12 самих нестандартних рекламних кампаній і акцій по розкрутці сайтів з усього Світу

Відійшовши від питання «   Кількість реклами на твоєму блозі   », В якому недавно ми з вами розбиралися, поговоримо про якість і варіантах реклами блогу Відійшовши від питання « Кількість реклами на твоєму блозі », В якому недавно ми з вами розбиралися, поговоримо про якість і варіантах реклами блогу.

Для кожного з нас, що займаються сайтобудування або веб-видавничим бізнесом, реклама сайту є проблемою номер один, адже тільки вона залишається єдиним способом збільшення трафіку після того, як всі заходи з розкручування і просування були зроблені нами. А це відбувається тоді, коли, зайнявши лідируючі місця в ведучих, просто не можна зібрати більше народу, тому що в обраних нами пошукових групах ми і так вже зібрали всі хіти і хости.

Що робити? Налаштувати просування сайту за новими пошуковим позиціях або спробувати прорекламувати його? Ми з моїм другом Єфремом пропонуємо вашій увазі інший, зібравши для вас найяскравіші і незвичайні акції по рекламі Інтернет-сайтів, які, як ми сподіваємося, зможуть допомогти вам у відповіді на одвічне питання «як рекламувати сайт?».

Але давайте домовимося відразу, список, який ми пропонуємо вашій увазі, збудований не по ефективності тієї чи іншої рекламної компанії або акції, і не по реакції на неї користувачів світової мережі. Тому не шукайте в ньому краще або гірше, а просто отримаєте задоволення від креативних рішень тих, хто зрозумів, як прилягти трафік, витративши на це мінімальну кількість коштів. Ну і, звичайно ж, посміхніться, адже зараз на дворі літо ... 😉

1. У Канаді, в провінції Квебек, група місцевих ентузіастів влаштувала рекламу сайту з залученням кращих майстрів графіті. Саме останні прикрасили стіни біля шкіл, кафе швидкого харчування, кінотеатрів, нічних клубів і зупинок написами, що складалися з адреси сайту і призову «Дізнайся, як підірвати цей світ!». В результаті відвідуваність рекламованого сайту (присвяченого, до речі, молодіжної поп-культурі) зросла майже в 40 разів. Самих же організаторів акції суд зобов'язав виплатити штраф у розмірі 15.000 канадських доларів. Хто ризикне повторити?

У нас теж знайшлися ентузіасти, нехай і без адрес, але вже дуже креативно вийшло:

2. Цікаву рекламну акцію провели на Україні. Там просування сайту доручили представницям жіночої ультра-організації «Фіміна», відомих тим, що на всі свої акції панянки є одягненими тільки в трусики, туфлі або чоботи і українські віночки. На цей раз, що вийшли на одну з площ в центрі Києва, вони були одягнені точно так само, якщо не брати до уваги букв «WWW», «UA» та адреси сайту, якими були розписані їх тіла.

За підрахунками фахівців, популярність новинного сайту, який рекламували відв'язні дівчата з «Фіміни», зросла більш ніж в 20 разів.

3. Не менш нестандартно прорекламували фотобанк в Нью-Йорку. Там на вікнах в метро розмістили постер, який зображає екран комп'ютерного монітора. Запаленою фарбами виявилися лише краю постера, що зображували розгорнуті браузер з URL сайту в адресному рядку, весь внутрішній простір залишалося прозорим, завдяки чому будь-яка людина дивився у вікно, немов в екран монітора. За 35 днів подібної реклами число постійних передплатників сайту зросла на 1800%.

4. У Китаї власники дошки з безкоштовними оголошеннями влаштували таку рекламну акцію: протягом місяця кожну годину на їхньому сайті в довільно-заданої частини екрану рівно на 1.5 секунди з'являлася кнопка, при натисканні на яку кожен, хто опинявся в десятці перших, отримував обід з доставкою додому. На 8-а доба акція була зупинена офіційним рішенням влади, через те, що на якомусь етапі одночасно участь в ній взяло понад 12.000.000 школярів. Ось так, одна китайська багатоповерхівка хотіла їсти ... 😉

5. Продовжуючи розповідь про те, як рекламувати сайт, ми не можемо не згадати про рекламну ідеї від німецьких вебмастерів. Відразу в декількох містах Німеччини вони залишили на вулицях валізи з написом «Бомба» і поясненням того, що інструкцію з розмінування потрібно шукати на такому-то сайті. Результат виявився дещо несподіваним - власники сайту були арештовані ще до того, як інформація про їх витівку з'явилася в теленовинах, піднявши відвідуваність до 1.700.000 осіб.

6. Але може, вам сподобається дещо інше просування сайту? Те, приміром, яким скористалися в Японії? Там група ентузіастів сайту, присвяченого (хто б дивувався?) Аніме, стала розставляти на тротуарах Токіо старі комп'ютерні монітори, на яких були зображені засмучені смайли з підписами: «Я відпрацював своє. Мене викинули. І я більше не побачу сайт WWW ». Буквально за 22 дня, завдяки цьому досить нехитрому ходу, сайт піднявся зі 118-ій позиції в Google на 2-ю.

7. Ця реклама сайту закінчилася звинуваченням в шахрайстві і поширенні спаму. Двоє студентів з Прінстона розіслали понад 50 мільйонів листів на приватні поштові скриньки США, Канади і Мексики з одним єдиним сполученням «Ви виграли 10.000 $. Подробиці на нашому сайті ». У перший же ранок після розсилки сайт відвідало більше 20.000.000 чоловік.

8. І знову Японія. Але на цей раз рекламна акція, в якій взяв участь лише одна людина - 13-річний школяр. Під час одного з офіційних виступів Імператора перед народом, він примудрився опинитися в полі зору телекамери і буквально на 6 секунд витягнути плакат з адресою свого сайту. Ніяких інших написів не було, що не завадило поліції відразу ж «знешкодити злісного порушника». Але і цього вистачило для того, щоб сайт, який рекламував школяр, отримав більш 40.000 посилань в мережі і більш 160.000 постійних передплатників.

9. Так само прекрасним прикладом того, як залучити трафік, може служити акція вебмайстрів з Ліона. Протягом 10 робочих днів вони роздавали безкоштовні газети, надруковані на основі матеріалів, що публікуються на їх політико-аналітичному сайті. Оскільки читання виявилося цікавим і службовцям, і робітникам і домогосподаркам (а роздача газет була адресною - лише перехожим від 18-ти років), відвідуваність сайту зросла більш ніж в 20 разів, впавши в наступні 6 місяців тільки на 15%.

10. А вебмастера з Бразилії не придумали нічого іншого, крім як організувати просування сайту через хакерську атаку на Sonico - найбільшу в Латинській Америці соціальну мережу. Рівно о 18:00 вечора всі користувачі мережі побачили, що всі друзі, раніше зареєстровані на їх сторінках, віддалилися, залишивши тільки одне пояснення - «Я більше не дружу з тобою, тому що ти не читаєш WWW». Через місяць після такої рекламної акції, домен, на якому розташовувався цей всього шестисторінковий сайт, був проданий більш ніж за 1.500.000 доларів.

11. Кумедний трюк придумали вебмастера з Канберри (Австралія). За допомогою підручних засобів вони написали адресу свого сайту на поле з недоспілої пшеницею, зробивши напис схожою на ті, що нібито залишають прибульці. А щоб їх праці не пропали марно, вони розташували її так, щоб вона була видна з будь-якого літака, що злітає з столичного аеропорту. Напис проіснувала менше 20-ти годин, і була знищена за рішенням влади, подбали таким способом про «безпеки польотів», а сам сайт був закритий. Але, не дивлячись на це, в наступні 3 місяці цільові запити на неіснуючу адресу становили близько 100.000 в день.

12. Ну а замикає наш список реклама сайту від англійців з їх неповторним почуттям гумору. Почалася вона з рекламного оголошення в одній з національних газет: «Кожному, хто відвідає сайт протягом 12 днів, мобільний телефон в подарок !!!» Ось тільки в оголошенні не було сказано, що за телефоном потрібно було їхати самим на околицю Лондона, і що це буде не остання і ультрасучасна модель, а старі неробочі трубки, викуплені на фабриці з переробки відходів за ціною сміття.

Ось і все, що хотілося розповісти про те, як прилягти трафік і про те, як рекламувати сайт. А чи підійдуть вам подібні методи або ви придумаєте щось своє, ніхто не знає. Але це не заважає сказати: «Дерзайте! Придумуйте! Шукайте свої шляхи! І ви обов'язково знайдете спосіб збільшити трафік на ваш сайт в десятки і сотні разів »!

Ну, і під кінець цікава фотографія пивка:

Ну, і під кінець цікава фотографія пивка:

У вас є приклади цікавих рекламних кампаній? Ділимося в коментарях ...

ОФФпост:

Мама запитує у маленького сина:
- Вовочка кого-б ти найбільше хотів, брата або сестру?
- Я не хотів би велосипед, якби це не дуже позначилося на твоїй фігурі. 😀

Що робити?
Налаштувати просування сайту за новими пошуковим позиціях або спробувати прорекламувати його?
Хто ризикне повторити?
Те, приміром, яким скористалися в Японії?
О б дивувався?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: