У конкурсах Київстар і МТС виграють однофамільці

У списках переможців розіграшів різних компаній зустрічаються люди з однаковими прізвищами та іменами. Деякі виігриват кілька років поспіль.

Користувачі соцмереж помітили дивний збіг на сайтах двох найбільших мобільних операторів України.

Так, в списках переможців конкурсу компанії Київстар та конкурсу МТС фігурують одні й ті ж прізвища.

У списках переможців розіграшів різних компаній зустрічаються люди з однаковими прізвищами та іменами

Переможці конкурсів Київстар і МТС facebook.com/michael.shchur.3

Дані на сайті МТС свідчать, що переможцями їх конкурсу в 2012 стали зокрема Довгань Андрій Олександрович (Київ), Марченко Олександр Іванович (Київ), Крамарчук Вікторія Миколаївна (Київ). Переможцями конкурсу Київстар, який ще проходить, 19 листопада став Марченко Олександр Іванович, 23 листопада - Довгань Андрій Олександрович, 25 листопада - Крамарчук Вікторія Миколаївна.

Ці дуже везучі люди виграють не перший і не другий раз.

Так Крамарчук Вікторія в 2010 році виграла автомобіль від МТС в рамках конкурсу "100 авто за 100 днів" (назва нагадує назва конкурсу від Київстар).

Крамарчук Вікторія в списку переможців 2010 року від МТС Скрін-шот з mts.com.ua

Про це йдеться на сайті мобільного оператора. Більш того, дівчина з таким же ім'ям і прізвищем виграла авто і в розіграшу 2008-2009 рр.

І навіть є коментар Вікторії, правда, вказано, що вона живе в Кіровограді: "Я дуже вдячна МТС за те, що ця компанія проводить такого роду акції! Я давно мріяла про машину, і моя мрія збулася !!! Ура, ура, ура Бажаю Вашій компанії великого процвітання в наступному Новому році! Взагалі, немає слів ... одні емоції .... Величезне спасибі ".

Величезне спасибі

Крамарчук Вікторія вже вигравала Ford Fiesta від МТС. Скрін-шот з company.mts.com.ua

У схожих виразах прокоментувала тоді свою перемогу і ще одна призерка - Жилка Яна з м Теплодар. Вона виграла квартиру: "Я не можу повірити !!! У мене квартира !!! Ура, ура, ура !!! Дякую всім, хто переживав за мене, і всім, ВЕСМА, всім - спасибооо :)) Нова квартира !!! це кльово !!! Ще раз спасибі !!! ".

Розіграш авто від МТС в 2008-2009 рр. Знову знайомі прізвища Форум користувачів МТС

Жилка Яна брала участь в аналогічній акції МТС і в 2010 році. Тоді в списку учасників, які мають право на отримання подарунка виявилося багато людей з таким же прізвищем: Жилка Максим, Жилка Олександр, Жилка Віра.

У списку переможців МТС від 2010 р багато людей з прізвищем Жилка Скрін-шот з mts.com.ua У списку переможців МТС від 2010 р багато людей з прізвищем Жилка Скрін-шот з mts.com.ua

До речі, такі ж дивні, "сімейні" переможці, були знайдені і в списку Київстару:

Аверкова виграли Volkswagen Polo від Київстар Скрін-шот з win.kyivstar.ua

Ще трохи збігів.

Марченко Тетяна і Крамарчук Валентина виграли авто у МТС в 2010 році Скрін-шот з mts.com.ua Марченко Тетяна і Крамарчук Валентина виграли авто у МТС в 2010 році Скрін-шот з mts Марченко Тетяна і Крамарчук Валентина серед переможців розіграшу авто від Київстару в 2013 році Скрін-шот з win.kyivstar.ua Олійник Тетяна в 2010 році виграла Ford Fiesta Скрін-шот з mts.com.ua Олійник Тетяна в 2013 році виграла Volkswagen Polo Скрін-шот з win.kyivstar.ua

Організатором акцій є компанія. Її директор вже ЗМІ, що в постійних виграші одних і тих же людей немає нічого дивного. Вони є "професійними гравцями", які перетворили участь в акціях в бізнес.

До речі, аналогічна історія сталася нещодавно в Росії. Там користувачі знайшли одні й ті ж прізвища в списках переможців від МТС і Nestea, пише На сайтах компаній були надані навіть фото щасливих володарів відразу двох авто - від кожної фірми по одному.

Організатор конкурсів, - також "Велті". Там пояснили ситуацію аналогічно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що потрібно знати, перш ніж брати участь в лотереї

ДИВІТЬСЯ ФОТО: ТОП-10 невдалих реклам для світових брендів

ДИВІТЬСЯ ФОТО: ТОП-10 невдалих реклам для світових брендів

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: