Створити новий акаунт icq

Elena Light

15 березня 2016, 22:01

Постинг за гроші

http: //xn-----7kckdfhmgi0chdn5aq4p.xn--p1ai/Постінг за гроші. Базові умови .: Загальні поняття: Коротко про работе.Вакансія: Постинг за гроші. Доступний спосіб заробітку для початківця фрілансера і досвідченого копірайтера. Постинг за гроші - написання коротких текстових повідомлень (150-250 симв.) На форумах, блогах. Професійний постер - працівник, чия діяльність в сфері інтернет пов'язана з написанням постів - коротких повідомлень обсягом 150-300 символів. Пост: Для форуму - це 1 повідомлення або 1 створена тема і перше повідомлення в ній. Для блогу - це один коментар до запису в блозі ...

Читати повністю... Читати повністю Наталя

5 грудня 2015 року, 22:18

ЯК В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТУ НЕ ПОПАСТЬСЯ.простие поради

Інтернет дає широкі можливості для спілкування, в тому числі і з шахраями. Способи обману постійно поповнюються, але алгоритми у багатьох схожі. Як же не заплутатися у Всесвітній павутині? Інтернет-шахраї можуть діяти за двома напрямками: проти "заліза" і проти людини. Обидва напрямки однаково небезпечні. Навіщо атакувати комп'ютер?

Читати повністю...
Як же не заплутатися у Всесвітній павутині?
Навіщо атакувати комп'ютер?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: