Заробіток на файлообмінниках

Ті, хто читав мої ранні статті, напевно пам'ятає моє ставлення до заробітку на файлообмінниках. Воно зводилося до того, що багато там не заробиш. Однак, з часом моя думка в корені змінилося. І я навіть вирішила написати статтю, щоб представити його широкій громадськості.

І я навіть вирішила написати статтю, щоб представити його широкій громадськості

Втім, основи все ті ж - працювати доведеться і спочатку дуже наполегливо, тому як результат з'явиться не в той же день. Але є і хороша новина - заробляти там все ж можна, і дуже навіть пристойні гроші. До такого висновку я прийшла, поспілкувавшись з кількома людьми, успішними в даному виді заробітку. Але про це трохи пізніше ...

Для початку трохи теорії, для тих хто не "в темі".

Файлообмінники - спеціальні системи, які зберігають закачані на них файли як би онлайн. Закачавши файл на один з файлообмінників, ви зможете, маючи доступ в інтернет, скачати його з будь-якого іншого комп'ютера в будь-якій точці земної кулі, знаючи посилання для скачування. Цю посилання ви також можете повідомити будь-якому користувачеві інтернет, розмістити її у себе на сайті або викласти на спеціальних сайтах або блогах.

У чому ж полягає заробіток на файлообмінниках? Якщо у вас на комп'ютері є цікаві файли - книги, фільми, ігри, програми та інше, ви зможете заробляти на скачуванні цих файлів іншими користувачами. Ви завантажуєте ці файли на файлообмінник, а ще краще кілька з них, а потім залишаєте посилання для скачування цих файлів на просторах інтернет - постите на різних новинних, варезних сайтах, форумах і т.д.

За певну кількість завантажень (як правило 1000) файлообмінник платить вам встановлену суму (в середньому варіюється від 5 до 15 $). Вона акумулюється в ваш обліковий запис, а після досягнення встановленого файлообмінником значення (наприклад, 10 $), ви зможете вивести її через електронні платіжні системи.

Малувато буде ... напевно подумали ви, а уявіть, що таких файлів у вас сотні, посилання на які стоять на сотні сайтів? Так, друзі мої, в цьому і полягає заробляння на файлообмінниках ... Але якщо підійти до цього процесу творчо і робити цю роботу систематично, то результат не змусить себе чекати. 100 * 100 = 10 000 посилань на скачування ваших файлів, і якщо припустити, що по кожному посиланні завантажать всього лише раз в день, а на популярних сайтах це більш ніж реально, то у вас буде 10 000 завантажень в день. При тарифі 5 $ за 1000 скачувань ваш середній денний заробіток складе 50 $.

Файлообмінниками-то я користуюся давно, все більше в цілях економії дискового простору, ось тільки цілі заробляти собі такий раніше не ставила.

Що для цього потрібно?

По-перше, зареєструватися на цих самих файлообмінниках, тобто створити свій аккаунт в кожній з систем, де ви зможете ознайомитися з умовами роботи, закачувати файли, відстежувати статистику завантажень, і отримувати свої кровно зароблені.

Ось основні з них, з яких рекомендується стартувати новачкам:

- найбільш популярний і вже перевірений часом файлообмінник. Лідер по проведенню всіляких конкурсів і бонусів. Враховує закачування не з усіх країн, а в іншому працює стабільно і надійно.

- і справді швидкий файлообмінник, що дуже радує, крім того має непогані умови роботи. Приймаються файли від 1 МБ, зараховуються тільки унікальні скачування, але зате з більшості країн СНД, Європи, США і Близького Сходу. Тарифи в залежності від обсягу файлу від 3 до 15 $ за 1000 скачувань.

- дуже зручний у використанні, враховує завантаження з 38 країн, при покупці по вашому посиланню преміум-акаунтів ви отримуєте більш високий статус і відповідно рейтинг з оплати. Крім того, власники сайтів, звідки була покупка отримують відсоток від продажів.

-оплачівает скачування розміром від 5 МБ (від 1 МБ в тарифі "Турба"), тариф за 1000 закачувань від 5 до 15 $ в залежності від трафіку (безкоштовні скачування або покупка преміум-аккаунта), мінімалка на висновок всього 5 $. файли.

Filesonic.com - лідер за кількістю оплачуваних країн, облік ведеться в поинтах (1 поінт = 0.005 $), чим більший об'єм завантаженого файлу, тим більше поінтів ви отримаєте, тариф за 1000 унікальних завантажень від 5 до 35 $.

Є ще чимало файлообмінників добре себе зарекомендували, таких як VIPfile, GigaPeta і інші, з ними також варто працювати, придбавши вже досвід роботи з файлообмінниках.

По-друге, знайти максимум корисної інформації по темі, а ще краще грамотного наставника, який би допоміг вам розібратися у всіх тонкощах роботи. Де такого взяти, запитаєте ви. Ось вже питання - насправді, людей заробляють в день на файлообмінниках більше 1 $ не так вже й багато, і я поки що до них не належу :-( Але це тільки ПОКИ.

Тому поки можу тільки порадити один відмінний, автор якого, Михайло, як то кажуть вже "собаку з'їв" в цій справі. На сайті ви знайдете всю необхідну інформацію для того щоб почати заробляти.

По-третє, серйозно поставитися до цього як до роботи - виділити час на пошук нових класних файлів, закачування їх на файлообмінники, постінгу і всім іншим діям.

Істотно полегшить вашу роботу і зекономить час спеціальна програма - ADDNEWS, вартістю 15 $, не безплатна, але вже дуже корисна. Взагалі, від використання передових інструментів, таких як цей софт, вивірені часом бази DLE-сайтів для постінгу, буде залежати ваша результативність і успіх в цій справі.

В принципі, все перераховане вище цілком доступно, так що дерзайте!

PS Всі передплатники розсилки сайту "Реальний заробіток в інтернет" також мають доступ до заробіток в інтернеті | заробіток на файлообмінниках , В якому розкриваються багато секретів заробітку на файлообмінниках.

До речі, теж може бути цікаво

У чому ж полягає заробіток на файлообмінниках?
Напевно подумали ви, а уявіть, що таких файлів у вас сотні, посилання на які стоять на сотні сайтів?
Що для цього потрібно?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: