Огляд ESET NOD32 Smart Security Family 10

 1. захист Windows
 2. ESET для Mac
 3. Захист для Android
 4. Батьківський контроль в Android
 5. нерівні можливості
 6. Огляд ESET Multi-Device Security 10: Рейтинг PCMag

Огляд ESET NOD32 Smart Security Family і порівняння з версією ESET Multi-Device Security 10. Комплексне кроссплатформне рішення дозволяє захистити пристрою Windows, macOS і Android

Комплексне кроссплатформне рішення дозволяє захистити пристрою Windows, macOS і Android

Завантажити ESET NOD32 Smart Security Family

багато лінійки антивірусних продуктів для Windows складають просту прогресію. Все починається з базового антивіруса, потім слідують комплексний антивірус початкового рівня і повнофункціональним рішенням все-в-одному і багатоплатформовий продукт для захисту декількох пристроїв. В рамках ліцензії ESET Multi-Device Security 10, доступною для зарубіжних країн, користувач може встановлювати в Windows або автономний антивірус, або початковий комплекс. Установка повнофункціонального продукту недоступна. Аналогічна ситуація спостерігається і на комп'ютерах Mac. Що стосується Android, то ви можете встановити мобільний антивірус, систему батьківського контролю або відразу обидва продукти. Насправді, ESET Multi-Device Security 10 пропонує більше можливостей для Android, ніж для версій Windows або macOS.

У Росії в якості кроссплатформенного рішення пропонує рішення під назвою ESET NOD32 Smart Security Family , Яке дозволяє захистити до 5 будь-яких пристроїв - комп'ютери, планшети і смартфони.

За 84,99 доларів в рік можна придбати 6 ліцензій ESET Multi-Device Security, кожна з яких може використовуватися для установки захист на пристрій Windows, macOS або Android. Підписка на 10 пристроїв обійдеться вже в 99,99 доларів. У США за цю ж вартість можна купити тільки 5 ліцензій Kaspersky . За 89,00 доларів можна купити 10 ліцензій Norton з 25 гігабайтами хмарного сховища для резервних копій. або необмежену підписку McAfee LiveSafe . До речі в минулій версії ESET Multi-Device Security було істотне обмеження - половина з доступних ліцензій повинна була використовуватися для захисту Android. Тепер цю вимогу більше не актуальне, кожну ліцензію можна використовувати для захисту будь-якої платформи.

У Росії ліцензія ESET NOD32 Smart Security Family на 1 рік на 3 пристрої коштує 1 950 руб., Універсальна ліцензія на 1 рік на 5 пристроїв - 2 250 руб.

Щоб почати роботу з ESET Multi-Device Security, потрібно натиснути посилання в повідомленні електронної пошти, до якої вже вшитий ліцензійний ключ. У більшості випадків спочатку встановлюється версія для Windows, але сторінка завантаження пропонує скачати версії для Windows, macOS або Android. При наступних установках потрібно буде або ввести активаційний код, або вказати ім'я користувача і пароль, що поставляються з кодом активації. На відміну від F-Secure, Norton Security Premium і Bitdefender, ESET не дозволяє управляти ліцензіями в веб-консолі. Онлайн портал в ESET використовується для управління функціями захисту від крадіжки, батьківським контролем на Android і для сканування соціальних мереж.

захист Windows

Якщо ви захочете завантажити захист для Windows, то ESET Multi-Device встановить ESET NOD32 Internet Security 10 . Даний продукт отримує хороші оцінки у власних випробуваннях PCMag і в тестах незалежних антивірусних лабораторій. Він містить систему запобігання вторгнень, захищений браузер і простенький антиспам.

Програмний контроль в фаєрвол є традиційним - він або виконує мало дій, або виводить велику кількість спливаючих повідомлень. Більш того, система батьківського контролю є обмеженою, а сам антивірус показав слабку захист від фішингу в тестах. Для детального ознайомлення з характеристиками захисту прочитайте повний огляд ESET NOD32 Internet Security 10 .

повнофункціональний ESET Smart Security Premium 10 додає кілька розширених функцій, яких немає в комплексному антивірус початкового рівня. Серед них: менеджер паролів на базі Sticky Password Premium , Система шифрування даних, яка створює захищені віртуальні диски або мобільні сховища і систему захисту від крадіжки для пристроїв Windows. Проте, Smart Security Premium використовує дивну систему продажу ліцензій - пакетні ліцензії взагалі недоступні. Ще раз відзначимо, що ESET NOD32 Smart Security Family і ESET Security Multi-Device не надає доступ до цих преміум-функцій.

F-Secure, Bitdefender, Kaspersky і багато Кросплатформені продукти виходять з того, що користувачеві потрібно повнофункціональна захист для Windows. До речі, ESET Multi-Device Security 10 навіть дозволяє встановлювати ESET NOD32 Antivirus 10 на Windows замість комплексного антивіруса. Для цього потрібно завантажити і встановити антивірус як зазвичай, а потім ввести ліцензійний ключ, отриманий в активаційному листі на електронну пошту.

ESET NOD32 Smart Security Family для Windows пропонує на вибір установку ESET NOD32 Antivirus, ESET NOD32 Internet Security або ESET NOD32 Smart Security, який додатково має функцію захисту від крадіжки.

ESET для Mac

На комп'ютерах Mac ESET NOD32 Smart Security Family аналогічним чином дає користувачеві вибір. Можна встановити антивірус ESET Cyber ​​Security або комплексне рішення ESET Cyber ​​Security Pro . Відзначимо, що захист мобільних пристроїв iOS не підтримується.

Антивірус для Mac сканує на предмет шкідливих програм на вимогу, при доступі і за розкладом. Він сканує вхідну по протоколам POP3 і IMAP пошту на предмет небезпечних вкладень. Так як машина Mac може стати розсадником шкідливих програм для інших систем, ESET підтримує виявлення загроз для Windows і Linux.

Захист банківських платежів забезпечують захист даних від шкідливих і шахрайських сайтів. Користувач може запустити сканер соціальних мереж для пошуку потенційно небезпечних посилань.

Вбудований фаєрвол блокує мережеві атаки і контролює споживання трафіку різними додатками. Досвідчені користувачі можуть блокувати окремі служби, порти і IP-адреси, але більшість користувачів не будуть втручатися в стандартні правила брандмауера.

Батьківський контроль в macOS пропонує такі ж можливості, як і в Windows, тобто є функціонально обмеженим. Для кожного профілю дитини можна налаштувати блокування окремих категорій контенту або погодитися зі стандартними настройками фільтра в залежності від віку. Система реєструє намагаються отримати доступ до заборонених ресурсів. На цьому можливості батьківського контролю закінчуються.

Захист для Android

ESET NOD32 Mobile Security надає повний спектр функцій безпеки для мобільних пристроїв Android. Для початку роботи встановіть додатки з магазину Google Play. Установник запитає, чи потрібно блокувати потенційно небажані програми (ПНП). Ці програми не представляють такої небезпеки, як шкідливі програми, але можуть виконувати дратівливі дії, наприклад, показувати агресивну рекламу.

Установник пропонує безкоштовно протестувати преміум-функції програми, серед яких захист від крадіжки, автоматичні оновлення, захист від фішингу, сканування за розкладом і інші функції. ESET NOD32 Smart Security Family надає ліцензію Преміум версії, тому з пробним періодом не варто зв'язуватися.

Процес активації трохи незручний. Користувачеві потрібно ввести 20-значний ліцензійний ключ з активаційного листа. Також передбачена опція для активації за допомогою імені користувачі і пароля. Під час тестування зареєструвати додатки за допомогою логіна і пароля не вийшло. Як потім з'ясувалося, на даному етапі потрібно вводити випадковий логін і пароль, прив'язані до активаційному листа.

Антивірусний захист ESET приступає до сканування відразу після установки програми. Захист реального часу проводить безперервний моніторинг в пошуках активних загроз. Користувач може налаштувати перевірку за розкладом або перевірку під час зарядки пристрою.

Антивор за замовчуванням відключений. Для роботи компонента потрібно надати ESET права адміністратора пристрою. Ви можете прив'язати конкретну установку до вашого профілю ESET. Захист від видалення блокує спроби відключення захисту ESET злочинцем.

Функція проактивного захисту вміє знімати скріншоти екрану після невдалої спроби розблокування пристрою. Після певної кількості невдалих спроб (за замовчуванням 2) починається зворотний відлік (за замовчуванням 15 секунд). Якщо час завершиться до введення коректного коду, то пристрій буде заблоковано аналогічним чином, якби зробили це вручну віддалено. Законослухняний громадянин, який виявить ваше втрачене пристрій зможе натиснути кнопку для відображення електронної адреси власника пристрою.

Після авторизації на онлайн порталі My ESET, користувач зможе дистанційно керувати функціями захисту від крадіжки. Коли ви помічаєте пристрій як втрачене, ESET блокує його і запускає активний моніторинг. ESET буде періодично посилати розташування пристрою і зроблені за допомогою камери знімки. Можна запустити гучну сирену, щоб знайти загублене поблизу пристрій. Якщо немає шансів повернути пристрій, можна запустити повне знищення всіх даних на ньому.

Bitdefender Mobile Security and Antivirus пропонує схожий набір функцій захисту від крадіжки, але також включає одну цікаву особливість. Якщо ви створіть між мобільного пристрій зі смарт-годинами Android Wear, то будете отримувати попередження при віддаленні від смартфона.

Захист від фішингу працює тільки з підтримуваними браузерами. На тестовому Nexus 9 підтримувалася блокування фішингу тільки в Google Chrome. Avast Mobile Security блокує шкідливі сайти в різноманітних браузерах.

Аудит безпеки за замовчуванням відключений, але слід включити даний компонент. Він буде сповіщати про підключення до небезпечних мереж W-Fi, про включення режиму відладки і про встановлення додатків з невідомих джерел.

Що ще більш важливо інструмент "Перевірка безпеки" перевіряє всі встановлені додатки і виводить список тих з них, які мають сумнівні і потенційно небезпечні дозволу - використання платних сервісів, відстеження місця розташування, читання персональної інформації, доступ до повідомлень і контактів. Для кожної категорії доступний окремий список програм. На тестовому пристрої тільки Speedtest викликав підозри ESET - додаток відстежував геолокацію для вибору найближчого сервера.

Після установки окремого додатка батьківського контролю від ESET з'явилося п'ять попередження при аудиті безпеки. Дійсно це має сенс, адже додаток отримує доступ до персональних даних.

Для смартфонів Android є кілька додаткових функцій. Контроль SIM карти дозволяє відправити інформацію про нову SIM довіреній контакту. Також можна активувати управління SMS командами - за допомогою SMS доступні віддалена блокування, визначення місця розташування, очищення та запуск сирени.

Вбудований фільтр викликів і повідомлень дозволяє контролювати дзвінки та SMS від контактів. Можна створювати правила для окремих номерів або задавати маски, а можна включити блокування всіх номерів, що не міститися в списку контактів. Привалу можна застосувати до викликів, SMS або MMS повідомленнями. Можна налаштувати час дії правил або діапазон дат. Можна налаштувати блокування дзвінків вночі з дзвоном найважливіших контактів.

Аналогічна функція в Avast реєструє вміст заблокованих повідомлень, а заблоковані виклики переадресовуються на голосову пошту. Bitdefender не пропонує фільтрацію викликів і повідомлень.

Аудит безпеки додають кілька записів у випадку зі смартфонами. Зокрема, перевіряється, відключений чи роумінг даних і роумінг викликів.

В цілому, ESET NOD32 Mobile Security пропонує широкий набір можливостей для захисту пристрою Android.

Батьківський контроль в Android

додаток ESET NOD32 Parental Control для Android є повністю автономним рішенням і працює незалежно від мобільного антивіруса. Насправді для активації батьківського контролю потрібно витратити одну з доступних ліцензій. Проте, після успішної активації ви зможете встановлювати додаток на необмежену кількість пристроїв Android.

Дивно, але система батьківського контролю для Android є більш функціональною, ніж аналогічний компонент в Windows версії. Для детального ознайомлення з можливостями програми прочитайте огляд ESET NOD32 Parental Control для Android.

Для установки правил на батьківському пристрої та контролю дотримання правил на влаштування дитини використовується один і той же додаток. Увійти в батьківське додаток можна навіть зі смартфона або планшета дитини. Управляти системою і дивитися звіти можна на онлайн порталі My ESET.

ESET блокує доступ до сайтів, що належать до заборонених категоріям. Можна включити оповіщення про відвідування подібних сайтів без блокування. ESET коректно працює з HTTPS, тому дитина не зможе обійти захист за допомогою анонімного проксі.

Інструмент "Контроль додатків" блокує запуск небажаних програм. Для додатків категорії "Розваги і Ігри" можна встановити денний ліміт або тижневий розклад.

На головній сторінці додатка показується зведення використання Інтернету і додатків, а також інтерактивна карта з локаціями. Можна подивитися детальну інформацію в кожному розділі. Деякі функції працюють тільки з програми. Батьки можуть налаштувати окреме повідомлення, яке заблокує пристрій, поки дитина не відповість на нього. Діти більше не будуть вас ігнорувати!

Батьківський контроль ESET пропонує насичений набір функцій і за своїми можливостями наближається до Norton Family Parental Control , Який носить звання "Вибір редакції" в даній категорії.

нерівні можливості

ESET NOD32 Smart Security Family дозволяє застосовувати кожну ліцензію для захисту пристроїв Windows, macOS і Android, але не пропонує послідовний захист для всіх цих платформ. Підтримка Android є самою функціональною - в цьому випадку користувач виходить ефективний мобільний антивірус з розширеними можливостями і систему батьківського контролю, яка не поступається лідерам ринку. Якщо в сім'ї використовується велика кількість пристроїв Android, то продукт стане відмінним вибором.

У Windows версії антивірусний захист є найякіснішим компонентом, а фаєрвол і батьківський контроль їй не відповідають. Крім того, користувачі не отримують преміум-функції для Windows. Захист для Mac теж не обмежена тільки антивірусом, але позбавлена ​​багатьох функцій безпеки, які представлені для інших платформ.

Якщо вам потрібен високоякісний повнофункціональний антивірус для Windows, macOS і Android розгляньте Norton Security Premium . За ту ж вартість, що і ESET, ви отримаєте 10 ліцензій та 25 гігабайт хмарного сховища для резервних копій. Підписка McAfee LiveSafe дозволить захистити необмежену кількість пристроїв, включаючи мобільні пристрої iOS. Обидва цих продукту носять звання "Вибір редакції" у категорії кроссплатформенних рішень для захисту декількох пристроїв.

Огляд ESET Multi-Device Security 10: Рейтинг PCMag

Огляд ESET Multi-Device Security 10:  Рейтинг PCMag

переваги:

 • захист для Windows, macOS і Android;
 • потужний захист мобільних пристроїв Android;
 • повнофункціональну систему батьківського контролю для Android;
 • дуже якісна антивірусний захист Windows.

недоліки

 • в Windows версії відсутні Premium функції;
 • обмежена система батьківського контролю в Windows;
 • функціонально урізана версія для Mаc;
 • відсутня підтримка для пристроїв iOS.

Загальна оцінка

ESET NOD32 Smart Security Family 10 дозволяє захистити пристрою Windows, macOS і Android, але не підтримує роботу з iOS. Цікаво, що самої повнофункціональної стала версія для Android, можливості версії для Windows і в більшій мірі для Mac обмежені.

Завантажити ESET NOD32 Smart Security Family

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: