Як підключити інтернет на МТС

 1. Як підключити інтернет на МТС В даний час послуги МТС користуються великою популярністю. І підключення...
 2. Технічні вимоги
 3. Налаштування для підключення
 4. Тарифи та опції з інтернет трафіком
 5. Підключення інтернету на планшеті
 6. Технічні вимоги
 7. Вибір тарифу і опцій
 8. налаштування
 9. Підключення інтернету на МТС модемі
 10. налаштування
 11. Вибір тарифу і опцій
 12. Підключення домашнього інтернету від МТС
 13. Заявка на підключення
 14. Необхідне обладнання
 15. Як відбувається підключення?
 16. налаштування
 17. Вибір тарифу і опцій
 18. Як підключити інтернет на МТС
 19. Підключення інтернету МТС на телефоні
 20. Технічні вимоги
 21. Налаштування для підключення
 22. Тарифи та опції з інтернет трафіком
 23. Підключення інтернету на планшеті
 24. Технічні вимоги
 25. Вибір тарифу і опцій
 26. налаштування
 27. Підключення інтернету на МТС модемі
 28. налаштування
 29. Вибір тарифу і опцій
 30. Підключення домашнього інтернету від МТС
 31. Заявка на підключення
 32. Необхідне обладнання
 33. Як відбувається підключення?
 34. налаштування
 35. Вибір тарифу і опцій
 36. Як підключити інтернет на МТС
 37. Підключення інтернету МТС на телефоні
 38. Технічні вимоги
 39. Налаштування для підключення
 40. Тарифи та опції з інтернет трафіком
 41. Підключення інтернету на планшеті
 42. Технічні вимоги
 43. Вибір тарифу і опцій
 44. налаштування
 45. Підключення інтернету на МТС модемі
 46. налаштування
 47. Вибір тарифу і опцій
 48. Підключення домашнього інтернету від МТС
 49. Заявка на підключення
 50. Необхідне обладнання
 51. Як відбувається підключення?
 52. налаштування
 53. Вибір тарифу і опцій

Як підключити інтернет на МТС

В даний час послуги МТС користуються великою популярністю. І підключення абонентами інтернету не є винятком. Давайте ж розберемося, як саме можна підключити інтернет на МТС.

Підключення інтернету МТС на телефоні

Тарифна лінійка Smart створена спеціально для підключення інтернету на телефон і налічує п'ять продуктів. Це тарифи з абонентською платою, в кожному з яких вже є інтернет, безкоштовні СМС і хвилини.

До слова, всі тарифні плани, за винятком «Smart mini», діють на території країни. А це говорить про те, що вам не потрібно буде підключати додаткові пакети, якщо ви зберетеся в поїздку. Крім того, якщо ви не встигли скористатися всіма безкоштовними смс, хвилинами або інтернетом, то вони переносяться на наступний місяць.

Крім того, якщо ви не встигли скористатися всіма безкоштовними смс, хвилинами або інтернетом, то вони переносяться на наступний місяць

Технічні вимоги

Для того, щоб підключити інтернет, потрібно щоб у вас було відповідне пристрій, що підтримує мережу 3G. Крім того, потрібно щоб ви перебували в зоні покриття МТС.

Про те, перебуваєте ви в зоні покриття, або ж немає, можна дізнатися за посиланням http://www.samara.mts.ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/ .

Отже, для підключення телефону вам знадобиться:

 • Телефон, який підтримує GPRS / EDGE / 3G в комплекті з необхідним обладнанням.
 • Підключення настройки «Передача даних». Якщо у вас немає такої настройки, то її можна підключити за номером 0870 221.

Налаштування для підключення

Для того, щоб налаштувати мобільний інтернет, потрібно в меню телефону ввести такі параметри:

 • Назва профілю або Profile name - mts-internet.
 • Канал даних або Data bearer - GPRS.
 • Точка доступу або APN - mts.
 • Введіть ім'я користувача, тобто User name - mts.
 • Ну і звичайно ж вам потрібно буде ввести пароль або Password - mts.

Докладний список налаштувань можна знайти за посиланням https://www.mts.by/help/settings/settings_phone/internet-settings/typical_settings/ .

Тарифи та опції з інтернет трафіком

Отже, розберемо ті тарифи і опції, які пропонує МТС для телефону.

 • «Smart mini» - тарифний план, що включає в себе мінімальну кількість послуг. Сюди входять 350 безкоштовних СМС, 350 хвилин безкоштовних дзвінків по всій Росії, а так само 1 Гб інтернет-трафіка.Стоімость послуги - 350 рублів / місяць.
 • «Smart» - це тарифний план, який включає в себе 550 безкоштовних хвилин по Росії, 550 СМС, а так же 5 Гб інтернету. Крім того, сюди ж входить і безкоштовне супутникове ТБ. Вартість такої послуги 550 рублів / місяць. Перейти на даний тарифний план можна, якщо набрати команду? 111 × 1024? 1 # і клавіша виклику.
 • «Smart Безлімітіще» - це пакет послуг, який включає в себе 10 Гб інтернету, 350 хвилин безлімітних дзвінків, 350 СМС, а так же безкоштовне супутникове ТБ. При цьому абонентська плата буде складати так само 550 рублів на місяць. Для того, щоб підключити даний пакет послуг, потрібно набрати? 111? 3888? 1 # і кнопку виклику.
 • «Smart Top» - це пакет послуг з самим «смачним» пропозицією. Сюди входить 20 Гб інтернету, а так же 3000 СМС і хвилин. Вартість такого пакета послуг становить 1950 рублів. Підключитися на нього можна за допомогою команди? 111? 1026? 1 # і клавіша виклику.
 • «Smart Забугоріще» - самий новий тарифний лан, який запропонувала компаній МТС. Умови по ньому діють протягом тижня, а вартість становить 250 рублів. Сюди входять 7 Гб інтернету, повний безликими на дзвінки, що здійснюються всередині мережі, а так само 350 хвилин на дзвінки по Росії. Ну і звичайно ж 350 СМС і супутникове ТБ. Для переходу на даний тариф потрібно набрати команду? 111? +1025? 1 # плюс клавіша виклику.
 • Ну і останній тариф не з серії Смарт, але зате так само з наданням «телефонного» інтернету - це тарифний план «ULTRA». За місяць абонентська плата на такому тарифному плані становить. 2900 рублів. Сюди входить цілих 20 Гб інтернету, без лімітні дзвінки по мережі, 5000 хвилин для дзвінків на номери інших операторів і 5000 безкоштовних смс. Щоб підключити даний тариф, набирайте? 111? 777? 1 # і кнопку виклику.

Якщо ж вас не влаштовують пакетні тарифи з цієї серії, і ви любите тарифи без абонентської плати, то можна підключити такі інтернет-опції, як «Суперб», «БІТ», або «Інтернет Mini / Maxi / VIP», якщо вам необхідно більше трафіку.

 • Так, опція «БІТ» пропонує 75 Мб трафіку за 24 години, а абонентська плата за цією послугою становить 200 рублів на місяць. Для того, щоб підключити дану послугу, потрібно набрати? 111? 252 # і натиснути клавішу виклику.
 • Що ж до опції «Суперб», то вона цілком підійде тим абонентам, які часто подорожують і не можуть обійтися без інтернету в дорозі, так як дана опція однаково добре діє як в регіоні, так і на території всієї країни. При цьому за 3 Гб в місяць потрібно буде заплатити 350 рублів. Дана послуга підключається по команді? 111? 628 # і кнопка виклику.

628 # і кнопка виклику

Якщо ж опцій, описаних вище, вам не вистачає, то можна підключити послуги лінійки «Інтернет». Правда, вони більше підходять для модему або планшета, але ніхто не забороняє користуватися ними і для телефону.

Підключення інтернету на планшеті

Звичайно, вищеописані послуги підходять і для підключення планшета, але краще використовувати тарифи, розроблені спеціально для цієї техніки.

Технічні вимоги

В першу чергу перевірте, чи підтримує ваша операційна система, яка встановлена ​​на планшеті, 3-G інтернет.

Крім того, ви повинні знаходитися в зоні покриття мережі інтернет від МТС. Дізнатися, чи перебуваєте ви в зоні покриття, можна за посиланням http://www.mts.ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/ .

ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/

Вибір тарифу і опцій

Компанія МТС пропонує своїм клієнтам «Тариф Для планшета». В місяць з даного трафіку ви будете отримувати 10 Гб і в якості подарунка отримаєте безлімітне напрямок на вибір. Вартість абонентської плати за даною послугою становить 350 рублів / місяць. А отримати послугу можна, набравши команду * 111 * 845 # і кнопка виклику.

Останнім часом особливо популярним був тарифний план МТС Планшет Mini. Але, на жаль, 18.05.2016 р його закрили.

Так само, скориставшись спеціальною пропозицією, можна купити комплект «Бізнес-контекте». Так, за допомогою портативного USB-модема можна використовувати Інтернет так само активно, як і при звичному доступі до інтернету з офісу і вдома.

Нижче наведено докладний опис тарифних планів, якими можна скористатися, якщо у вас планшетний комп'ютер.

Далі додається список команд, за допомогою яких можна підключити той чи інший тариф:

Тут слід зазначити, що функція «МТС Планшет Mini» доступна лише для тих абонентів, у яких підключений тарифний план «МТС Коннект-4». Що ж до опції «МТС Планшет», то вона у вільному доступі практично для всіх тарифів.

налаштування

Для того, щоб налаштувати планшет, потрібно виконати наступні дії:

 • Для початку відкрийте меню «Налаштування».
 • Далі знайдіть в меню «Бездротові мережі» (або «дополнітльние», або «Ще»). Далі натисніть «Мобільна мережа» (або «Мобільні мережі», або щось схоже). Виберіть «Точка доступу» (або «Точки доступу», або «APN»).
 • Натисніть софт-клавішу, де зображений квадрат, потім виберіть «Нова точка доступу» або «Створити».
 • Введіть настройки, зазначені нижче:

Введіть настройки, зазначені нижче:

 • Далі натисніть спеціальну софт-клавішу з зображенням квадрата, і виберіть з розділу «Зберегти».
 • Поставте галочки для ту точку доступу, яку ви створили.
 • Перезавантажити планшет.

Підключення інтернету на МТС модемі

Природно, МТС-оператор подбав і про тих, кому потрібно підключити інтернет прямо на ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Для цього був створений портативний модем, зручний і функціональний одночасно.

налаштування

Отже, дізнаємося, як оновити драйвера у вашого модему і встановити на комп'ютері програму «Коннект-менеджер».

Для початку перейдіть на сторінку вашого модему, а потім натисніть на «Оновлення ПЗ». При цьому вам стане доступний архів з новими драйверами «Коннект-менеджер».

На сайті магазина МТС розміщується лише оновлення для базового модему. Встановити таке можна, якщо підключити пристрій до комп'ютера.

Якщо ж при установці модему в USB-порт не провадиться автоматичний запуск програми установки, то потрібно перевірити:

 • Чи не заборонений чи в налаштуваннях ОС автозапуск.
 • Чи достатньо коректно модем визначає даний порт.
 • Якщо на комп'ютері є антивірус, то потрібно перевірити, чи не забороняє він автоматичне виконання установки.
 • Ну і звичайно ж потрібно перевірити, чи справний сам модем.

Додатково інструкцію по установці «Коннект Менеджер» для користувачів МАС можна переглянути за посиланням http://static.mts.ru/uploadmsk/contents/1655/usb_mac.pdf?_ga=2.32100602.557721071.1512960098-441018513.1490937958&_gac=1.229310888.1513072768.EAIaIQobChMI7qfMo5uE2AIVROAYCh2EdgtIEAAYASAAEgLdtPD_BwE .

Вибір тарифу і опцій

Залежно від того, який саме обсяг інтернету вам потрібен, ви можете перейти на один з доступних в МТС опцій.

Так, в даний час доступні цілих три опції - це:

 • Перший варіант - це «Інтернет-Mini». За даним тарифом можна отримати до 7 Гб в місяць за 500 рублів. Підключити дану послугу можна, якщо набрати команду * 111 * 160 #.
 • Другий варіант - це пакет «Інтернет-Maxi». З його допомогою можна отримати вже 15 Гб за 800 рублів на місяць. При цьому команда для підключення * 111 * 161 #. І кнопка виклику.
 • Ну і третій варіант - це пакет «Інтернет-VIP». Це нічний безліміт за 1200 рублів на місяць і 30 Гб в подарунок. Дану послугу можна підключити по команді * 111 * 166 #.

До слова, щомісячна плата може відрізнятися в залежності від того, який саме тарифний план ви використовуєте. А все три послуги доступні лише для тарифного плану «МТС Коннект 4».

Підключення домашнього інтернету від МТС

Домашній інтернет дає набагато більше можливостей, ніж звичайний модем. Тому саме його має сенс підключити в тих випадках, коли потрібен інтернет «на постоянку».

Заявка на підключення

Отже, є три варіанти того, як саме можна підключити домашній інтернет від МТС. це:

 • Перший варіант полягає в тому, щоб перевірити, чи можливо у вас в будинку підключення послуги. Після цього можна залишити заявку на сайті https://samara.ssl.mts.ru/ind/checkconnect/ . Коли заявка буде переглянута фахівцями, з вами зв'яжуться консультанти МТС і призначать час установки.
 • Так само заявку можна залишити по телефону 88002502963. Зробити це можна в робочі дні з 09:00 до 18:00. При цьому дзвінок буде абсолютно безкоштовним.
 • Ну і звичайно ж, в залежності від вашого міста, заявку можна залишити в офісі продажів.

Необхідне обладнання

Компанія пропонує відразу кілька варіантів роутерів, які можна переглянути за посиланням http://www.samara.mts.ru/dom/device_assistance/devices/291/ .

Про те, який роутер вибрати найкраще, підкаже консультант МТС.

Про те, який роутер вибрати найкраще, підкаже консультант МТС

Як відбувається підключення?

Така послуга, як «Домашній інтернет», надається клієнтам за технологією FTTB. Така технологія передбачає передачу даних через оптоволоконні високошвидкісні лінії зв'язку. Завдяки даній технології абонент отримує виділений інтернет-канал, який не вимагає ні модему, ні телефонної лінії.

налаштування

В ідеалі допомогти встановити роутер повинен той майстер, який підключав вам домашній інтернет. Якщо ж такого не сталося, то не варто впадати у відчай - зробити це можна по відео від компанії МТС

Вибір тарифу і опцій

В даний час компанія МТС пропонує своїм клієнтам наступні тарифні плани:

 • Тарифний план «Економ» зі швидкістю 10 Мбіт / с і абонентською платою 350 рублів / добу.
 • Тарифний план «Комфорт» зі швидкістю 30 Мбіт / с і абонентською платою перші 2 місяці 300 рублів, а починаючи з третього місяця - 500 рублів / місяць.
 • Тарифний план «Престиж» зі швидкістю 100 Мбіт / с і абонентською платою перші 2 місяці - 300 рублів, а починаючи з третього місяця - 750 рублів / місяць.

Додатково можна придбати в компанії роутер, або взяти його в оренду.

Як підключити інтернет на МТС

В даний час послуги МТС користуються великою популярністю. І підключення абонентами інтернету не є винятком. Давайте ж розберемося, як саме можна підключити інтернет на МТС.

Підключення інтернету МТС на телефоні

Тарифна лінійка Smart створена спеціально для підключення інтернету на телефон і налічує п'ять продуктів. Це тарифи з абонентською платою, в кожному з яких вже є інтернет, безкоштовні СМС і хвилини.

До слова, всі тарифні плани, за винятком «Smart mini», діють на території країни. А це говорить про те, що вам не потрібно буде підключати додаткові пакети, якщо ви зберетеся в поїздку. Крім того, якщо ви не встигли скористатися всіма безкоштовними смс, хвилинами або інтернетом, то вони переносяться на наступний місяць.

Крім того, якщо ви не встигли скористатися всіма безкоштовними смс, хвилинами або інтернетом, то вони переносяться на наступний місяць

Технічні вимоги

Для того, щоб підключити інтернет, потрібно щоб у вас було відповідне пристрій, що підтримує мережу 3G. Крім того, потрібно щоб ви перебували в зоні покриття МТС.

Про те, перебуваєте ви в зоні покриття, або ж немає, можна дізнатися за посиланням http://www.samara.mts.ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/ .

Отже, для підключення телефону вам знадобиться:

 • Телефон, який підтримує GPRS / EDGE / 3G в комплекті з необхідним обладнанням.
 • Підключення настройки «Передача даних». Якщо у вас немає такої настройки, то її можна підключити за номером 0870 221.

Налаштування для підключення

Для того, щоб налаштувати мобільний інтернет, потрібно в меню телефону ввести такі параметри:

 • Назва профілю або Profile name - mts-internet.
 • Канал даних або Data bearer - GPRS.
 • Точка доступу або APN - mts.
 • Введіть ім'я користувача, тобто User name - mts.
 • Ну і звичайно ж вам потрібно буде ввести пароль або Password - mts.

Докладний список налаштувань можна знайти за посиланням https://www.mts.by/help/settings/settings_phone/internet-settings/typical_settings/ .

Тарифи та опції з інтернет трафіком

Отже, розберемо ті тарифи і опції, які пропонує МТС для телефону.

 • «Smart mini» - тарифний план, що включає в себе мінімальну кількість послуг. Сюди входять 350 безкоштовних СМС, 350 хвилин безкоштовних дзвінків по всій Росії, а так само 1 Гб інтернет-трафіка.Стоімость послуги - 350 рублів / місяць.
 • «Smart» - це тарифний план, який включає в себе 550 безкоштовних хвилин по Росії, 550 СМС, а так же 5 Гб інтернету. Крім того, сюди ж входить і безкоштовне супутникове ТБ. Вартість такої послуги 550 рублів / місяць. Перейти на даний тарифний план можна, якщо набрати команду? 111? 1024? 1 # і клавіша виклику.
 • «Smart Безлімітіще» - це пакет послуг, який включає в себе 10 Гб інтернету, 350 хвилин безлімітних дзвінків, 350 СМС, а так же безкоштовне супутникове ТБ. При цьому абонентська плата буде складати так само 550 рублів на місяць. Для того, щоб підключити даний пакет послуг, потрібно набрати? 111? 3888? 1 # і кнопку виклику.
 • «Smart Top» - це пакет послуг з самим «смачним» пропозицією. Сюди входить 20 Гб інтернету, а так же 3000 СМС і хвилин. Вартість такого пакета послуг становить 1950 рублів. Підключитися на нього можна за допомогою команди? 111? 1026? 1 # і клавіша виклику.
 • «Smart Забугоріще» - самий новий тарифний лан, який запропонувала компаній МТС. Умови по ньому діють протягом тижня, а вартість становить 250 рублів. Сюди входять 7 Гб інтернету, повний безликими на дзвінки, що здійснюються всередині мережі, а так само 350 хвилин на дзвінки по Росії. Ну і звичайно ж 350 СМС і супутникове ТБ. Для переходу на даний тариф потрібно набрати команду? 111? Тисячі двадцять п'ять? 1 # плюс клавіша виклику.
 • Ну і останній тариф не з серії Смарт, але зате так само з наданням «телефонного» інтернету - це тарифний план «ULTRA». За місяць абонентська плата на такому тарифному плані становить. 2900 рублів. Сюди входить цілих 20 Гб інтернету, без лімітні дзвінки по мережі, 5000 хвилин для дзвінків на номери інших операторів і 5000 безкоштовних смс. Щоб підключити даний тариф, набирайте? 111? 777? 1 # і кнопку виклику.

Якщо ж вас не влаштовують пакетні тарифи з цієї серії, і ви любите тарифи без абонентської плати, то можна підключити такі інтернет-опції, як «Суперб», «БІТ», або «Інтернет Mini / Maxi / VIP», якщо вам необхідно більше трафіку.

 • Так, опція «БІТ» пропонує 75 Мб трафіку за 24 години, а абонентська плата за цією послугою становить 200 рублів на місяць. Для того, щоб підключити дану послугу, потрібно набрати? 111? 252 # і натиснути клавішу виклику.
 • Що ж до опції «Суперб», то вона цілком підійде тим абонентам, які часто подорожують і не можуть обійтися без інтернету в дорозі, так як дана опція однаково добре діє як в регіоні, так і на території всієї країни. При цьому за 3 Гб в місяць потрібно буде заплатити 350 рублів. Дана послуга підключається по команді? 111? 628 # і кнопка виклику.

628 # і кнопка виклику

Якщо ж опцій, описаних вище, вам не вистачає, то можна підключити послуги лінійки «Інтернет». Правда, вони більше підходять для модему або планшета, але ніхто не забороняє користуватися ними і для телефону.

Підключення інтернету на планшеті

Звичайно, вищеописані послуги підходять і для підключення планшета, але краще використовувати тарифи, розроблені спеціально для цієї техніки.

Технічні вимоги

В першу чергу перевірте, чи підтримує ваша операційна система, яка встановлена ​​на планшеті, 3-G інтернет.

Крім того, ви повинні знаходитися в зоні покриття мережі інтернет від МТС. Дізнатися, чи перебуваєте ви в зоні покриття, можна за посиланням http://www.mts.ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/ .

ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/

Вибір тарифу і опцій

Компанія МТС пропонує своїм клієнтам «Тариф Для планшета». В місяць з даного трафіку ви будете отримувати 10 Гб і в якості подарунка отримаєте безлімітне напрямок на вибір. Вартість абонентської плати за даною послугою становить 350 рублів / місяць. А отримати послугу можна, набравши команду * 111 * 845 # і кнопка виклику.

Останнім часом особливо популярним був тарифний план МТС Планшет Mini. Але, на жаль, 18.05.2016 р його закрили.

Так само, скориставшись спеціальною пропозицією, можна купити комплект «Бізнес-контекте». Так, за допомогою портативного USB-модема можна використовувати Інтернет так само активно, як і при звичному доступі до інтернету з офісу і вдома.

Нижче наведено докладний опис тарифних планів, якими можна скористатися, якщо у вас планшетний комп'ютер.

Далі додається список команд, за допомогою яких можна підключити той чи інший тариф:

Тут слід зазначити, що функція «МТС Планшет Mini» доступна лише для тих абонентів, у яких підключений тарифний план «МТС Коннект-4». Що ж до опції «МТС Планшет», то вона у вільному доступі практично для всіх тарифів.

налаштування

Для того, щоб налаштувати планшет, потрібно виконати наступні дії:

 • Для початку відкрийте меню «Налаштування».
 • Далі знайдіть в меню «Бездротові мережі» (або «дополнітльние», або «Ще»). Далі натисніть «Мобільна мережа» (або «Мобільні мережі», або щось схоже). Виберіть «Точка доступу» (або «Точки доступу», або «APN»).
 • Натисніть софт-клавішу, де зображений квадрат, потім виберіть «Нова точка доступу» або «Створити».
 • Введіть настройки, зазначені нижче:

Введіть настройки, зазначені нижче:

 • Далі натисніть спеціальну софт-клавішу з зображенням квадрата, і виберіть з розділу «Зберегти».
 • Поставте галочки для ту точку доступу, яку ви створили.
 • Перезавантажити планшет.

Підключення інтернету на МТС модемі

Природно, МТС-оператор подбав і про тих, кому потрібно підключити інтернет прямо на ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Для цього був створений портативний модем, зручний і функціональний одночасно.

налаштування

Отже, дізнаємося, як оновити драйвера у вашого модему і встановити на комп'ютері програму «Коннект-менеджер».

Для початку перейдіть на сторінку вашого модему, а потім натисніть на «Оновлення ПЗ». При цьому вам стане доступний архів з новими драйверами «Коннект-менеджер».

На сайті магазина МТС розміщується лише оновлення для базового модему. Встановити таке можна, якщо підключити пристрій до комп'ютера.

Якщо ж при установці модему в USB-порт не провадиться автоматичний запуск програми установки, то потрібно перевірити:

 • Чи не заборонений чи в налаштуваннях ОС автозапуск.
 • Чи достатньо коректно модем визначає даний порт.
 • Якщо на комп'ютері є антивірус, то потрібно перевірити, чи не забороняє він автоматичне виконання установки.
 • Ну і звичайно ж потрібно перевірити, чи справний сам модем.

Додатково інструкцію по установці «Коннект Менеджер» для користувачів МАС можна переглянути за посиланням http://static.mts.ru/uploadmsk/contents/1655/usb_mac.pdf?_ga=2.32100602.557721071.1512960098-441018513.1490937958&_gac=1.229310888.1513072768.EAIaIQobChMI7qfMo5uE2AIVROAYCh2EdgtIEAAYASAAEgLdtPD_BwE .

Вибір тарифу і опцій

Залежно від того, який саме обсяг інтернету вам потрібен, ви можете перейти на один з доступних в МТС опцій.

Так, в даний час доступні цілих три опції - це:

 • Перший варіант - це «Інтернет-Mini». За даним тарифом можна отримати до 7 Гб в місяць за 500 рублів. Підключити дану послугу можна, якщо набрати команду * 111 * 160 #.
 • Другий варіант - це пакет «Інтернет-Maxi». З його допомогою можна отримати вже 15 Гб за 800 рублів на місяць. При цьому команда для підключення * 111 * 161 #. І кнопка виклику.
 • Ну і третій варіант - це пакет «Інтернет-VIP». Це нічний безліміт за 1200 рублів на місяць і 30 Гб в подарунок. Дану послугу можна підключити по команді * 111 * 166 #.

До слова, щомісячна плата може відрізнятися в залежності від того, який саме тарифний план ви використовуєте. А все три послуги доступні лише для тарифного плану «МТС Коннект 4».

Підключення домашнього інтернету від МТС

Домашній інтернет дає набагато більше можливостей, ніж звичайний модем. Тому саме його має сенс підключити в тих випадках, коли потрібен інтернет «на постоянку».

Заявка на підключення

Отже, є три варіанти того, як саме можна підключити домашній інтернет від МТС. це:

 • Перший варіант полягає в тому, щоб перевірити, чи можливо у вас в будинку підключення послуги. Після цього можна залишити заявку на сайті https://samara.ssl.mts.ru/ind/checkconnect/ . Коли заявка буде переглянута фахівцями, з вами зв'яжуться консультанти МТС і призначать час установки.
 • Так само заявку можна залишити по телефону 88002502963. Зробити це можна в робочі дні з 09:00 до 18:00. При цьому дзвінок буде абсолютно безкоштовним.
 • Ну і звичайно ж, в залежності від вашого міста, заявку можна залишити в офісі продажів.

Необхідне обладнання

Компанія пропонує відразу кілька варіантів роутерів, які можна переглянути за посиланням http://www.samara.mts.ru/dom/device_assistance/devices/291/ .

Про те, який роутер вибрати найкраще, підкаже консультант МТС.

Про те, який роутер вибрати найкраще, підкаже консультант МТС

Як відбувається підключення?

Така послуга, як «Домашній інтернет», надається клієнтам за технологією FTTB. Така технологія передбачає передачу даних через оптоволоконні високошвидкісні лінії зв'язку. Завдяки даній технології абонент отримує виділений інтернет-канал, який не вимагає ні модему, ні телефонної лінії.

налаштування

В ідеалі допомогти встановити роутер повинен той майстер, який підключав вам домашній інтернет. Якщо ж такого не сталося, то не варто впадати у відчай - зробити це можна по відео від компанії МТС

Вибір тарифу і опцій

В даний час компанія МТС пропонує своїм клієнтам наступні тарифні плани:

 • Тарифний план «Економ» зі швидкістю 10 Мбіт / с і абонентською платою 350 рублів / добу.
 • Тарифний план «Комфорт» зі швидкістю 30 Мбіт / с і абонентською платою перші 2 місяці 300 рублів, а починаючи з третього місяця - 500 рублів / місяць.
 • Тарифний план «Престиж» зі швидкістю 100 Мбіт / с і абонентською платою перші 2 місяці - 300 рублів, а починаючи з третього місяця - 750 рублів / місяць.

Додатково можна придбати в компанії роутер, або взяти його в оренду.

Як підключити інтернет на МТС

В даний час послуги МТС користуються великою популярністю. І підключення абонентами інтернету не є винятком. Давайте ж розберемося, як саме можна підключити інтернет на МТС.

Підключення інтернету МТС на телефоні

Тарифна лінійка Smart створена спеціально для підключення інтернету на телефон і налічує п'ять продуктів. Це тарифи з абонентською платою, в кожному з яких вже є інтернет, безкоштовні СМС і хвилини.

До слова, всі тарифні плани, за винятком «Smart mini», діють на території країни. А це говорить про те, що вам не потрібно буде підключати додаткові пакети, якщо ви зберетеся в поїздку. Крім того, якщо ви не встигли скористатися всіма безкоштовними смс, хвилинами або інтернетом, то вони переносяться на наступний місяць.

Крім того, якщо ви не встигли скористатися всіма безкоштовними смс, хвилинами або інтернетом, то вони переносяться на наступний місяць

Технічні вимоги

Для того, щоб підключити інтернет, потрібно щоб у вас було відповідне пристрій, що підтримує мережу 3G. Крім того, потрібно щоб ви перебували в зоні покриття МТС.

Про те, перебуваєте ви в зоні покриття, або ж немає, можна дізнатися за посиланням http://www.samara.mts.ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/ .

Отже, для підключення телефону вам знадобиться:

 • Телефон, який підтримує GPRS / EDGE / 3G в комплекті з необхідним обладнанням.
 • Підключення настройки «Передача даних». Якщо у вас немає такої настройки, то її можна підключити за номером 0870 221.

Налаштування для підключення

Для того, щоб налаштувати мобільний інтернет, потрібно в меню телефону ввести такі параметри:

 • Назва профілю або Profile name - mts-internet.
 • Канал даних або Data bearer - GPRS.
 • Точка доступу або APN - mts.
 • Введіть ім'я користувача, тобто User name - mts.
 • Ну і звичайно ж вам потрібно буде ввести пароль або Password - mts.

Докладний список налаштувань можна знайти за посиланням https://www.mts.by/help/settings/settings_phone/internet-settings/typical_settings/ .

Тарифи та опції з інтернет трафіком

Отже, розберемо ті тарифи і опції, які пропонує МТС для телефону.

 • «Smart mini» - тарифний план, що включає в себе мінімальну кількість послуг. Сюди входять 350 безкоштовних СМС, 350 хвилин безкоштовних дзвінків по всій Росії, а так само 1 Гб інтернет-трафіка.Стоімость послуги - 350 рублів / місяць.
 • «Smart» - це тарифний план, який включає в себе 550 безкоштовних хвилин по Росії, 550 СМС, а так же 5 Гб інтернету. Крім того, сюди ж входить і безкоштовне супутникове ТБ. Вартість такої послуги 550 рублів / місяць. Перейти на даний тарифний план можна, якщо набрати команду? 111? 1024? 1 # і клавіша виклику.
 • «Smart Безлімітіще» - це пакет послуг, який включає в себе 10 Гб інтернету, 350 хвилин безлімітних дзвінків, 350 СМС, а так же безкоштовне супутникове ТБ. При цьому абонентська плата буде складати так само 550 рублів на місяць. Для того, щоб підключити даний пакет послуг, потрібно набрати? 111? 3888? 1 # і кнопку виклику.
 • «Smart Top» - це пакет послуг з самим «смачним» пропозицією. Сюди входить 20 Гб інтернету, а так же 3000 СМС і хвилин. Вартість такого пакета послуг становить 1950 рублів. Підключитися на нього можна за допомогою команди? 111? 1026? 1 # і клавіша виклику.
 • «Smart Забугоріще» - самий новий тарифний лан, який запропонувала компаній МТС. Умови по ньому діють протягом тижня, а вартість становить 250 рублів. Сюди входять 7 Гб інтернету, повний безликими на дзвінки, що здійснюються всередині мережі, а так само 350 хвилин на дзвінки по Росії. Ну і звичайно ж 350 СМС і супутникове ТБ. Для переходу на даний тариф потрібно набрати команду? 111? Тисячі двадцять п'ять? 1 # плюс клавіша виклику.
 • Ну і останній тариф не з серії Смарт, але зате так само з наданням «телефонного» інтернету - це тарифний план «ULTRA». За місяць абонентська плата на такому тарифному плані становить. 2900 рублів. Сюди входить цілих 20 Гб інтернету, без лімітні дзвінки по мережі, 5000 хвилин для дзвінків на номери інших операторів і 5000 безкоштовних смс. Щоб підключити даний тариф, набирайте? 111? 777? 1 # і кнопку виклику.

Якщо ж вас не влаштовують пакетні тарифи з цієї серії, і ви любите тарифи без абонентської плати, то можна підключити такі інтернет-опції, як «Суперб», «БІТ», або «Інтернет Mini / Maxi / VIP», якщо вам необхідно більше трафіку.

 • Так, опція «БІТ» пропонує 75 Мб трафіку за 24 години, а абонентська плата за цією послугою становить 200 рублів на місяць. Для того, щоб підключити дану послугу, потрібно набрати? 111? 252 # і натиснути клавішу виклику.
 • Що ж до опції «Суперб», то вона цілком підійде тим абонентам, які часто подорожують і не можуть обійтися без інтернету в дорозі, так як дана опція однаково добре діє як в регіоні, так і на території всієї країни. При цьому за 3 Гб в місяць потрібно буде заплатити 350 рублів. Дана послуга підключається по команді? 111? 628 # і кнопка виклику.

628 # і кнопка виклику

Якщо ж опцій, описаних вище, вам не вистачає, то можна підключити послуги лінійки «Інтернет». Правда, вони більше підходять для модему або планшета, але ніхто не забороняє користуватися ними і для телефону.

Підключення інтернету на планшеті

Звичайно, вищеописані послуги підходять і для підключення планшета, але краще використовувати тарифи, розроблені спеціально для цієї техніки.

Технічні вимоги

В першу чергу перевірте, чи підтримує ваша операційна система, яка встановлена ​​на планшеті, 3-G інтернет.

Крім того, ви повинні знаходитися в зоні покриття мережі інтернет від МТС. Дізнатися, чи перебуваєте ви в зоні покриття, можна за посиланням http://www.mts.ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/ .

ru/mobil_inet_and_tv/help/mts/coverage/

Вибір тарифу і опцій

Компанія МТС пропонує своїм клієнтам «Тариф Для планшета». В місяць з даного трафіку ви будете отримувати 10 Гб і в якості подарунка отримаєте безлімітне напрямок на вибір. Вартість абонентської плати за даною послугою становить 350 рублів / місяць. А отримати послугу можна, набравши команду * 111 * 845 # і кнопка виклику.

Останнім часом особливо популярним був тарифний план МТС Планшет Mini. Але, на жаль, 18.05.2016 р його закрили.

Так само, скориставшись спеціальною пропозицією, можна купити комплект «Бізнес-контекте». Так, за допомогою портативного USB-модема можна використовувати Інтернет так само активно, як і при звичному доступі до інтернету з офісу і вдома.

Нижче наведено докладний опис тарифних планів, якими можна скористатися, якщо у вас планшетний комп'ютер.

Далі додається список команд, за допомогою яких можна підключити той чи інший тариф:

Тут слід зазначити, що функція «МТС Планшет Mini» доступна лише для тих абонентів, у яких підключений тарифний план «МТС Коннект-4». Що ж до опції «МТС Планшет», то вона у вільному доступі практично для всіх тарифів.

налаштування

Для того, щоб налаштувати планшет, потрібно виконати наступні дії:

 • Для початку відкрийте меню «Налаштування».
 • Далі знайдіть в меню «Бездротові мережі» (або «дополнітльние», або «Ще»). Далі натисніть «Мобільна мережа» (або «Мобільні мережі», або щось схоже). Виберіть «Точка доступу» (або «Точки доступу», або «APN»).
 • Натисніть софт-клавішу, де зображений квадрат, потім виберіть «Нова точка доступу» або «Створити».
 • Введіть настройки, зазначені нижче:

Введіть настройки, зазначені нижче:

 • Далі натисніть спеціальну софт-клавішу з зображенням квадрата, і виберіть з розділу «Зберегти».
 • Поставте галочки для ту точку доступу, яку ви створили.
 • Перезавантажити планшет.

Підключення інтернету на МТС модемі

Природно, МТС-оператор подбав і про тих, кому потрібно підключити інтернет прямо на ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Для цього був створений портативний модем, зручний і функціональний одночасно.

налаштування

Отже, дізнаємося, як оновити драйвера у вашого модему і встановити на комп'ютері програму «Коннект-менеджер».

Для початку перейдіть на сторінку вашого модему, а потім натисніть на «Оновлення ПЗ». При цьому вам стане доступний архів з новими драйверами «Коннект-менеджер».

На сайті магазина МТС розміщується лише оновлення для базового модему. Встановити таке можна, якщо підключити пристрій до комп'ютера.

Якщо ж при установці модему в USB-порт не провадиться автоматичний запуск програми установки, то потрібно перевірити:

 • Чи не заборонений чи в налаштуваннях ОС автозапуск.
 • Чи достатньо коректно модем визначає даний порт.
 • Якщо на комп'ютері є антивірус, то потрібно перевірити, чи не забороняє він автоматичне виконання установки.
 • Ну і звичайно ж потрібно перевірити, чи справний сам модем.

Додатково інструкцію по установці «Коннект Менеджер» для користувачів МАС можна переглянути за посиланням http://static.mts.ru/uploadmsk/contents/1655/usb_mac.pdf?_ga=2.32100602.557721071.1512960098-441018513.1490937958&_gac=1.229310888.1513072768.EAIaIQobChMI7qfMo5uE2AIVROAYCh2EdgtIEAAYASAAEgLdtPD_BwE .

Вибір тарифу і опцій

Залежно від того, який саме обсяг інтернету вам потрібен, ви можете перейти на один з доступних в МТС опцій.

Так, в даний час доступні цілих три опції - це:

 • Перший варіант - це «Інтернет-Mini». За даним тарифом можна отримати до 7 Гб в місяць за 500 рублів. Підключити дану послугу можна, якщо набрати команду * 111 * 160 #.
 • Другий варіант - це пакет «Інтернет-Maxi». З його допомогою можна отримати вже 15 Гб за 800 рублів на місяць. При цьому команда для підключення * 111 * 161 #. І кнопка виклику.
 • Ну і третій варіант - це пакет «Інтернет-VIP». Це нічний безліміт за 1200 рублів на місяць і 30 Гб в подарунок. Дану послугу можна підключити по команді * 111 * 166 #.

До слова, щомісячна плата може відрізнятися в залежності від того, який саме тарифний план ви використовуєте. А все три послуги доступні лише для тарифного плану «МТС Коннект 4».

Підключення домашнього інтернету від МТС

Домашній інтернет дає набагато більше можливостей, ніж звичайний модем. Тому саме його має сенс підключити в тих випадках, коли потрібен інтернет «на постоянку».

Заявка на підключення

Отже, є три варіанти того, як саме можна підключити домашній інтернет від МТС. це:

 • Перший варіант полягає в тому, щоб перевірити, чи можливо у вас в будинку підключення послуги. Після цього можна залишити заявку на сайті https://samara.ssl.mts.ru/ind/checkconnect/ . Коли заявка буде переглянута фахівцями, з вами зв'яжуться консультанти МТС і призначать час установки.
 • Так само заявку можна залишити по телефону 88002502963. Зробити це можна в робочі дні з 09:00 до 18:00. При цьому дзвінок буде абсолютно безкоштовним.
 • Ну і звичайно ж, в залежності від вашого міста, заявку можна залишити в офісі продажів.

Необхідне обладнання

Компанія пропонує відразу кілька варіантів роутерів, які можна переглянути за посиланням http://www.samara.mts.ru/dom/device_assistance/devices/291/ .

Про те, який роутер вибрати найкраще, підкаже консультант МТС.

Про те, який роутер вибрати найкраще, підкаже консультант МТС

Як відбувається підключення?

Така послуга, як «Домашній інтернет», надається клієнтам за технологією FTTB. Така технологія передбачає передачу даних через оптоволоконні високошвидкісні лінії зв'язку. Завдяки даній технології абонент отримує виділений інтернет-канал, який не вимагає ні модему, ні телефонної лінії.

налаштування

В ідеалі допомогти встановити роутер повинен той майстер, який підключав вам домашній інтернет. Якщо ж такого не сталося, то не варто впадати у відчай - зробити це можна по відео від компанії МТС

Вибір тарифу і опцій

В даний час компанія МТС пропонує своїм клієнтам наступні тарифні плани:

 • Тарифний план «Економ» зі швидкістю 10 Мбіт / с і абонентською платою 350 рублів / добу.
 • Тарифний план «Комфорт» зі швидкістю 30 Мбіт / с і абонентською платою перші 2 місяці 300 рублів, а починаючи з третього місяця - 500 рублів / місяць.
 • Тарифний план «Престиж» зі швидкістю 100 Мбіт / с і абонентською платою перші 2 місяці - 300 рублів, а починаючи з третього місяця - 750 рублів / місяць.

Додатково можна придбати в компанії роутер, або взяти його в оренду.

Перейти на даний тарифний план можна, якщо набрати команду?
× 1024?
Для того, щоб підключити даний пакет послуг, потрібно набрати?
Підключитися на нього можна за допомогою команди?
Для переходу на даний тариф потрібно набрати команду?
Щоб підключити даний тариф, набирайте?
Для того, щоб підключити дану послугу, потрібно набрати?
Дана послуга підключається по команді?
Pdf?
Як відбувається підключення?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: