3 причини не встановлювати iOS 11 зараз

  1. 1. Баги
  2. 2. Автономність
  3. 3. Зависання і низька продуктивність
  4. Чому в майбутньому iOS 11 треба буде встановити

І чому оновитися все-таки варто. Але потім.

Перевага iPhone і iPad над конкурентами - регулярні оновлення операційної системи. Завдяки старанням інженерів Apple, користуватися останніми версіями прошивки можуть навіть власники пристроїв, які вийшли кілька років тому. до релізу iOS 11 питання про доцільність встановлення апдейтів на старе «залізо» майже не виникало - у Apple виходило оптимізувати роботу системи на будь-яких пристроях і швидко усувати косяки.

Однак з iOS 11 все інакше - на неї вже кілька тижнів скаржаться навіть власники нових моделей iPhone і iPad. Сьогодні розповімо, чому не варто встановлювати останнє оновлення на iPhone 5s, iPad Air і інші старі гаджети, а також про те, чому це потрібно зробити в майбутньому.

1. Баги

Останні релізи iOS супроводжували невдачі. iOS 9 «зависала» на екрані поновлення і робила «цеглинами» iPad, а iOS 10 не хотіла працювати з навушниками EarPods і підключаться до бездротових мереж. Радувало одне - баги оперативно виправляли.

В iOS 11 проблем ще більше. частина користувачів зіткнулася з помилкою активації, у інших почали функціонувати належним чином жести 3D Touch, а ще у хтось з'явилися кумедні глюки з кнопкою відкриття додатків в App Store. Інші проблеми включають в себе лаги анімацій при запуску програм і перемиканні між ними. Вирішити всі несправності розробникам Apple поки не вдалося.

Вирішити всі несправності розробникам Apple поки не вдалося

2. Автономність

Apple лають за малі по ємності батареї iPhone і iPad, але автономність пристроїв завжди була прийнятною через оптимізацію програмного забезпечення. З виходом iOS 11 щось змінилося - користувачі почали масово скаржитися на швидку розрядку. Примітно, скарги надходять від власників і старих, і нових пристроїв.

Компанія випустила вже три оновлення, в яких усунула чимало багів, проте на одному заряді смартфони та планшети і раніше працюють відчутно менше, ніж на iOS 10. Розробники вже тестують iOS 11.1 - сподіваємося, ця прошивка буде менш ненажерливої.

1 - сподіваємося, ця прошивка буде менш ненажерливої

3. Зависання і низька продуктивність

В iOS 11 Apple змінила деякі елементи призначеного для користувача інтерфейсу, додала нові анімації, смайлики, переробила «Пункт управління» і перемалював іконку App Store. Ймовірно, через це система стала споживати більше ресурсів і моторошно гальмувати. Інше пояснення поки придумати не вдалося. Синтетичні тести показують перевагу збірки над iOS 10, проте в реальному житті з останньої все-таки зручніше працювати.

Як і у випадку з низькою автономністю, проблеми з продуктивністю помітили і власники 4-річних iPhone 5s, і люди, що купили iPhone 8 восени цього року. І знову вся надія на інженерів Apple.

І знову вся надія на інженерів Apple

Чому в майбутньому iOS 11 треба буде встановити

Незважаючи на всі баги, iOS 11 слід встановити на сумісні пристрої. Apple зробила прошивку безпечніше, призначений для користувача інтерфейс став приємніше, а взаємодія з пристроєм - простіше. Один приклад: включити передачу мобільних даних тепер можна в «Пункті управління». Для мене тільки це є вагомою причиною для переходу на останню версію.

Проте оновлюватися зараз рано - потрібно дочекатися фінального складання iOS 11.1. Бета-тестери кажуть , Що система стала швидше, а баги і глюки зникли. Apple залишилося тільки поліпшити автономність - тоді його встановлення не буде лотереєю, а власники старих iPhone і iPad перестануть звинувачувати Apple в умисному уповільненні їх пристроїв.

Що ще дивляться:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті 3 причини не встановлювати iOS 11 зараз

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: