncrediMail дозволяє відправляти аудіо-пошту. Ви запускаєте "мікрофон", записуєте свою промову і відсилаєте адресату. Допускається застосування стиснення аудіо.

А тепер трохи гіркою інформації. IncrediMail не вміє цитувати (>), працюючи точно також, як Outlook. А тепер трохи гіркою інформації

функціональність

IncrediMail володіє всіма основними функціями, без яких існування на ринку було б безглуздим. Поштовий клієнт підтримує роботу з декількома поштовими скриньками, має можливість попереднього перегляду і управління повідомленнями на сервері, а також підтримку безпечного SSL-з'єднання.

Унікальність IncrediMail проявляється в наявності красивих повідомлень. Згадайте помічника в MS Office, де собачка, скріпка, чарівник і інші персонажі допомагають вивчати офісний пакет. Все це блякне перед красою різноманітних повідомлень IncrediMail. За умовчанням як повідомлення виступає офіціант з ростом приблизно 320 пікселів. З байдужим виглядом він граціозно приносить вам пошту на блюдечку. Крім того, ви можете призначати в якості повідомника веселого цуценя, телевізор, по якому показують прихід пошти, і багато іншого.

Поштовий клієнт не дуже добре справляється з кирилицею, так як повідомлення в кодуванні koi8-r досить часто виглядають в стилі "оПБХЕР". Поштовий клієнт не дуже добре справляється з кирилицею, так як повідомлення в кодуванні koi8-r досить часто виглядають в стилі оПБХЕР

Сортування пошти

IncrediMail володіє потужним інструментом блокування спаму, автоматично визначаючи рекламні повідомлення. Система фільтрації пошти нагадує Outlook Express, тут немає нічого нового.

Безпека

Ні про яку безпеку не може йти мови, так як робота з HTML в поштовому клієнті цілком заснована на Trident. Крім того, постійне звернення до сервера за додатковою анімацією і ефектами ще більше знижує безпеку. Не можна бути впевненим в тому, що під час миготіння лампочки на модемі, ви не завантажуєте який-небудь вірус.

Висновок

IncrediMail - фантастично гарна програма. Поставте її своїй дитині, і він швидко долучиться до світу електронної пошти. Але є дві умови: системи повинна мати потужний захист від вірусів, а вашій дитині спочатку потрібно вивчити англійську мову.

до змісту Зведена таблиця

Порівняльна таблиця параметрів поштових клієнтів.

* - реалізується за допомогою розширень
Список ресурсів, звідки можна завантажити розширення для поштових клієнтів:

** - необхідно додатково завантажити російський словник
*** - потрібне підключення зовнішніх утиліт

до змісту

Що переважить?
Але чи стають висока швидкість і зовнішня скромність заручником в руках скупих можливостей?
Ви не можете висловити свої думки в письмовому вигляді?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: