Активація програмного забезпечення

Активація програмного забезпечення - це процедура, яка використовується для запобігання незаконному використанню продукту. В ході активації перевіряється, ліцензоване програмне забезпечення відповідно до умов ліцензійної угоди з кінцевим користувачем. Дана процедура дозволяє скоротити кількість випадків незаконного копіювання і спільного використання програми декількома людьми в порушення умов ліцензійної угоди. Активація забезпечує захист інтелектуальної власності, яка є ключовою концепцією в сфері програмного забезпечення. Ця процедура надає мінімальний вплив на користувачів. Активація виконується одноразово, є повністю анонімною, і кінцевим користувачам при цьому не потрібно вказувати ніякі особисті дані.
В ході активувати програмний продукт перевіряється, чи не використовується код активації, вказаний під час установки продукту, на більшій кількості комп'ютерів, ніж передбачено ліцензійною угодою з кінцевим користувачем. Під час активації код програмного забезпечення та ідентифікаційний номер, витягнутий з апаратної конфігурації комп'ютера, передаються в систему активації Palisade. Активація виконується через Інтернет за допомогою веб-браузера, або дані відправляються в компанію Palisade по електронній пошті. Програмне забезпечення, встановлене з порушенням умов ліцензійного угоду, активовано не буде.

Передбачено два режими активації: автоматичний і ручний. Якщо у вас є підключення до Інтернету і брандмауер не блокує операцію, під час установки програмного забезпечення і при запуску програмного забезпечення можна використовувати автоматичну активацію. В інших випадках активація повинна бути виконана вручну при запуску програмного забезпечення.

В обох випадках в систему Palisade передаються такі дані:

  • Код активації.
  • Ідентифікаційний номер комп'ютера, витягнутий з апаратної конфігурації кінцевого користувача (по суті, це контрольна сума пристрої).
  • Відомості про встановлений продукт.

При установці ви можете ввести код активації, наданий для вашого примірника програмного забезпечення. Якщо код вказаний, процес встановлення зробить спробу виконати автоматичну активацію. Якщо ви не вказали код активації або при автоматичної активації сталася помилка, буде встановлена ​​15-денна повнофункціональна пробна версія, яку можна буде активувати пізніше.

Якщо активація не було виконане під час установки, цю процедуру можна запустити, натиснувши кнопку «Менеджер ліцензій» на екрані пробної версії або вибравши меню «Довідка»> «Менеджер ліцензій» або «Довідка»> «Активація ліцензії».

При автоматичної активації програмне забезпечення відправляє запит на сервер активації Palisade по протоколу HTTP. Сервер обробляє запит і протягом 60 секунд відправляє відповідь в програмне забезпечення. Якщо активація пройшла успішно, програмне забезпечення відображає відповідне повідомлення і зберігає дані ліцензії на комп'ютері. В іншому випадку я отримую повідомлення про помилку активації.

Помилки при автоматичної активації можуть виникати, якщо ваш комп'ютер не підключений до Інтернету або настройки брандмауера забороняють пряме підключення комп'ютера до сервера Palisade. У цих випадках активацію можна виконати вручну.

Ручна активація може бути виконана через веб-сайт або по електронній пошті. Для запуску процедури в версіях 6.x натисніть «Довідка»> «Менеджер ліцензій»> «Активувати»> «Використання ручної активації». У версіях 5.x слід натиснути «Довідка»> «Активація ліцензії»> «Ручна активація».

Програма запропонує зберегти файл запиту з цифровим підписом, який підтверджує правильність файлу. Файл запиту можна відправити через наш веб-сайт або по електронній пошті.

»

На веб-сторінці відправте файл запиту, створений програмним забезпеченням. Після цього ви відразу ж отримаєте файл відповіді (також містить цифровий підпис), згенерований на веб-сторінці. Скачайте файл відповіді на комп'ютер і додайте його в програмне забезпечення, натиснувши кнопку «Завантажити файл відповіді» в діалоговому вікні активації.

Для першої активації на комп'ютері може знадобитися виконати два цикли запиту-відповіді. Всі необхідні інструкції будуть представлені на веб-сторінці.

Якщо ви не можете відкрити веб-сайт або вважаєте за краще не використовувати даний спосіб, ви можете відправити файл запиту по електронній пошті на адресу [email protected] . Фахівці служби технічної підтримки Palisade оброблять файл запиту в робочі години і відправлять вам файл відповіді з цифровим підписом і необхідні інструкції. Слідуючи отриманим інструкціям, завершіть процес ручної активації.

Статус активації програмного забезпечення і термін дії ліцензії можна подивитися, вибравши в меню програми пункт «Довідка»> «Менеджер ліцензій» або «Довідка»> «Активація ліцензії».

Увага! Активована ліцензія зберігається на комп'ютері. Перш ніж виконувати очистку жорсткого диска або виводити комп'ютер з експлуатації, з метою збереження ліцензії її необхідно деактивувати. Для цього в меню програми виберіть «Довідка»> «Менеджер ліцензій» або «Довідка»> «Активація ліцензії». Видаляти програмне забезпечення для вивільнення ліцензії не потрібно.

Видаляти програмне забезпечення для вивільнення ліцензії не потрібно

» Як перенести ліцензію

»   Як перенести ліцензію

У разі катастрофічного збою обладнання і в інших подібних випадках вам необхідно звернутися в службу підтримку Palisade і пояснити ситуацію, що виникла, щоб отримати інший код активації. З фахівцями служби технічної підтримки Palisade можна зв'язатися по електронній пошті [email protected] і по телефону +1 607 277 8000.

com   і по телефону +1 607 277 8000

Якщо активація не виконано, програмне забезпечення буде працювати протягом 15 днів. Якщо цей період закінчився, продовжити роботу з програмою можна буде тільки після активації.

Якщо цей період закінчився, продовжити роботу з програмою можна буде тільки після активації


Конфіденційність користувачів була найголовнішим завданням при розробці технології активації. Активація програмного забезпечення Palisade є повністю анонімною процедурою, в ході якої не збираються ніякі особисті дані. Код комп'ютера являє собою комбінацію значень хеш-функцій для різних компонентів комп'ютера, і на основі цього коду неможливо визначити модель ПК або виконати зворотний розрахунок для отримання вихідних даних.

Залежно від налаштувань користувача програмне забезпечення Palisade може періодично перевіряти наявність оновлень і виправлень, а також дійсність ліцензії. Ніякої «секретної» передачі даних клієнтів не відбувається.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: