Величезна база акаунтів Mail.ru оприлюднена в мережі останні новини на сьогодні 9 вересня правда ру 2014 рік

У мережі слідом за мільйоном облікових записів Яндекса виявилися 4,5 млн акаунтів поштового сервісу Mail.Ru. Кількість актуальних паролів, викладених в цій базі, оцінюється в 600-800 тис. У мережі слідом за мільйоном облікових записів Яндекса виявилися 4,5 млн акаунтів поштового сервісу Mail

У самій компанії стверджують, що 95% опублікованих акаунтів вже були відомі як підозрілі, пише Газета.ру. Першим про наявність відкритої бази поштових акаунтів Mail.Ru повідомив користувач Habrahabr під ніком polym0rph.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилася база адрес користувачів « Яндекса ». Першою відреагувала на повідомлення про публікацію акаунтів і паролів «Яндекс.Пошти» соціальна мережа «ВКонтакте», яка заблокувала акаунти, зареєстровані на скомпрометовані адреси «Яндекса».

"Мова не йде про злом інфраструктури, - заявили Газете.Ру в прес-службі Яндекса. - Дані стали відомі зловмисникам в результаті фішингу або вірусної активності на заражених комп'ютерах деяких користувачів. Це не цілеспрямована атака, а результат збору скомпрометованих акаунтів протягом тривалого періоду часу ".

Керівник групи дослідження вразливостей «Лабораторії Касперського» В'ячеслав Закоржевскій рекомендував користувачам користуватися такими сервісами, як yaslit.ru , Які дозволяють перевірити, чи знаходиться обліковий запис в опублікованій базі. Якщо так, то слід негайно змінити пароль і активувати двухфакторную авторизацію.

Читайте також:

Сайт "Однокласники" за місяць змінив трьох номінальних власників

Творець «Одноклассников» судитиметься з британською компанією

Хакери оприлюднили дані користувачів Mail.ru

Читайте останні новини на сьогодні, 9 вересня 2014 року

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: