i-Free реалізувала промо-акцію «Заправся на всі 100» для АЗС ЛУКОЙЛ

27 березня 2014 р. Санкт-Петербург, РФ. - Компанія i-Free, один з найбільших операторів на російському ринку мобільного маркетингу, реалізувала промо-акцію «Заправся на всі 100» для мережі АЗС ЛУКОЙЛ. В акції, що проходила в Північно-Західному регіоні Росії, взяло участь понад 50 тисяч осіб.

Компанія i-Free вже протягом ряду років успішно співпрацює з ТОВ «ЛУКОЙЛ-Северо-Западнефтепродукт», забезпечуючи проведення інтерактивних акцій, що сприяють стимулюванню продажів і підвищення споживчої лояльності. Такі акції є ефективним інструментом вивчення попиту, формування довгострокових відносин зі споживачами, а також збору і аналізу цінних маркетингових даних.

У проекті «Заправся на всі 100» i-Free виконала весь цикл робіт з підготовки і проведення акції: повністю розробила механіку акції, надала короткий SMS-номер, забезпечила друк скретч-карт і всю необхідну логістику.

Щоб взяти участь в акції «Заправся на всі 100», потрібно було зробити покупку палива на одній з автозаправок ЛУКОЙЛ, розташованих в Північно-Західному регіоні. Після оплати касир видавав скретч-карту з унікальним промо-кодом, який слід було зареєструвати, відправивши SMS-повідомлення на короткий номер.

Щодня 100 осіб, які зареєстрували промо-код, отримували 100 рублів на рахунок мобільного телефону. За весь час акції такі призи отримали понад шість тисяч осіб. А головні призи - планшет і смартфон - були вручені двом учасникам, який відправив найбільшу кількість промо-кодів: Леоніду Шнейдерова і Олександру Петрову.

Коммментіруя свою перемогу, Леонід Шнейдер сказав: «У моїй родині всі заправляються на Лукойлі, тому, коли я дізнався на АЗС про акцію, то став збирати чеки, відправляти SMS. Звичайно, сподівався на перемогу, але коли мені подзвонили і сказали, що я виграв, подумав - розіграш. Через тиждень знову дзвінок: вже запросили на вручення. Дуже зрадів, що все це виявилося по-справжньому. Спасибі ЛУКОЙЛу! ».

Олександр Петров також прокоментував свою участь в акції: «У мене кілька вантажівок, які я завжди заправляю тільки паливом ЛУКОЙЛ. Тому я не сумнівався, що виграю: знав, що мої шанси на перемогу великі. Тепер буду чекати чергового конкурсу від ЛУКОЙЛ. Обов'язково спробую удачу сам і пораджу це зробити друзям. Особливо тим, хто не вірив у мій виграш ».

Для проведення акції «Заправся на всі 100» компанія i-Free використовувала власну CRM-платформу. Ця платформа дозволяє здійснювати запуск подібних сервісів в найкоротші терміни і відповідає найвищим технологічним вимогам: забезпечує проходження максимальних обсягів трафіку, що гарантує отримання та оперативну обробку всіх SMS-повідомлень, відправлених учасниками акції.

Коментуючи акцію «Заправся на всі 100», Дмитро Морозов, керівник напрямку мобільного маркетингу i-Free Business Solutions, зазначив: «Ми вже більше десяти років реалізуємо подібні акції для великих російських компаній і світових брендів. Наша CRM-система дозволяє максимально ефективно обробляти, аналізувати і зберігати всю інформацію, отриману в ході акції. Причому замовник може працювати з отриманими даними в онлайн-режимі: статистика та аналітика, інтерактивні вибірки для розсилок і стимулювання інтересу до акції - все це можна робити легко, просто і швидко ».

***

Переможці акції «Заправся на всі 100» Леонід Шнейдер і Олександр Петров.

Переможці акції «Заправся на всі 100» з представниками оргкомітету акції.

***

i-Free: довідку про компанію можна подивитися тут .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: